Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk TV
Añadido 14 jul. 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Número de suscriptores: 279
Fotos: 6,000
Videos: 1,490
Enlaces: 2,290
Descripción:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Número de suscriptores

279
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

493
Promedio/Día:: 106
Promedio/Tiempo:: 460
ERR: 176.7%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 138 25-04-19 03:15
Я не здивований нападом младопід@ріv на військових в центрі столиці. "Насолоджуйтесь війної, мир Впм не сподобається", - так казали старі УНСОці, і це аксіома.Напад на військових був лише питанням часу, ворог виграв інформаційну війну за мізки насєлєнія, тоді як українська влада на цю війну просто не прийшла. Єдиний марафон не виконує жодної пропагандиської мети, окрім хіба вихваляння чеснот окремих обраних і не дуже посадовців.І зараз питання не в тому, хто винен. Адже ми і так це знаємо. Питання в тому: "А що робити?". Покидьків, що за 200$ готові підпалити машину військовому вже не змінити і не перевиховати. Максимальна від них користь - це на зоні плитку робити в перервах між пєтушиними боями, де вони будуть в ролі пєтухів. До речі, Кримінальний кодекс треба трохи змінити і нарешті прирівняти співпрацю з ворогом до держзради. Зона младопід@ріv прийме як рідна. Громадянину Зеленському треба почати говорити речі, які не подобаються його виборцю:1) війна триватиме довго;2) дизертир - це "просто втомлена людина", а злочинець;3) система освіти розвалена і процес виховання тепер лежить на батьках4) Вчитель 4000$ буде отримувати лише, якщо він за сумісництвом Міністр чи нардепЯкщо ж Україна і далі буде грати в гру "ми розумні чи красиві", то ситуація буде погіршуватись. Але Бог мені свідок, якщо держава не зможе гарантувати нам безпеку в тилу, ми захистимо нашу себе тими методами, якими вважатимемо доречними і хай мене краще судять не знайомі чоловіки, аніж понесуть в останню путь знайомі
👁 131 25-04-16 02:36
Дуже тихо і непомітно реклама легального гемблінгу повернулась в життя України.Коли лобісти тіньовиків і лотерей бігали по Верховній Раді України, а чесні й незаангажовані ЗМІ розказували, що реклама стимулюєлюдей програвати в рулетку всі свої зарплати, я попереджав...Я попереджав, що солдатів-лудоманів однозначно менше, аніж солдатів, що мають проблеми з алкоголем.Я попереджав, що окремі екземпляри сидять без зарплати не тому, що вони програють зарплати, а тому, що їх задувають, бо зелений змій безжальний.І я попереджав, що заборона реклами легального гемблінгу спровокує ріст доходів нелегального гемблінгу, який просто відіжме ринок.Тож зрозумівши, парламентарі вирішили повернути рекламу азартних ігор, правда, з певними обмеженнями. Дозволяється рекламувати азартні ігри з огляду на такі правила:• на телебаченні та радіо – тільки вночі (23:00 – 6:00);• у спеціалізованих ЗМІ з рейтингом 21+;• безпосередньо в гральних закладах;• на сайтах та в додатках ліцензованих організаторів гемблінгу;• в онлайн-медіа, що зареєстровані відповідно до Закону «Про медіа»;• у відеосервісах, пошуковиках і соцмережах – якщо є таргетинг реклами на аудиторію з віковим обмеженням 21+ тощо.Залишається відкритим питання боротьби з нелегальною рекламою, оскільки чорний ринок не дотримувався жодних заборон та обмежень і не буде цього робити й надалі. Тому легальний ринок реклами потребуватиме допомоги як з боку національного регулятора, так і правоохоронців.#ugba
👁 133 25-04-15 02:31
Як справжній українець я звісно тішусь, коли чую, що українці багатіють. Тож новина про платню за виладання міністрині Свириденко, яку вона отримує у найкращого розводили сучасності пана Мілованова мене звісно потішила.Як і потішило те, що пан Мілованов має кешбек у вигляді маленьких підрядів від структури, яку очолює пані Юлія. За великим рахунком в цьому немає нічого такого, що не було до цього. Півсвіту так живе і нічого, нормально один одному розказують про важливість боротьби з корупцією.І я б не звернув уваги на цей буденний факт, якби за зарплати викладачів не заступився Коболєв. Адже чувак, який нормально відкусував премії за фактично програні суди, виявляється не сидить, а адвокатує зарплати вкладачів, що звісно похвально. Цікаво, чи підкинув він цього разу бабла демократичним падаванам з сокирами, щоб нам про необхіднісь високих зарплат підрасказали ще і лідери громадських думок.Як би там не було, але я все ж хочу вірити, що в ситуації Свириденко - Мілованов є звичайним конфліктом інтересів, а не корупцією. Моя українська гордість не може припусти, щоб Міністр брав хабарі такими малими сумами.
