Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - let's talk
Añadido 06 dic. 2025

let's talk

@letstalkproject
Número de suscriptores: 308
Fotos: 4,510
Videos: 44
Enlaces: 576
Descripción:
поговоримо? owners : @ssenxfr, @feei2k design : @ch44rla

👥 Número de suscriptores

308
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

298
Promedio/Día:: 192
Promedio/Tiempo:: 227
ERR: 96.75%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 167 26-06-13 08:17
а чому майже ніхто не говорить про залежність від спрею в ніс? що туди взагалі додають що в людей починається АЖ ТАКА залежність? в мого колишнього однокласника залежність від них ще з малечку і він навіть на уроках діставав цю білу пляшечку й пшикав собі в ніс(я вже закінчила школу, тобто при мені він пшикав їх з 1-3 класу), в моєї матері також була колись залежність і вона ледве злізла з неї, ЧОМУ МАЙЖЕ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ ПРО ЗЕЛЕЖНІСТЬ ВІД ЙОБАНОГО СПРЕЮ В НІС, не наркотиків, не цигарок, не алколю, не самопошкодження, а від спрею в ніс, лікарський засіб який ти собі пшикаєш в ніс, можна сказати «ой, ну від лікарських засобів завжди залежності», але якщо брати якісь спреї, то от для прикладу від сиропу чи спрею від горла не було такої залежності(лише від смаку, бо деякі сиропи такі смачні), або ще звичайні таблетки як від голови(кажу як людина яка пила одні й ті самі таблетки від голови декілька разів на день два тижні підряд(можливо мало для залежності, не знаю)), від них же ж така залежність не починається, я бачила що інколи люди піднімали про це тему і в коментарях знаходилися багато людей з такою ж проблемою або мали таких знайомих, але я майже ніколи не бачу як цю тему піднімали нормально
👁 230 26-06-09 20:59
🌚:‼️RussiaIsATerroristState‼️Як би я не хотіла це писати, але і треже туди ж. Тож, будь ласка поширте і залиште коментар, або хештег #RussiaIsATerroristState бо ми все ще повинні нагадувати, що Росія - країна уйобок, а русня дуже цьому тішиться• TikTok – https://vm.tiktok.com/ZNRvnyjko/• Inst – https://www.instagram.com/reel/DZW41PvRcgU/?igsh=MXo5NTB0NnZwdjF1Коментарі, які можна залишити:This is a Russian song. Russia is a terrorist state. Please delete the video and don't promote Russian culture.#russiaisaterroriststate이것은 러시아 노래입니다. 러시아는 테러 국가입니다. 동영상을 삭제하시고 러시아 문화를 홍보하지 마세요.#russiaisaterroriststateWhy do you support the killing of people and also posted a video to such an UNCENSORED song? If you shoot a video to a Russian song, it means that you support all the crimes and murders that Russia commits EVERY DAY! Do not support the aggressor country and delete this video, please. #russiaisaterroriststate왜 사람을 죽이는 것을 지지하면서 검열되지 않은 노래에 맞춰 영상을 올리는 겁니까? 러시아 노래에 맞춰 영상을 찍는다는 것은 러시아가 매일 저지르는 모든 범죄와 살인을 지지하는 것과 마찬가지입니다! 침략국을 지지하지 마시고 이 영상을 삭제해 주세요.#russiaisaterroriststateUsing Russian songs is direct support for the killing of innocent Ukrainians. Please delete this video and stop making content with Russian music.#russiaisaterroriststate러시아 노래를 사용하는 것은 무고한 우크라이나인들의 학살을 직접적으로 후원하는 행위입니다. 이 영상을 삭제하시고 러시아 노래를 사용한 영상 제작을 중단해 주세요.
