Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 751
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Лілія Кухарець «Інакша»Вдруге в житті пощастило бути ARC-читачем твору...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
223 Vistas/Alcance 2026-03-16 17:01 Mensaje №1942
Лілія Кухарець «Інакша»Вдруге в житті пощастило бути ARC-читачем твору, якого світ ще не читав. І так уж сталося, що це саме ті дві книжки, які є складовою однієї дилогії. Це була цікава пригода по Ордену та по лісах разом з командою мисливців, які на своєму шляху зустрінуть не тільки інакших, а ще й купу всякого іншого. Початок для мене був не самим легким, тому що події останньої сцени були не такими свіжими у памʼяті. Для вас невеличкий спойлер: з цим ви вже не зіштовхнетесь, коли будете читати після старту продажів. Ну да, я трішки більше знаю на цьому етапі🤭Після перших 10% оповідання пішло дуже динамічно для мене. Книжка читалась легко, хотілося далі читати. Може ромфант — мій жанр? Може саме така фантастика мені потрібна?) Прям вже бачу як ви накидуєте мені різний ромфант, раз я вже тут почав задумуватись😅Сподобався розвиток Лети. Вона стає більш гострою на язик, більше сміливості не тільки в очах, а ще й в діях. Дійсно перетворюється на круту мисливицю. А що там далііііі…. Я міг би очікувати цього за допомогою аналізу, натомість повністю вимкнув мозок — і всього лише насолоджувався історією. Як на мене, це найкраща похвала авторці.Було декілька сцен, де персонажі комунікують і вирішують питання. І тут ставлю жирний лайк письменниці за просування механіки «поговорити і вирішити питання». Правда, не всі хочуть спілкуватися, а про «почути» — тим паче🤭 Добре, що хоч потім вміють визнавати свої помилки і йти назустріч. Ох, сподіваюсь, я вам не насипаю спойлер за спойлером)В тексті стало набагато більше метафор. Не виділяв би цей факт ні в мінуси чи плюси твору. Голос Лілії все одно зберігся, але декілька разів довелося повертатися по тексту для більш чіткого усвідомлення подій. Через це хотілося би більше описових абзаців — фундаменту сцен додати. Декорації не розсипаються, проте деталей хотілося більше — шоб мене в сцені потримали трішки довше. Закінчилася історія неочікувано. Неочікувано швидко. Сидиш собі читаєш. Читаєш. Читаєш. А потім хєракс — і фінал. І наче не кліфгенґер, а наче і він😅 Ліліє, а буде продовження? А то я мʼяско з кісточки зʼїв, а хрящики не встиг🤷‍♂️ в мене забрали тарілку😁Однак маю вам сказати, що книжку я закрив з либою на всі 32. Далеко не кожен раз таке відбувається)Якщо ви читали першу частину, думаю, в продовженні розчаровані не будете. Видно, що Лілія хоче розвиватися в письменницькій майстерності. Тому зичу розвитку, продаж і нових ідей (або продовження старих🌚)!