Fuente
Magic & PR ✨ | Привіт, колеги ✨На звʼязку Оксана Аккерман :) Вирішила зафіналити тему...
708 Vistas/Alcance
2026-03-12 15:07
Mensaje №932
Привіт, колеги ✨На звʼязку Оксана Аккерман :) Вирішила зафіналити тему публічності PR-фахівця. Так би мовити — резюмуємо, що з цим робити або навпаки не робити й видихнути 😃👌🏻 Спираючись на власний досвід та спостереження за оточуючими, можу сказати, що перш за все важливо визначитись: Навіщо я хочу професійний бренд? 🤩Мотивація «так треба» і «всі роблять» — працює максимально погано. Це як необхідність займатися сексом з людиною, яку ти не хочеш. Ви будете робити все можливе, щоб уникнути виконання цього «обовʼязку». А навіть якщо робитимете це на силі волі, все одно все, що ви робите бо «так треба» — зчитується оточуючими, як зроблене «на от^бісь». В результаті ніхто не отримує задоволення, але всі розчаровуються. Нам таке не треба, правильно? 🤩В ідеалі вам має подобатись думка про те, що іноді ви виходите під світло софітів. Плюс вам має бути комфортно ділитися своїми думками, досвідом та баченням. В супер класному варіанті — у вас має прибавлятися енергії після цього Чи є у мене на це сили? 🤩До мене нещодавно звернувся за консультацією чоловік, який спочатку розповів, що останні півроку він почувається не дуже, бо на сон у нього залишається 5-6 годин. Але він подумав, що може почати розвивати свої соцмережі? :))) 🤩Тож, я би чесно себе питала: моя публічна проявленість зараз — це те, без чого я не можу, як без води та їжі, чи це я просто вирішив/ла загнати себе остаточно в приступі продуктивності? :)Якщо з цими двома питаннями, вам все зрозуміло і ви знайшли своє хочу та сили на публічність, але все ще щось заважає, я би зосередилась на декількох моментах: 🤩Обрала лише одну соцмережу. Ту, де у вас найбільша кількість підписників. Або Лінкедін, бо в нього класні алгоритми і він швидко робить вас популярним🤩Видихнула з приводу постингу кожного дня. Робіть це краще раз на два тижні, але систематично і в задоволення🤩Подосліджувала, який формат вам найбільш комфортний — дописи, сторіз, колонки, лекції, дискусійні панелі. Те, що ви робите найлегше, забезпечить вам систематичність 🤩Всі голоси у себе в голові, які кажуть: «Ти не готова/ий. Що люди скажуть? Ще треба набратися досвіду» — відправила у відпустку :)) Нехай ці внутрішні контролери краще слідкують за вашим режимом сну та водним балансом 🤩Звернулася до 2-3 класних друзів і попросила підтримати мене у перших кроках. Лайками та коментарями. Бо навіщо ще потрібні друзі, як не для підтримки та натхнення? :) Ну а далі я би взяла записник і визначилась про що б хотіла говорити. Щоб це виглядало максимально органічно, це можуть бути: ✨Сторіз з робочого життя. Просто в офісі, просто з коротенькими підписами «Закулісся комунікацій», «Готуємо щось класне» тощо ✨Фото з галузевих або професійних заходів. Бажано з коротеньким самері, що саме ви там почули та зрозуміли ✨Віконечко в сторіз «Спросіть мене про PR”, а потім записати на кожне відео-відповідь. Заздалегідь роздайте питання друзям, нехай закинуть вам у це віконечко ✨Робочий кейс «Як ми це зробили?» для тг-каналу Magic&PR ;) Ми завжди відкриті до взаємодії ✨Ну і дописи спочатку на легкі теми: ➡️що насправді робить PR-спеціаліст щодня➡️що найбільше дивує у роботі ➡️як виглядає один день у PR➡️чого бізнес часто не розуміє про PR➡️один інструмент, без якого мені складно працювати➡️головний урок після X років у професіїЯ пам’ятаю, як починала казати щось про роботу у себе в соцмережах. Спочатку це дійсно було ніяково :) Навіть при всій моїй любові до «стати на стільчик, розказати віршик» 😃 Але, як показала практика, потрібно просто почати робити і згодом це стає органічною частиною твого життяНу і, звичайно, давайте памʼятати, що ви нікому нічого не винні. І якщо вам комфортніше залишатися в тиші — це ваше абсолютне право. Як каже моя подруга: «Як у тебе, так і правильно» ;)