👁 153 26-06-05 13:21
мене бісять слова гетеросів та гомофобів «А нащо дітям розповідати про елгебете?!?! Ну їбетеся ви ділдаками та в сраку, їбіться й далі, але щоб діти не знали!!!», я в садку завжди сумувала та почувалася дивно бо не мала дитячі в крашів на хлопчаків, але відчувала щось до дівчат, я почувалася жалюгідно та якось присоромлено коли в молодших класах щось відчувала коли переглядала лесбійське порно,не мала тих дитячих крашів на хлопців та щось відчувала під час «ігор» з найкращою подругою, я почувалася огидно в підлітковому році бо не відчувала за своє життя НІЧОГО до хлопців та «чомусь» мала почуття до інших дівчат, які я інколи не можу викинути навіть й сьогодні, я навіть молилася бога щоб він зробив мене нормальною і щоб я могла закохатися в хлопця, я все це відчувала до 15 років поки не дізналася що я лесбійка, якби я про це знала з дитинства що людина може кохати іншу людину своєї статі, то мені б жилося всі ті 15 років набагато легшедітям треба розповідати про це, але не як дорослі «ну гетеро це класно та нормально, бо вони кохають одне одного, а от лесбухи й геї хуйня, бо ібуться в сраку та граються ділдаками», бо діти розуміють що кохання це кохання без збочення і що дві людини кохають один одного, одна одна та одне одного без збочення якщо їм цього не навʼязують дорослі гомофоби які є проти ЛГБТК+
👁 209 26-05-26 21:22
Обговоримо ситуацію з Лісою та FIFA. Скажіть будь ласка, ви дійсно на повному серйозі думаєте що Ліса прийшла до FIFA і така: "у мене є для вас пісня про те яка я піздата, давайте співпрацювати"? Не хочу вас засмучувати, але з вірогідністю майже у 99% це саме вони запропонували цю співпрацю. І якщо ви бачите на офіційному ютуб-каналі ОФІЦІЙНИЙ бляха, кліп то ви не думали що значить і текст пісні був УХВАЛЕНИЙ? Якби ім щось не подобалось текст би точно переробили. І так, я не кажу що "о боже, який шикарний текст, одразу вайб world cup". Якщо вже дійсно душнити там є дещо проблематичні моменти. Але блять, ви перший раз дізналися що таке реп? Вам тяжко погуглити реперський сленг або дізнатися про "особливості" жанру? Ображатися на ЄДИНУ елементарну риму "shots on shots...thots on thots" від неї у цій пісні коли у світі існує буквально мільйони пісень з максимально огидними текстами щодо жінок від чоловіків, але нє ми краще почнемо відміняти жінку. Повірте, ви випадате з тих текстів. Чому тоді всіх влаштовує фрази від Анітти "pégate que tú querías una mami/ ти хочеш матусю", "aquí еstá tu Brazilian body/ось моє бразильське тіло". Тобто, поки одна співає приблизно ті ж самі сенси це окей,а коли інша це вже проблематично? Навіть я, знаючи лише декілька слів іспанською одразу зрозуміла що сенс обох партій абсолютно однаковий. Так це далеко не несе ті сенси як умовно пісні Шакірі чи Чонгука або інших. Але за що можна блять казати, коли ці ж люди навіть легенду Шакіру засрали. Та навіть і інші треки для word cup 2026. Там проблематичний текст, там не футбольне звучання, там плагіат, там нема сенсу і так можна нескінченно продовжувати. Іноді здається, що люди хейтять аби хейтити. Ну тобто нашо взагалі думати коли є загальноприйнята думка стада? Особливо коли хтось дуже популярний треба обов'язково лайна налити шоб побільше лайків набрати. І так, я фанючка Ліси. Можете посилати мене, але мені всеодно.Але якщо наприклад,критику ії альбома яабсолютно можу зрозуміти. То оці тупі причини хейту за текст, який вочевидь писала не вона сама (або можливо, взагалі не писала) і який офіційно підтвердили я ніколи не зрозумію.
👁 192 26-05-13 20:48
через останні анонки я згадала тему, яка пиздець мене як хвилює: ось ці привілеї красоти, якщо якась супер гарна дівчина зробить або скаже якось хуйню, то її або будуть виправдовувати за це, або срати її дії, але якщо якась дівчина, в якої зовнішність не вписується в стандарти краси зробить або скаже якусь хуйню, то все, пиздець, АЛЕ її будуть кенсилити не за дії, а за зовнішність ніби для людей це був як ричаг просто сказати те, що вони думають та не брехати з «Ти така гарна!!!»(брехати якщо що для них, що вони думають «фу яка потвора», а на ділі пишуть «о боже, ви така смачна, пуся пупуся прям, така гарна!!!»), взяти ту пібз, очевидно що вона не вписується в стандарти, мені не подобається її зовнішність та трохи крінжую з її відео, але що я роблю? пролистую, не люблю її тільки через бажання зустрічатися з 14 річкою у свої 18-19 років, що роблять інші люди? сміються з її зовнішності, я стільки відео побачила за це, що мені вже набридла вся ця тема, а скільки підписників у неї зросло коли вона закрила свій акаунт, з 80к до 2 мільйонів(а зараз можливо і більше) і це тільки заради того, щоб поржати з її зовнішності, що її кенселинг перетворився у булінг через зовнішність, і взяти в прикладу ту Сабріну Карпентер або Бель Делфін(знаю що порівнювати їх це як небо й земля, але але), Сабріні все пробачається тільки через те, що вона сексі, що вона гарненька і т.