Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 751
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Андре Асіман «Знайди Мене»Не читав першу частину, взагалі купляв її дл...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
236 Vistas/Alcance 2026-05-02 16:26 Mensaje №2015
Андре Асіман «Знайди Мене»Не читав першу частину, взагалі купляв її для дружини, якій екранізація по першій частині дуже сподобалася.Вирішив відпочити в якомусь легкому романчику перед занурення в «Інтернат» Бажана. Ага, легенький. Псіхуска))Для всіх, хто хоч трішки в контексті історії.Події у нас відбуваються приблизно через пару десятків після подій першої частини. Сем (батько Еліо) їде в поїзді і знайомиться там з дівчиною, молодшою за нього майже в 2 рази. При цьому вік не заважає обом завʼязати цікаву розмову. І отак з поїзда вони продовжують проводити час. І вже після 24 годин разом починають планувати майбутнє, зажимаються у кутках енд соу он. Наче підлітки. І філіжанки з ініціалами обох шукають, і парні тату хочуть зробити🫠Наче прямим текстом нам автор не дає знати, але все одно відчувається, що у Сема до Міранди ставлення більше як до дитини, ніж до жінки. Евфемізми гидкі. Метафори дивні. Образи крінжові. І здається, що то всьо здається… До другого розділу)Я вам це все зараз розказую тільки через те, шоб ви не робили тієї ж помилки, що і я. Просто не купуйте і не читайте цю книжку. Це кожні 20-30 сторінок вголос: «Чозпздц?»Загалом книжка поділена на 4 частини — 4 розділи.В другому розділі нам розповідають про Еліо (син Сема), який познайомився з чоловіком старшим його в два рази. Шото нашого Андрюшу попаяло на саме цій різниці у віці. Для справки: різниця між Еліо та Олівером в першій книжці була всього 7 років.В другому розділі стосунки Еліо та Мішель ще більш крінжові і хворі. Я вже писав про це раніше на каналі. Еліо мився з ним з заплющеними очима. І це йому нагадало, як батько його мив на руках, коли хлопчику був рік. ЧІВОБЛЯТЬ???Андре, шо за інцестуазні загравання??? ГидотаКазалось би, в другій книжці має бути продовження про Еліо та Олівера. Але ніхера. Про них буде четвертий розділ. Найкоротший. Якби я був фанатом, я був би злий, шо собсна побачив і в Гудрідс😁В третьому розділі нам розповідають про Олівера, який тусить з різними молодими людьми і мріє їх трахнути. Мальчік ілі дєвочка: какая в жопу разніца?)))А потім він розуміє, що просто треба кинути все в свої 50+ років і повернутися до Еліо. Кидає дружину, дітей, своє життя і повертається в Італію. Батя і чоловік року))Прочитано було швидко, але мозок мені винесло. Андре, напевно в свої 70, створюючи цей твір, дуже сумував за часами, коли хуй стояв, тому що такої тупої огиди вже давно в руках не тримав. Хоч і здебільшого (чисто стилістично) це добре написано. Поетично, чи шо. Але дуже гидко. Ви тільки вкиньтеся, у батька Еліо і Міранди народився син, якого вони назвали Олівером. І тепер Еліо ставиться до нього, як до сина, який мав би бути у нього з Олівером. Він в думках і вважає, що це їхня з Олівером дитина. Фу, яка їбала)))