Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін
Añadido 14 jul. 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Número de suscriptores: 592
Fotos: 577
Videos: 159
Enlaces: 1,620
Descripción:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна

👥 Número de suscriptores

592
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

247
Promedio/Día:: 234
Promedio/Tiempo:: 232
ERR: 41.72%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 333 25-05-19 07:09
Сьогодні має відбутися телефонна розмова Дональда Трампа з Путіним, яку багато хто вважає мало не доленосною для подальших переговорів щодо війни РФ проти України. Чи так це — стане зрозуміло ближче до кінця дня. Тим часом агентство Bloomberg опублікувало доволі цікавий матеріал про настрої в Москві та Європі з цього приводу.Агентство, посилаючись на свої джерела, повідомляє, що Путін вважає свою позицію сильною перед розмовою з Трампом, а європейські лідери намагаються не допустити, щоб президент США поспішив з укладенням угоди.«Путін впевнений, що його війська зможуть прорвати оборону України до кінця року і повністю встановити контроль над чотирма регіонами, які він вважає російськими», — пише агентство, посилаючись на неназваного співрозмовника, обізнаного з обговореннями в Москві. Це перегукується з подіями у Стамбулі, де путінська лялька Мединський озвучив українській стороні вимогу здати території.Водночас європейські лідери минулої п’ятниці намагалися пояснити Трампу, що Путін його просто водить за ніс. Один із високопоставлених європейських чиновників зазначив, що є розрахунок на те, що Трамп усвідомить: він ризикує виглядати переможеним, якщо нав’яже Україні невигідну угоду.Є і позитивний момент — американські посадовці неофіційно дали зрозуміти своїм колегам у ЄС, що Трамп розглядає можливість дозволити просування законопроєкту про санкції, підготовленого сенатором Ліндсі Ґремом, якщо Росія не піде на поступки.Лише серйозний тиск на РФ і усвідомлення того, що переговори ведуться з патологічним брехуном, можуть дати хоча б якийсь позитивний результат. Інакше Путін усіма силами продовжуватиме вбивати.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 358 25-05-14 12:47
Посол Ізраїлю в РФ Сімона Гальперін знову відзначилась. В інтерв’ю RT – пропагандистському каналу, забороненому в багатьох країнах Заходу, – пані посол заявила, що виступає проти «героїзації будь-яких союзників нацистів». Щоправда, як приклад чомусь навела Степана Бандеру.Замість того щоб копатися в минулому, Гальперін могла б звернутися до сьогодення. Прикладів союзників нацистів і тих, хто поділяє їхню людиноненависницьку ідеологію, чимало – варто лише виглянути у вікно посольства в Москві.Взяти хоча б ХАМАС – сучасний нацистський режим, який прагне знищити євреїв, а заразом і всіх незгодних. Його представників приймають у Кремлі, а Путін навіть запропонував звільненому заручнику та його родині «подякувати» ХАМАСу за «жест доброї волі» – за те, що не вбили одразу, а півтора року катували в тунелях.Сюди ж можна віднести й Іран, лідери якого заперечують Голокост, запускають ракети по Ізраїлю, переслідують євреїв і організовують теракти у третіх країнах. З Іраном у Росії тепер нова угода про всеосяжне стратегічне партнерство.Ці приклади мали б бути значно ближчими пані Гальперін. Але її долі не позаздриш. Працюючи в країні, яка в прямому сенсі є союзницею терористів і нацистів, і сама винна в жахливих воєнних злочинах в Україні, посол взяла на себе обов’язок нести всю цю нісенітницю.Їй бракує сумління й рішучості називати речі своїми іменами. Немає сумління, вочевидь, і в ізраїльського МЗС, і в уряду.От і доводиться ганьбитися, зраджуючи і пам’ять тих, хто колись боровся з нацистським злом, і тих, хто бореться з ним сьогодні.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 363 25-05-11 08:55
Є велика спокуса вважати нічний виступ Путіна з пропозицією прямих переговорів з Україною вимушеною реакцією на фактичний ультиматум США та європейських союзників. Частково це дійсно так: йому потрібно було відреагувати на інтенсивні переговори коаліції демократичних країн.Однак варто пам’ятати, що, за версією світових агентств, ультиматум був такий: припинення вогню на 30 днів — або санкції. Путін завершив своє фейкове перемир’я до 9 травня, запустивши вночі «Шахеди», при цьому на фронті не було жодної тиші. Ультиматум було проігноровано, а натомість зроблено зустрічну пропозицію.Путіну важливо залишити американців у переговорному процесі й тягнути час. Йому потрібні переговори під канонаду. Схоже, цей воєнний злочинець знову затягує всіх у пастку, приховану за словом «Стамбул». Недарма він знову заговорив про начебто «парафовану угоду» весною 2022 року.По-перше, він, ймовірно, почне вимагати скасування указу Володимира Зеленського про заборону переговорів, створюючи тим самим політичні труднощі для українського президента. По-друге, найімовірніше, він захоче зробити центральною темою переговорів абсолютно неприйнятні для України вимоги, які обговорювалися на тих самих стамбульських переговорах: скорочення чисельності ЗСУ, обмеження на види озброєнь для України та на військову допомогу з боку Заходу.Брехливий господар Кремля має намір водити за ніс увесь цивілізований світ. Впевненість в успіху цієї авантюри, вочевидь, підігрівається Китаєм, з лідером якого Путін детально спілкувався на своєму святкуванні. А Вашингтон, опинившись у пастці власного прагнення до миру, уникає рішучих кроків щодо Москви. Це вкрай небезпечна ситуація.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 291 25-05-06 10:58
