Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk TV
Añadido 14 jul. 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Número de suscriptores: 279
Fotos: 6,000
Videos: 1,490
Enlaces: 2,290
Descripción:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Número de suscriptores

279
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

493
Promedio/Día:: 106
Promedio/Tiempo:: 460
ERR: 176.7%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,300 25-01-30 14:18
Проблема мобілізації лежить в площині відповідальності тиххто з нею бореться. А такої відповіальност майже немає. Держава володіє всім репресивним механізмом, щоб загнати організаторів схем із різних форм ухилянства за Урал. Але замість цього на тлі гучних затримань ми маємо умовні вироки, адже український суд самий гуманний суд в світі.Ще в далекому 2022му одну зловилу одну схематозницю - Христю Король, яка на початку Великого вторгнення втікла до Молдови, потім повернулвсь і почала переправляти ухилянтів за кордон. Зловили її доволі швидко. Прикритись тим, що вона "активістка", що бореться за права простих моряків в неї не вийшло, тож строк вона отримала, але умовний, і для профілактики заборонили займатись діяльністю в морській галузі.Але по факту, так як її куратором був зам міністра Васьков, а сочуствующімі Найємом і Кубраковим (тобто керівництво Мін інфраструктури), то її зразу почали залучати як експертку) Станом на сьогодні, УСУ, яку продовжує очолювати Христя не погано прилаштувалась. Продовжують займатись обілєчіванієм моряків, яких правда і не так багато лишилось. Атакують на замовлення Ігнатенка (Керівник МорАдміністрації) його опонентів, за що мають звісно свої плюшки.Злі язики говорять, що панству з УСУ, надано можливість займатися продажем документів моряків, за комплект робочіх документів вони отримують 3000 долларів.Тобто фактично, люди, що підривали обороноздатність країни, які до Великого вторгнення відверто казали, що Україна їм заважає жити, і не визнавали самого факту російсько-української війни зараз в карамелі, і продовжують стригти бабло за спинами українських солдат.На фото арешт двох панянок, які допомогали ухилянтам перебратись за кордон за фіктивними документами. І знаєте що? Їх теж не посадять і через рік вони знов повернуться до своєї мерзенної, але гарно оплачуваної роботи - стригти лохів"Кому війна, а кому світське бієналє"
👁 153 25-01-28 16:36
Справа Януковича і Медведчука живеКрайній раз на офіційному рівні нас називали "деструктивними радикалами" ще за часів Януковича. В повсякденні "агентами Кремля" нас любив називати Сивочолий, "войовничою меншістю" громадянин Зеленський, ну а просто "радикалами" вся медіаімперія Медведчука і його медіа шл#шки різної статі.Тепер же стару добру традицію в боротьбі із правим чином вирішив очолити керівник Чернігівскої обласної Служба безпеки України Олексій Лях. В інтернеті про нього достатньо інфи, тому я не буду на це відволікатись.Але поставити в один ряд з ліваками-анархістами "Цетурію", "Національний спротив", "Права молодь", "Відар" та інших це тупо і явно видає стиль слідаків часів Революції гідності, для яких всі хто мав червоно-чорні стрічки був ворогом.Хлопці і дівчата з цих організацій не те що з першого дня великого вторгнення на війні. Вони воювали за Україну, ще коли це не було мейнстрімом. І зараз вони воюють і залюбки візьмуть Ляха до себе в окопи. Ближче познайомитись і разом подекламувати Декалог націоналіста
👁 155 25-01-20 07:20
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже сотні років дивує весь світ.І так, поки влада успішно тестонула додаток "Армія +" зрозумівши як можна протягнути правильну людину через електронне голосування ситуація на фронті не райдужна.Декілька місяців я писав про загрозу оточення Великої Новосілки і ані українське військове керівництво, ані вороже мене не здивували. Противник зумів прорвати оборону в районі Нескучного і за день захопити ще й Вереміївку тим самим взявши В.Новосілку в оточення. На Курахівському напрямку противник продовжує намагання оточити наші підрозділи на схід від Костянтинополя. Не розумію який задум взагалі тримати там українські війська, але батькам-командирам видніше. Хоча, якщо б окремих квадратноголових офіцерів змушували дзвонити батькам і пояснювати чому їх син загинув через вдале управлінське рішення, може щось би і змінилось.Попри героїчний спротив наших хлопців, залишились лічені тижні до моменту коли ворог остаточно захопить Часів Яр і Торецьк, і розпочнеться битва за Костянтинівку. У той же час ключовим пунктом боротьби за Донбас зараз є Покровськ, який ми відверто про#обуєм.І під "Ми" я маю на увазі не армію, а українців, які все ще думають, що в нас світське бієналє, а не війна. І яке досі вірить, що війна закінчиться вже завтра, а значить треба побігати від ТЦК ще пару місяців і все...Ні кастровані котики, ви будете служити або в армії українській, або в російській третього не буде.І якщо ми вже згадали за Покровськ, то противник абсолютно прогнозовано захопив с.Котли і тепер буде намагатись розгорнути атаку на північ для перерізання траси і по "желєзкє" на саме місто.
