Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 751
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Макс Кідрук. Нові Темні Віки: "Колапс"Ну шо, завершилась моя пригода. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
259 Vistas/Alcance 2026-03-09 11:38 Mensaje №1930
Макс Кідрук. Нові Темні Віки: "Колапс"Ну шо, завершилась моя пригода. Нарешті)Прочитана була довше на 4 дні, ніж "Колонія". Не скажу, що з кимось змагався, ексепт онлі мі😁🟩По плюсах:• Дуже класно, що на самому початку книжка зустрічає читача хрестоматією першої частини. Це зручно. Бакману точно є чому повчитися у Макса• Також перед зануренням в нову частину, читач може ще раз пройтися очима по дійових особах. Катерині Пекур є також чому повчитися у Макса. Дійові особи на початку🔥, в кінці книжки разом зі змістом👎• Це наук- і технопорно для літературних дрочерів• Читати стало хоч трішки цікавіше, якщо порівнювати з першої частиною• Нарешті фігури дійсно почали рухатися• Друга частина розкриває трішки більше тих персонажів, на яких раніше взагалі не дивився🛑По мінусах і дуже субʼєктивно:• Це більшими місцями нудно• Все ще більшість персонажів негативні• Головний антагоніст взагалі не харизматичний• Мейн плот — 10% оповіді• Поріж в 3 рази — нічо не змінитьсяНе в захваті. Але можу зрозуміти фанатів жанру. Мені іноді подобається фантастика, коли сюжету більше, ніж наукових штучєк-дрючєк. Тут же роздратування від читання наукової роботи, аніж фікшн-сатісфаїнгФелікс і НераНайкращі персонажі. В них постійно шось відбувається. І динаміка тільки росте. Від цих розділів було важко відірватися.Кроудер і вся політична елітаТакі ж уєбани. Ну ми це бачимо і в реальному житті😁 Впрочєм, нічіво нового)ЕландонТакий же уйобок. Він не розвивається. Просто не цікаво за ним спостерігати. Ні харизми, ні мотивації, просто псих. (так, я памʼятаю яка в нього мотивація була, але все пішло не по плану, та й фляга засвистіла в парубка😁)ЮніяКласна. Офігезний розвиток персонажки. Її розділи також були одні з найкращих.ВелетЙого розвиток мені сподобався. Не очікував такого.Всі інші персонажіАбо нудні, або нічо не роблять, хоча багато метушаться. узкієНу шо тут скажеш ще? Мають бути хорошими росіянами. Українська діаспораМогла би бути більш жорстокою. І мати яйця, але поки що їх не видно. Сховалися. Чи то від холоду. Чи то за волоссям🤭До речІ, про жорстокість: Бачив декілька коментарів, що іноді вона через міру і не несе ніякого сенсу. І типу нашо вбивати того чи іншого персонажа. Так от шо я вам скажу: в Колапсі все це дуже очікувано. І ніяким чином не дивує. Це Кідрук)) Проте все одно жорстокість не дотягує до сцен по типу: "чавити цуценят заради електорату" або "топити лід в поки що теплому трупі". Оце Кідрук🤌Не хочу продовжувати цей цикл (але все одно прочитаю). І сподіваюсь, після закінчення "НТВ" Кідрук більше не "зациклюватиметься".