Fuente
ЛЕСИК | Аліна Глазова «Місто Колишніх»Можете мене зафукать, але я це прочитав....
252 Vistas/Alcance
2026-02-13 19:48
Mensaje №1890
Аліна Глазова «Місто Колишніх»Можете мене зафукать, але я це прочитав. Так, я знаю багато чого про Аліну. Я тут не її конкретно обгорювати збираюся, а книжку.Давайте по пунктах пройдемося спочаткуПлюси:• я такого сюжету ще не бачив ні в кіно, ні в книжках (можливо є, але я не бачив)• весела пригода• події динамічні• вайби «Секс і Місто» (напевно, вже всі про це сказали)• трішки вайбів ще й «Емілі в Парижі», але дуже відносно (і якщо за вуха притягнуть)• з дизайном тексту заморочилися — від чатів до куар-кодів та оформлення інших інтерфейсів — це прикольно)• це було приємно читати — просто як процес — починаючи від ваги і розміру самої книжки до емоцій, які відчував під час читанняМінуси:• як на мене, ціна трішки зависока за дебют (правда, я і не купляв, мені подарували😁)• за таку ж ціну в книжках зустрічається більш якісний папір• дуже жидєнькій фінал• для такого сюжетного задуму замало двіжу• інста-сторінки героїв хотілося б шоб були більш насиченими і відповідали самим героям: у когось дофіга шоб було постів, а у когось ріл мало (як в книжці), а по факту в деяких акаунтах навіть сітка не вся була (не 9 постів, таке шось)Як я вже зазначив, це було приємно читати. Від тактильних відчуттів до емоцій, які відчуває читач. Думаю, що це через якість паперу. Був би дорожчий, книжка була б більш важкою, через що оцей комфорт мінуснувся.Цікавий задум, який наче і фентезі, а наче і ні. Класно було прогулятися по Києву сьогодення, який так добре знаєш. Правда, Аліно, ні стида, ні совісті, ні адреси шавухі!!! Шо ето такоє??😁 Тобто про всі заклади розказала, але класним місцем шавухи не поділилася. Ні діла))Міленіальський гумор. За нього лайк. За багато жартів з книжки, може зараз в соцмережах прилетіти. Аліна не сцикнула і прописала їх. За це лайк-респект!Жива і прикольна персонажка, хоча когось вона точно бісила)) Все ніяк не міг нікого іншого побачити в головній ролі, окрім Аліни, але потім чомусь в голові виникла Сідні Свінні😅 Може це через те, що в перерві між читаннями подивився «Служницю»?🤭 Але загалом це мій типаж персонажок, як Єва. Вона мені сподобалася. І розумію чому вона подобалася чоловікам, навіть попри її всі «недоліки». Єва чарівна чорт вазьмі))Прикольні подружки. Реально створює оцей вайб «Секс і Місто». Але мені не вистачило самої механікі і як це працює. Тобто в кінці є пояснення, але я люблю розуміти механіку. Абстрактними поясненнями мене не купити. Тут незадоволений.Загалом книжка залишила відчуття розгубленості. Таке враження, ніби мене побрілі на 100-150 сторінок. Люблю відкриті фінали, але не люблю невизначеність, а вона тут є. Якщо це затравка на продовження, то важко уявити чим там ще можна добити. Читач по факту не отримав ні феміністичного фіналу, ні якогось конкретного. Єдина емоція: Чіво блять???Пригода сама по собі прикольна. В неї хочеться повертатися. Просто фінал якось не для мене. Або я його не зрозумів.