👁 129 25-04-08 04:30
Громадянам США, Канади та ЄС та інших країн українського походження треба забути про іделогічні суперечності і сконцентруватись на головному питанні, як політик якого вони обрали збирається допомогати Україні.Не важливо, ти демократ чи республіканець, лейборист чи ХДС-ць, важливо на скільки ти готовий поставити Україну на перше місце.Українські діаспори не усвідомлюють свою силу - вони є джерелом влади у своїх державах, а відповідно її формують. Тож від сьогодні треба голосувати не за ідеологію, а за Україну.Яким би ти не був республіканцем, але за республіканку Спартс ти не маєш голосувати. Перепрошую, що не можу навести прикладу з протилежного табору, але певен, що і там є латентні українофоби.Питання: "Чий Крим?", - повине отримати екзестенційне значення. Без чіткого визнання територіального суверенітету України, жодний кандидпт у світі не має право на підтримку української громади. Адже кожен хто не визнає наш суверінетет одночасно визнає можливість геноциду Українців.Можна скільки завгодно пити просеко під гасла "Слава Україні", робити стильні фоточки у Бундестазі, бігати по капітолійським пагорбам і брюсельським провулкам з жовто-блакитним прапором, але без активної роботи на виборах це все буде мати обмежений результат.Українців і так постійно звинувачують у тручання в вибори інших країн, то що нам втрачати?
👁 153 25-03-27 13:42
Як правоохоронці допомогли Денису Комарницькому втекти за кордон через Закарпаття."10.02.2025 близько 18-ї години у месенджері "Сігнал" мені зателефонував мій товариш Комарницький Д.С. та повідомив мене про необхідність вибути у західному напрямку країни у зв'язку з проблемами, пов'язаними з кримінальним переслідуванням НАБУ. Пізніше Комарницький повідомив мене, що він в подальшому бажає перетнути державний кордон України для переховування. Також Комарницький повідомив, що всі дії по його перевезенню на захід України необхідно виконати якнайшвидше, допоки його офіційно не оголосять у розшук".Це цитата товариша Комарницького Юрія Довгаленка, який кілька днів тому на допиті в СБУ визнав, що організовував законспірований виїзд того самого Дениса Комарницького з Києва до українського кордону. Фактично з-під носа у всієї правоохоронної системи, яка активно розшукувала підозрюваного в організації масштабної схеми з розкрадання столичної землі. Особливість ситуації полягає в тому, що, перебуваючи вже на Закарпатті, Довгаленко представився поліцейським співробітником СБУ та показав службове посвідчення позаштатного працівника оперативного підрозділу Служби безпеки України. І якщо до цього моменту українське суспільство, спрагле до невідворотності покарання, могло лише здогадуватись, що така людина, як Денис Комарницький, не могла подолати шлях від Києва до кордону без оперативної підтримки і навіть відповідної операції, то відтепер це вже майже доконаний факт. "Українська правда" завдяки джерелам у правоохоронних органах дізналася подробиці справ про незаконне переправлення Комарницького через державний кордон, перешкоджання законній діяльності правоохоронних органів та зловживання службовим становищем. Загалом у порятунку Комарницького, за даними співрозмовників УП серед правоохоронців, брали участь чотири людини з посвідченнями СБУ, два співробітники Управління стратегічних розслідувань Закарпатської області та один тамтешній депутат.Варто також додати, що активні дії правоохоронців почались після того, як "Українській правді" вдалося знайти Комарницького у Відні (Австрія) і тим самим довести, що фігурант однієї з найгучніших справ цього року втік з країни. Михайло Ткач, УПhttps://youtu.be/DAZ94pAfQXo?si=XrlD-nVNB9a6rw7b
