Fuente
ЛЕСИК | Зараз оце дочитую вже))І тут є згадка про коктейль "Калімочо"Історія:С...
273 Vistas/Alcance
2026-04-22 11:12
Mensaje №2000
Зараз оце дочитую вже))І тут є згадка про коктейль "Калімочо"Історія:Справа була в серпні 1972 року в портовому містечку Альгорта (Країна Басків). Компанія місцевих підлітків, які взялися за організацію міського свята, закупила аж 2000 літрів дешевого вина. Через недосвідченість вони його навіть не скуштували. Коли ж свято почалося, виявилося, що вино кисле, різке і пити його просто неможливо. Катастрофа! Гроші витрачені, а перші покупці вже почали обурюватися.Щоб врятувати бюджет свята і не отруїти гостей несмачним напоєм, винахідлива молодь вирішила його чимось "замаскувати". Ідеальним рятівником стала Кока-Кола — у пропорції 1:1 вона чудово приховала всі недоліки вина. Уявіть розмах: 4000 літрів нового коктейлю хлопці змішували прямо у старій ванні, а розливали у порожні пляшки, які перед тим мили в міському фонтані! 😅Вирішив я собі спробувати. А знаєте, дуже і дуже непогано)Нагрібає легко, але смачно😄 За смаком мені нагадує Др.Пеппер. Тільки алкогольнийТакшо, якшо захочете освіжаючий і смачний алкогольний напій, ви знаєте чим рятуватися влітку. Тік не нажирайтеся вусмерть😄