Fuente
Magic & PR ✨ | Привіт, товариство🙂↔️ Я, Ірина Кондрачук, 🎤 кореспондентка ТСН 1+1. І...
748 Vistas/Alcance
2026-03-16 12:33
Mensaje №941
Привіт, товариство🙂↔️ Я, Ірина Кондрачук, 🎤 кореспондентка ТСН 1+1. І моя пошта роками перетворюється на музей пресрелізів, які ніхто не прочитає🤷🏻♀️Є два типи піарників:одним журналісти відповідають, листи інших летять у спам за 3 секундиТож якщо хочете, щоб ваша співпраця із журналістом не скидалася на давній шлюб, де почуття давно згасли, а обовʼязки зосталися - НЕ РОБІТЬ ТАК👇🏻📁Папка «Ігнор»: 1. Не пишіть про корпоративні перемоги або маркетинг, називаючи це пресрелізом🫠 Новина — це те, що важливо людям, а не корпоративному звіту.2. Не впадайте у графоманство📝Не зацікавили у першому абзаці? Ми не дочитаємо до 23-го. Бо в цей момент: - редактор дихає в потилицю із фразою «де сюжет?»- герої обривають телефон - стрічка новин несеться І все це множиться залежно від дат, фази Меркурія, обстрілів чи настрою🤪3. Не розсилайте листи всліпу😑Економічному виданню не потрібен реліз про нову лінійку косметики. І навпакиПерш ніж писати журналісту, витратьте дві хвилини, щоб зрозуміти:- про що він пише- для якої аудиторії- і чи має ваша новина хоч якийсь шанс І так, нагадаю, вам потрібна цільова аудиторія! 4. Не зникайте безслідно, якщо вже розпочали комунікаціюІнакше кинуть у чорний список👻 Журналісту може бути потрібен коментар/пряме включення «на зараз»І якщо піарник:- швидко знаходить спікера - не змушує проходити п'ять погоджень - і не зникає По-перше, тисяча любові йому в карму🥰а по-друге, я запамʼятаю: тут швидко, легко і без нервів. Вірогідність, що наступного разу піду одразу до нього ≈ 100% 5. Ну і наостанок: редакція вам нічого не винна показувати/погоджувати!(Якщо це, звісно, не комерція) Отже, до чого ми прийшли:журналісти обожнюють😍 піарників, які:✅ розуміють, що таке новина✅ комунікують швидко ✅ читають медіа, в яке пишуть✅ залишають по собі відчуття «моя людина»💡І знаєте що? PR та журналісти роблять одну й ту ж справу — розповідають історії, які важливо чути. Кожен зі свого бокуІ так, я роблю це на тєліку/YouTube щодня. І ще трохи — у своєму блозі! Велкам😉Тож якщо ви піарник, який пише «живою» мовою і має цікаві/важливі історії — нам точно буде про що поговоритиУсім любові та адекватних співпраць♥️