👁 146 25-03-19 17:01
Ми воюємо не заради статків рейдерів. Те що зараз намагаються протягнути в законопроекті #12089 є нічим іншим як закріплення за рейдерами того що вони намародерили.17 березня на сайті Офісу президента з’явилася петиція мера Мішеля Терещенка, колишнього мера Глухова і нащадка Терещенків. У тексті петиції Терещенко вимагає, аби президент України Володимир Зеленський ветував закон “Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо посилення захисту прав добросовісного набувача” 12089, який Верховна Рада підтримана 12 березня.У тексті петиції Терещенко зазначає: “Усупереч назві, законопроєкт спрямований на захист недобросовісних набувачів, тих, хто незаконно, через підставних осіб, отримав у приватну власність… ліси, водойми та прибережні смуги, пам’ятки археології, землі оборони, які водночас можуть бути лісами, землі природно-заповідного фонду. Нині такі землі повертаються в судовому порядку державі та громадам. Утім, проєкт №12089 обмежить термін для повернення у судовому порядку. Крім того, необхідно буде з бюджету оплатити незаконним власниками ринкову вартість таких ділянок. Позови про повернення буде можливо предʼявити лише за попереднього внесення на депозит суду бюджетних коштів. За даними Єдиної бази даних звітів про оцінку Фонду держмайна, лише в 2024 році вартість ділянок, за якими були подані позови, становить 407 млрд 285 млн гривень”.Наразі проєкт на підписі в Президента.Нагадаємо, весною 2024 року народний депутат Ігор Фріс (“Слуга народу”) разом з кількома десятками нардепів зареєстрував законопроєкт 12089, який передбачав обнулення претензій до дерибанників лісів та узбереж, якщо сплив 10-річний термін. Все це аргументували кейсами таких “доброчесних бізнесменів” як Ігор Мазепа та Олександра Косована (Mac Paw), на яких нібито тиснуть “недоброчесні правоохоронці”.Впродовж 2024 року у низці Telegram-каналів та ЗМІ пройшла кампанія на користь Мазепи та прийняття цього законопроєкту, яка має ознаки джинси.Голова касаційного Господарського суду у Верховном Судя Лариса Рогач наголосила під час засідання профільного комітету, що цей проєкт не покращить захист добросовісних власників, а судам, якщо він набуде сили, доведеться послуговуватися Констиуцією. Ада Роговцева, Сиротюк та багато інших порядних людей вже підписали петицію, доєднуйтесь і Ви:https://petition.president.gov.ua/petition/243846
👁 194 25-03-05 07:17
Трамп вперше після повернення до Білого дому виступив перед Конгресом. Головні заяви щодо України:▪️Сьогодні я отримав лист від Зеленського і я вдячний цьому. Україна готова сісти за стіл переговорів. Ніхто не хоче більше миру ніж Україна. Ми готові підписати угоду про мінерали в будь який час.▪️Ми втратили на Україну $350 млрд, а Європа всього $100 млрд. Європа витратила більше грошей на купівлю російської нафти та газу, ніж на захист України.▪️Ми отримали серйозні сигнали від рф про готовність до миру. Якщо ми хочемо закінчити війну, ми повинні говорити з обома сторонами.Що ще сказав Трамп⬇️▪️Він розпочав промову зі слів «Америка повернулася».▪️США повернуть собі Панамський канал, над цим вже працюють.▪️Трамп також закликав Гренландію приєднатися до США, якщо цього захоче її народ. Водночас додав, що отримає її «так чи інакше».▪️2 квітня США запровадять додаткові взаємні мита. ▪️США встановлять прапор на Марсі «і далеко за його межами».Під час виступу демократи коментували та освистували деякі заяви Трампа й піднімали таблички з написами «Брехня» — конгресмена Ела Гріна навіть вивели з зали за порушення порядку.