👁 118 24-10-28 13:01
Центр Разумкова провів соціологічні дослідження, які показали, що третина українців (35%) за мирні перемовини з росією. Поки що це не критично, адже більшість 47% ще готові битись, втім тенденція не райдужна.Народ ніколи не любив війни. Кріпаки тим більше, адже в них думка не йшла далі як пожрати, поржати і поср@ти. Тим більш ми маємо визнати, що поки "козаки" бились на фронті кріпаків все влаштовувало. Вони були готові пишатись і бухати по святах з криком: "Слава Україні".Але як тільки козаки стали закінчуватись і кріпаки зрозуміли, що зараз їм прийдеться стати героями, отут вони і заволали. Втім волання поки тихе, поки вони козаків бояться більше ніж росіян, але якщо зараз не навести лад із пропагандою, не прирівнянням хабарництва в системі мобілізації до держзради, і не усвідомити, що зараз мобілізуються далеко не козаки, а відповідно система підготовки має бути змінена в бік адекватності і посилення морально психологічного забезпечення, то завтра в нашої країни може бути дуже не райдужним.Але росіяни зроблять все, щоб зима склалась для українців якнайважче. Вони будуть бити по тепло і енергогенераціях, як останній день в житті у сподіванні, що замерзлі українці запросять перемир'я, Але хай ідуть до біса.Чому особисто я проти перемир'я?..Ну от серйозно, хто вірить в те, що наша держава використає максимум дворічну перерву, щоб підготуватись до чергової війни?) Покажіть мені того оптиміста, я попрошу в нього контакти драг-дилера. Ми на стільки самовіддано підемо у виборчі срачі і симулякри роботи, а Сирській зі своїми міньйонами так щиро повірять в те, що саме вони, а не український солдат врятували цю країну, що до всіх вад нашої прекрасної України ми додамо, ще й самовпевненість.Тому єдиним можливим шляхом виживанея Нації є продовження боротьби. Зараз як ніколи для кожного українця є тільки один вибір - боротьба або смерть
👁 133 24-10-21 03:11
На східному фронті без змін. На жаль, те що я казав ще місяць назад відбулось. На Курахівському напрямку ворог захопив територію східніше р.Вовча, втім це було прогнозовано ще після втрати Карлівки.Також противник зумів зайти в населений пункт Гірник, що є ключовим в обороні території на північ від Курахівського водосховища. Не думаю, що ми зможемо його втримати і краще вже зараз думати про нові оборонно-фортифікаційні лінії на рубежах Новоселидівка-Іллінка.На Часоярському напрямку противник намагається охопити з флангів саме місто і попри героїчний спротив наших хлопців противник має обмежений успіх.На Курському напрямку відбулось те що я сказав ще 10 днів тому, після прориву нашої оборони під Любимівкою, Ольгівка з Крем'яним опинилась в напів оточенні і було лише питання часу, коли росіяни нас виб'ють звідти. Продовжую наголошувати, що противник буде намагатись просунутись до Малої Локні, щоб відсікти від основних сил наше північно-західне угруповання в курській області.Наголошую, що держава зараз, як ніколи забов'язана увімкнути рупору пропаганди. Ми маємо пробудити в людях бажання битись за майбутнє своїх родин. Від "бусінок", який зловили, хєр зна як підготували і відправили на фронт толку дуже мало. Роліки з довгоногими дівчатами і нарізка папурі вже не допоможуть. Тільки жорстка пропаганда. Кожен український чоловік має зрозуміти, що на полі бою смерть імовірна, а в тилу і без зброї з приходом ворога - гарантована.Ну і починайте вже якось закінчувати призначати квадратноголових на посади тільки тому, що вони гарно рапортують. Війну виграє солдат, а не рапорт і саме з солдатами в нас зараз катастрофічний дефіцит.