д., хоча за її слова чи дії(вибачте, я досі не можу повірити що акторка з 11 років не знає про скандальний фільм Лоліта і не могла зрозуміти те, що популярна сцена нагадує її фотосесію) будь яку іншу менш гарну або сексуальну співачку закенсилили одразу і її карʼєрі була б пізда, Бель хоч і ненавидять, але її ну дуже багато людей захищають, кажучи «Ой, популярність так зламала її, вона б була нормальною якби не популярність🥹», хоча якби інша дівчина менш гарніша також мала кінк на зґвалтування й знімала про це порно, то її вже б навіть знайшли та саму або зґвалтували за це, або підпалили двері, то для мене завжди така хуйня була ну дуже дивною
👁 341 26-04-08 08:55
слухаєм та не засуджуємо як то кажуть, але інколи хочеться перейти в англ або рос простір, бо там набагато більше людей шарять за багато фандоми, типу, я знаю що це не правильно і я не зроблю цього, але як мені знайти укр фанатів по грі, в пошуку фандомів якого її не виставляють та пропонують писати на канал якимсь йобнутим(адмін якого у свої 18 років онлайн рік переслідував неповнолітню, знущався з неї на своєму каналі і робив інші хуйові речі(і не здивуюся якщо там таких 99% підписників)), то в тому ж рос або англ просторі мені було б набагато легше знайти більш нормальних людей які не були б дуже помішені на інцесті, зґвалтуванні як щось норм, педофілії і т.д.(мені похуй хто що шиперить, але я взагалі не хочу з цим взаємодіяти та бачити), поки в укр просторі у нас будь який фандом проблематик, бо автор якогось проєкту поки срав у пʼятницю 12 лютого 1996 року в 16:43 посрав поносом по російські та по проблематичному, я знаю що я ніколи цього не зроблю і залишуся в укр просторі назавжди(бо розумію що рос хуйня і мені просто мораль не дасть залізти туди, а англ мені не світить), але бляха, так шкода що в нас в Україні шарять за генши, магічку і іншу популярну та надто переоцінену хуйню…
👁 247 26-04-05 19:54
НІХТО не готовий до розмови про велику демонізацію селфхарму та виправдання алкоголю з цигарками та наркотиками, селфхарм така ж сама шкідлива звичка як і алкоголь з цигарками та наркотиками(хоча це найважче), але люди її демонізують так, ніби вона робить шкоду всім навколо, бачила багато відео та коментарів на цю тему і зрозуміла те, що людям легше пожаліти та виправдовувати наркомана який виносе всю хату заради нелегального полегшення, легше пожаліти та виправдовувати алкоголіка який пиздить свою сімʼю під час білочок і також виносить всю хату заради чарки, легше пожаліти та виправдовувати курця який хоче курити будь де та будь коли, але не люди з селфхармом, яка причиняє шкоду ТІЛЬКИ собі та яка це робить не при всіх як то робить курець, алкоголік чи наркоман, але люди готові виправдати та пожаліти курця, алкоголіка та наркомана, але водночас з цим написати людині із зажившими шрамами «А треба було вдоль різати», «Чого ти ще жива тупа довбойобка ахахаххахахах», «А чого ти при +40 вдягаєш футболку, а не паранджу щоб ніхто не бачив твої шрами? Хвастатися хочеш?» і т.д.
👁 220 26-03-16 16:58
як же мені набридли розмови на кшталт «Булінг не можна виправдати!!!», ні, можна, я намагалася ставитися +-нормально до моєї однокласниці не дивлячись на те, як вона відносилася до інших та як вона зривала майже кожен уроки, вона? вирішила просто свідомо домагатися мене, це хоч і не можна вважати звичайним булінгом як всі звикли це бачити, але я ігнорувала її та якщо треба було, то намагалася її хоча б трохи утихомирити(казала щоб вона заткнулася) щоб бідну англічанку яка й на тон повисити голос не могла хоч якось було чутно, «Т-Ти могла б розповісти це класній керівниці!!!!», могла б, але чи був від цього хоч якийсь толк? ні, вона ледь не залишила хлопця сліпим, чи розбиралися з цим? ні, про це тільки раз згадали на кшталт «ну блін, так робити не можна» і все, вона псувала речі однокласників і з цим також ніхто не розбирався(одному однокласнику довелося купляти нову курточку через неї, бо в нього вона була аж роздерта до пуха), то думаєте було б хоч щось в ситуації де вона навіть фізичну шкоду не завдала? чи було це погано? так, але чи це можна виправдати? так, я не пишаюся цим, але й не соромлюся, бо вона чомусь ніколи не соромилась своїх домагань(які вона робила не тільки до мене), але якщо вона забула про них як про вбиту муху в 2013 році, то я навіть на той момент не могла розповісти про це класній керівниці бо з цією ситуацією нічого б не робили б і я стала «рожевою»(у нас вже булили дівчину лесбійку, тому я її шлях не хотіла б відчути на собі), а друзям чи родичам я й зараз не можу це розповісти, бо «Н-Ну блін, облапала вона тебе, ну не здохла ж ти від цього, чо ти так, ви ж обидві дівчата, сама винна в цій ситуації, ти погана, а вона жертва🥺🥺🥺»