👁 1,800 25-02-23 11:28
Проблема позиції США не в тому, що вони пропонують, а в абсолютній соціальній неадаптованості Трампа і Маска.За великим рахунком нам всім начхати на ті надра, які має Україна. Все одно на цьому заробляють олігархи або вповноважені чиновники. Пересічному українцю від того ні холодно ані жарко.Але Трамп і його отчення не усвідомлюють, що українці це нація з психологією козаків (меншість) і селян (тотальна більшість). І ми не дуже любимо, коли якісь х.ри чи то з кремля чи то з Капітолію в наказному порядку розказують, що нам робити. А де душевна розмова? Де повага? Вже якщо вирішили вставити ніж в бочину з прокрутом, то хоч давай чарку вип'ємо, про Шевченка поговоримо...І взагалі не треба паритись щодо угод. Ми їх будемо виконувати доки будемо слабкі, а чи ставати сильними це вже від нас залежить. Коли США прийшли в Перську затоку видобувати нафту, то місцеві шейхи були готові на 10% від прибутку. За 20 років - 50%. За сорок років вони просто націоналізували нафтовидобувний бізнес. На жаль, наші заокеанські партнери не усвідомлюють, що ми ніколи не пробачимо шантаж у складну хвилину. Але і зараз в нас особливого виходу немає. Головна задача вистояти.
👁 97 25-02-18 15:13
Одинадцять років тому озброївшись нехитрим скарбом (була ще бита і електрошокер, але вони втрачені у битвах з сєпарньой і м*с*рамі) біжав на Майдан, переживаючи, що без мене може все скінчитись. Новини передавали про розгром сотень Майдану, Янучари оголосили ультиматум, Жовтневий палац втрачено, Українській дім втрачено, палатки палають, беркутня захопила міст, Парубій поранений...а я біжу провулками від Лук'янівки щоб встигнути...Вихідці Героїв Сталінграду та Карла Маркса славетного міста Іллічівськ зрозуміють те відчуття, коли запізнюєшся на принципове протистояння між сусідніми кварталами...Мені на зустріч бігли люди з наліпками "Я не піду з Майдану" з вереском: "Зачистка, всьо пропало", мені було соромно за цих кремезних чоловіків, яких кастрував страх. Але я встиг, надягнув шолом, розмальований, колись важливою для мене людиною, одягнув маску підігнану чорноморськими волонтерами (Євгенія Завалій і Михайло Сауляк - дай Вам Боже здоров'я) намотав наплічники і наколінники, і поринув у вир боротьби...Людей не вистачало, крик "тримайте щити" лунав постійно, бо більшість просто не наважувалась підійти до лінії, яка тримала оборону Майдану. А коли вже хитродупий Пастер заявив про поранення, я зрозумів, що тепер нам точно випишуть п*ди. І як показала практика, відчуття мене не підвели. Вперше в житті я відчув, що вибухи лунають частіше ніж б'ється моє серце. А билось воно в мене так, що тільки стиснуті зуби не дали йому вискочити....Прорив беркутні, мене тягають як дурного по бруківці, я пручаюсь...стара добра бійка...А потім беркутня тікає від сцени пробігаючи по мені слоновим кроком. І так декілька раз і до ранку...виламані двері КМДА, які я тягну в багаття, дівчата, що розливають коктейлі молотова, палаючий будинок профспілок.Але ми вистояли. Попри зраду вождів, попри те що найбільш хоробрі представники еліти вже драпали в бік Збруча, клички-яценюки розчинились вночі...але ми вгризлись зубами в той граніт і ні шагу назад, бо за нами була доля Україна і перспектива зони. Кожну годину лунав гімн. Кожну годину Євген Ніщук повідомляв про те що встає Рівне, Львів, Франківськ, Луцьк...