👁 142 24-10-18 04:17
На превеликий жаль, заяви Зеленського, щодо імовірного статусу України, як ядерної держави, за океаном сприйняли м'яко кажучи, з посмішкою.Ну серйозно. Ми так довго розвалювали все наше ВПК, що зараз фізично не в стані хоча б патронний завод побудувати. Я вже не говорю про технології, які ми втратили і спеціалістів, які у більшості валять за кордон. З таким самим успіхом можна було б сказати, що ми готуємось стати державою без корупції.Ну є речі в які навіть українці не вірять, і не треба вважати, що в США дурніші за мешканців Урядового кварталу. Поки не припинеться празне життя тилу, і не буде проведена нормальна мобілізація - ніхто не повірить в ефективність українського державного механізму. Бо якщо держава не готова вчиняти не популярні дії з метою самозбереження, то про що взагалі можна говорити. Яка ядерна зброя?Ну а розрахунок на те, що американські політики стануть більш чутливими до теми України до Дня виборів Президента США - це дурість. Тут вже пішла в хід чорнуха усіх рівнів, і американський виборець з політиками захопленні гівнометанням, а не проблемами Українців.У той же час, кожного дня треба нагадувати американцям, що вони нам винні спокій своїх громадян, адже ніхто окрім українців не готовий битись з росіянами.
👁 223 24-10-02 04:00
Те про що казали більшість тих хто хоч розуміє в ситуації на фронті відбулось - росіяни захопили Вугледар.Це відкриває росіянам перспективи охоплення Курахово з заходу, що дуууже ускладнить нам задачу по втриманню цього важливого укріпрайону.Але важливе інше. Ми маємо визнати, що свіжемобілізовані солдати у своїй переважній більшості не здатні виконувати задачі, які на них покладаються. І єдиний вихід компенсувати цей факт - це технологічність і перевага в озброєнні. Ні те, ні інше не можливо хоч якось наблизити без американського озброєння, а також мобілізації всього українського суспільства і держави. Тобто одні мають перестати втомлюватись від того, що сидять на дупі рівно, інші мають перестати займатись творити діч на тендерах, ВІД.БАТИСЬ від бізнесу і перестати толерувати ухилянтам. Тоді шанс є.Хоча є ще четверті, ці паркетні командири мають зрозуміти, що "нових не пришлють". Все. Лавочка закрилась. Якщо не берегти єдиний ресурс, який в нас лишився - солдата, то воювати за два роки буде фізично нікому. Ми просто не зберем з-під плінтусів тих "не народжених для війни".Честь!