👁 283 26-03-13 11:06
"Навіщо їм шкодити одному з найприбутковіших гуртів?"Тому що поновлення контрактів з великими гуртами дорожче, ніж створення нового гурту. Якщо гурт слабкий на момент поновлення, лейбл має більше важелів впливу, ніж учасники. Поновлення контракту також дешевше. Це робить учасників залежними від лейблу.Вони намагаються запобігти сценарію, подібному до того, що сталося з бп, де кожна учасниця коштувала лейблу величезної суми грошей за поновлення свого контракту з гуртом, але вони все одно працювали зі своїми власними лейблами!HYBE/Belift бояться цього. Вони активно придушують двох учасників. Я вважаю, що це головна причина, чому вони тримали Хісина та Нікі в стороні протягом останнього року. Обидва вони також продемонстрували неймовірний потенціал заробіткуПодумайте про те, як обидва учасники отримали понад мільярд голосів на церемонії D Awards. Це не мале досягнення. Це неймовірно хвилює лейбл. Вони буквально не хочуть, щоб вони стали популярнішими та, можливо, покинули лейбл заради сольної кар'єри. Вони підписують контракти лише на групову діяльністьТо що ж вони роблять? Вони хочуть переконатися, що Хісин залишатиметься сольним артистом до закінчення терміну дії його контракту. Фанати Хісина найприбутковіші з усіх.Вигнавши його з гурту, вони можуть створити сильного сольного артиста та не дати йому піти кудись ще, водночас послаблюючи позиції енха у рік поновлення контракту (тим самим роблячи процес поновлення дешевшим) — вбиваючи двох зайців одним пострілом.Також ходять чутки, що новий чоловічий гурт Belift дебютує наприкінці цього року або на початку наступного! Це також може бути способом поступового виключення енха з наступного гурту, якщо поновлення контракту піде не за планомДоказом цієї теорії є те, як Belift/hybe повністю уникали просування хлопців у Кореї протягом минулого року. Вони також активно боролися проти будь-яких сольних проектів, сольних акаунтів в Instagram та, по суті, будь-яких можливостей, які могли б перешкодити їхньому контролю в майбутньому.Як лейбл по інший бік суперечки мхд/нд, вони на власні очі бачили, що може статися, коли артист важливіший за лейбл, а енхайпен безумовно є такими.Вони створили Belift з нуля!!!Але енха завжди були скромними. Вони завжди висловлювали своє бажання залишитися разом. Вони завжди хвалили та любили своїх співробітників. Тим часом, сам лейбл нічого не робив, окрім як діяв зі страху втратити їх та втратити контроль. енхайпен не заслуговують на таку мерзенну поведінку!!!Тому я благаю вас підтримати всіх сімох учасників та заявити про свою підтримку. Зробіть їх якомога успішнішими, перш ніж їхній контракт буде поновлено.НЕ БОЙКОТУЙТЕ!Це саме те, чого хоче лейбл! Вони будуть більш ніж щасливі, якщо фандом скоротиться.Якщо ми не можемо повернути Хісина до групи прямо зараз, то наш найкращий шанс – зробити енхайпен настільки успішними, щоб вони повернули собі автономію та владу через власні переговори щодо поновлення контракту.Завжди підтримуйте всіх сімох учасників. Вони дуже люблять одне одного, і я впевнена, що вони також наполегливо працюють над тим днем, коли зможуть знову возз'єднатися як команда
👁 238 26-03-10 15:47
хочу до минулого тейку додати ще дещоколи ти комусь кажеш, що трансгендерні жінки страждають більше, аніж цис жінки, то на тебе накидаються ніби ти прилюдно когось вбила, а тепер пояснюю приклад на їжі, є голубці, а є піца, для прикладу голубці ненавидять майже всі, їх нормально не сприймають, не приймають навіть в незвичній їжі, також їх менше в світі готують, а піцу також ненавидять, але не на такому рівні, її люблять, готують всюди і це звично побачити її ось так на столі чи в кафе, то що з цього більше ненавидять і чого в світі більше? правильно, більше ненавидять голубці та більше в світі піци, піцу також ненавидять, але від цього ненависть до піци переважає ненависть до голубців? ні, бо любов до піци переважає саму ненависть до неї, а як би голубці не любили, то це б не переважало її ненависть та кількість у світі, ось так само з трансгендерними жінками, їх ґвалтують щоб зробити нормальними, їх вбивають, калічать, цькують або бʼють бо вони трансгендерні жінки, якщо ти хочеш бути трансгендерною жінкою, то не всюди це можливо, бо за це й можуть казнити, це не значить що цис жінки також не страждають, але якщо порівнювати(бо також треба згадувати те, що трансгендерних жінок НАБАГАТО менше, аніж цис жінок), то в цьому плані страждають більше саме трансгендерні жінки