Одесити перекрили виїзди з казарм і не випускають ВВшників. Треба було триматись, і ми втримались, не тому що нас було більше, а тому що нам було за що битись.Ми переламали хребта паханату...Ранок був прекрасний...палаючий Майдан і попіл в повітрі, відступивший Беркут. Рівненські хлопці, що біжуть вставати до бою...і відчуття того, що як би там не склалось далі, ти можеш своїй дитині дивитись чесно в очі... Коли політики кажуть, що це наша спільна перемога, то я маю просту відповідь: "Пішли Ви на х*р, шановні!". Ви трусливі кастровані під@р@си, які вщухнули при першому ж кіпіші, і те що ви тв*рі піаритесь на його пам'яті дуже сильно портить Вам карму. Майдан переміг всупереч всім Вашим кулуарним домовленностям з Паханатом. Куля не просто так не знайшла чийогось хитрого лоба..."Далі відбулось те що відбувається після кожної гарної революції - нищення романтиків і наповнення вакууму дітьми лейтенанта Шмідта. Цей процес невідворотній, навіть в моєму місті свідків Майдану стало разів в десять більше, аніж тих хто реально виходив на місцевий Євромайдан. Доречі найбільш віддані діти Лейтенанта Шмідта тепер звинувачують інших у не патріотичності через не любов до Порошенка та Зеленського) Втім, це об'єктивні процеси історії і не мені їх змінювати. Причини революції не усунені, пиКата шляхта так нічого і не зрозуміла, а значить нічого ще не скінчилось.Слава Україні!Якщо разом, то до кінця!
👁 94 25-02-05 07:59
Після того як в Пирятині вбили військового ТЦК, який на думку частини наших народних обранців сам винен у своїй смерті, нарід попер блокувати блокпости і агресивно захищати ухилянтів.Все прогнозовано. Адже, без тотальної пропаганди щодо необхідності мобілізації до якої буде залучений не тільки Єдини марафон, а й кожний вшивий тік-ток інфлюенсер ситуація буде погіршуватись. Так само не визначеність, яку демонструє громадянин Зеленський не покращує ситуацію.Окремо слід навести лад в самих ТЦК і навчальних центрах. Розберіться з хабарями, навчить людей працювати в стресових умовах, змушуйте мобілізовани вчитись так щоб їм спати було боляче.В армії наведіть лад з "кріпосним правом", а краще скасуйте. Я розумію, що хтось там розповідав, що вже, але ніт. В мене є друзі яким по 5 раз відмовляли в переводі, бо сонце не так зійшло. Посилюйте лінію МПЗ, бо солдату треба пояснювати, що і нахіба він тут робить. Не знаю як, але посилюйте престиж піхоти. Розумію, що картинки знищення техніки дронами заводять і лайкодавні, але тягар війни тягне на собі піхота. Брудна, голодна і зла. Вони роблять результат і відповідно вони повинні мати хоча б фінансові привілеї.Приберайте "блатних" і "мертві души" з бойових посад. Бережіть простого піхотинця який всупепеч світлим ідеям і "детальному плануванню" окремих батьків-командирів ще живий і робить роботу.Забудьте про те, що в обороні війну не виграти. Ви спочатку її зробіть. А потім подивіться на приклад Першої світової. Німці перед капітуляцією здійснили не поганий наступ. Російська імперія гепнулась через пів року після "Брусилівського прориву". Наша задача зараз вистояти.Шанс на перемогу є. Війна ще буде тривати довго, з перемир'ми і без. І перемогти нас може не ворог на полі бою, а щури, які хочуть знов відчути на собі Голодомор.