👁 93 24-08-05 10:49
Судячи з інтенсивності наступальних дій на Покровському напрямку, росіяни підтягнули резерви і все ж не полишають надії атакувати на напрямках Гродівка- Мирноград та Маринівка-Новогродівка. При збереженні співвідношення сил та засобів, які є станом на зараз це для росіян абсолютно здійсненна задача.Великою проблемою для нас стало введення з ходу в бій новостворених бригад. Люди і засоби є, але проблемою став низький моральний дух. Батьки-командири не врахували, що якщо взводами керують "піджаки", яких ще вчора ТЦК відловлювало на блок-постах, то не треба сподіватись що керуючи точно такими солдатами вони будуть під час бою "стійкі та ініціативні".В силу щирого бажання не нашкодити я доволі сильно себе обмежую у висвітленні реальних сил, засобів та кричущих проблем, які ми маємо на Покровському, Торецькому і Часоярському напрямках, але без ротації і відновлення Бригад, без техніки і арти, без чіткого розуміння, що солдат не може півтора роки воювати без відпочинку, і немає сенсу у перекваліфіковані в піхоту екіпажів бойових машин, ППО-ків і т.д. Новий рік ми будемо зустрічати у ще гіршому стані справ, аніж зараз
👁 127 24-07-24 21:38
Заяви Кличка про референдум за для миру і "самовбивчий шлях" Зеленського, якщо він дійсно хоче досягти мир - це вже пряме зондування ідей, які починають панувати в українському суспільстві. А саме:1) мир не тотожній перемозі, чи готові українці і далі воювати?2) хто буде Зеленський для українців, якщо піде на мир шляхом територіальних поступок;Я можу дати відповідь прямо зараз на прикладі Вірменії і їх програшу війни за Нагірний Карабах.Пашиняна, який уклав мир шляхом територіальних поступок не просто переобрали на наступний срок, а й його партія виграла парламентські вибори.Бо за нього грали три фактори:1) насєлєніє, яке завжли втомлюється від війни навіть її не бачучи а таких ЗАВЖДИ абсолютна більшість;2) відсутність некорумпованої нової опозиції.3) крупний капітал підтримав стабільність, яку уособлював Пашинян.І тепер скажіть мені, яких з цих факторів буде позбавлений Зеленський?Єдине, що поки утримує ОП від сценарію миру в обмін на перемогу:1) не прогнозованість дій "войовничої меншості" в результаті поразки 2) розуміння, що росія за два роки після будь якого миру знову нападе, але вже зі свіжими силами.Щодо усвідомлення п.2 я можу помилятись, але вистачить і першого
👁 2,000 24-07-16 13:19
У 2023му році 1.5 тисяч військовослужбовців засуджено за статтею СЗЧ (самовільне залишення військової частини). Що стоїть за цими цифрами? Ну по-перше фактів СЗЧ реально більше разів в 25. Адже рапопт про СЗЧ подається вже тоді, коли після всіх спроб і вмовлянь солдат не повертається до підрозділу. А на це інколи йдуть тижні.Потім коли рапорт написаний і матеріали передані в ДБР, солдат може передумати чилити на гражланкє і повернутись, і справи згортаються. Тому до активного провадження доходить лише 1/3 У 2023 му за рік їх було тисяч 15000, у 2024му думаю стан ще гірший.З усього цього до підозр і вироків доходить не більше 1.5 тисяч справ, і більшість це чуваки які просто попались або через адмін правопорушення, або ТЦК вдома помилково злапали. І це ті затяті хлопці, які навіть перед страхом вироку відмовились повертатись у свої частини.В сзч ідуть в основному солдати і сержанти з бойових підрозділів. Причини в усіх різні,когось дістало рік сидіти без ротації, хтось посварився з командиром, в когось жінка закотила черговий скандал. Остання причина це 4/5 всіх випадків)Для армії це величезна проблема. І прогресія намічається жахлива. У 2022році по СЗЧ мали близько 6000 проваджень, у 2023му близько 15000, у 2024му станом на зараз вже 14 000.Але як я зазначив мртивація "боюсь вмирати" не є первинною, а відповідно боротись за розум і серце солдата і його родини. Психологи мають виконувати функції не просто гарних зєхлопчиків ідівчат у штабі, а щоденно працювати з особовим складом і їх родинами. Саме відчуття не справедливості і не захищенності "тилу" змушує солдати вчиняти ганебний злочин. Офіцери МПЗ з цим не справляться, адже через тиск паперової армії, вони перетворені на діловодів, і рідко коли можуть підняти голову щоб поговорити з солдатом про патріотизм. Та і взагалі, небагато хто з них елементарно вміє говорити про такі речі...Цей пост не про те що все пропало, а про те що наша люба Сухопутка має займатись не форумами, де гарні тактикульні БПЛА-ки розповідають, як будуть палити ворогів, а вирішувати дууууже складну ситуацію з особовим складом піхоти. Адже хто б як не випендрювався, але саме вони витягує на собі 2/3 всього гівна війни