Велика Британія таємно готується до прямого військового удару з боку Росії. Як пише The Telegraph, чиновникам доручили оновити плани на випадок надзвичайних ситуацій, адже цього не робили вже понад 20 років.У закритому документі буде визначено, як уряд має діяти у разі оголошення війни — включно зі створенням укриттів для членів кабінету міністрів і королівської родини, екстреними зверненнями до населення та формуванням стратегічних запасів. У Лондоні при цьому побоюються, що Велика Британія виявиться не лише менш озброєною, ніж Росія та її союзники, а й погано захищеною на власній території.За інформацією видання, експерти попереджають, що країна вразлива до ударів по критичній інфраструктурі — газових терміналах, підводних кабелях, атомних електростанціях і транспортних вузлах. В оновленому документі розглядаються сценарії атак на Британію з використанням звичайних ракет, ядерних боєголовок і кіберзброї.Журналісти нагадують, що минулого місяця високопосадовець британських ВПС заявив: якби перша ніч війни в Україні відбулася на території Сполученого Королівства, російські ракети прорвали б систему ППО і знищили ключові об'єкти інфраструктури.І це, ймовірно, чиста правда. Дивно, що одна з ядерних держав Заходу працює над новими оборонними планами лише зараз — на четвертому році повномасштабної континентальної війни. Але крім планів оборони, бункерів і систем захисту, демократіям потрібно більше зброї. Набагато більше, ніж вони мають нині. Однією ППО війну не виграти.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 386 25-05-02 09:10
Західні розвідувальні служби припускають, що Путін, можливо, змістив свою увагу у війні проти України на більш короткострокові цілі — зміцнення контролю над вже захопленими територіями та підтримку ослабленої економіки країни, повідомляє CNN.Раніше розвіддані свідчили про те, що Путін вважав ситуацію на фронті сприятливою для себе і був переконаний, що має ресурси для затяжної війни та захоплення всієї України. Саме нові дані могли посилити впевненість Дональда Трампа в тому, що Москва тепер може бути готова розглянути можливість мирної угоди.Втім, високопосадовці США й надалі скептично ставляться до заяв Путіна про прагнення до миру. «Мета Росії — домогтися визнання якомога більшої частини захоплених територій і максимально ослабити Україну», — зазначив один із співрозмовників телеканалу, додавши, що «немає жодних ознак» здатності Путіна завоювати решту країни.Очевидно, що Путін затягуватиме будь-які переговори, не відмовляючись від своєї стратегічної мети — знищення України. Ймовірно, зараз він бачить шанс на хоча б обмежене міжнародне визнання свого “збирання земель” і готовий цим скористатися, водночас покращивши економічне становище. Але в будь-якому разі йдеться не про прагнення до миру, а про тимчасове перемир’я перед наступним ударом по Україні. І до цього треба бути готовими.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 352 25-05-01 08:28
Україна та США нарешті підписали угоду про надра. Це доопрацьований документ, узгоджений під час тривалих і складних переговорів представників обох країн. Найважливішим аспектом угоди є те, що внеском США стануть поставки озброєнь для України.Практично одразу після підписання ЗМІ повідомили, що президент Дональд Трамп вперше схвалив продаж зброї Києву на суму 50 мільйонів доларів. Один із його соратників у Сенаті, республіканець Ліндсі Ґрем, заявив, що понад 70 його колег готові проголосувати за «нищівні» санкції проти Росії та запровадження гігантських мит щодо країн, які допомагають Москві.Як повідомляв Bloomberg, санкційний проект Ґрема передбачає мита у розмірі 500% на імпорт із країн, що купують російську нафту, нафтопродукти, газ або уран. Також пропонується заборонити громадянам США купувати російські суверенні боргові зобов’язання.Це дуже позитивна динаміка. Справжньою гарантією незалежності України та успішного опору Путіну може бути лише міцний стратегічний союз зі США, заснований на взаємних зобов’язаннях. На жаль, сподівань на Європу дедалі менше. Економічні відносини з ЄС надзвичайно важливі для України й потребують всебічного розвитку, але збереження української державності та ефективний тиск на Москву може забезпечити лише найтісніший союз із Вашингтоном.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 281 25-04-29 09:30
Оголошене Путіним триденне перемир'я на 9 травня можна вважати повторенням історії з фейковим "великоднім перемир'ям" — тільки у вигляді фарсу. Якби не дві обставини.Перша — зовнішньополітична. Росіяни знову завели добре знайому українцям волинку про перемир'я "до дати". Починаючи приблизно з 2015 року, в межах так званого "мінського процесу" обговорювалися найрізноманітніші перемир'я — і до 1 вересня, і до посівної, і до жнив.Війна низької інтенсивності на Донбасі супроводжувалася "хлібними", "великодніми", "новорічними" та іншими "перемир'ями" — під час яких Росія продовжувала окупацію і вбивства. Судячи з риторики, зараз Путін може намагатися перетворити мирні ініціативи США на той самий "мінський процес", тільки у більш глобальному масштабі.Друга — внутрішньополітична. Путін створює для своїх підданих рутину війни. Є будні, коли росіяни з усіх сил убивають українців, і є вихідні, коли можна розслабитися й посмажити шашлики одразу після трансляції параду. Бажано, щоб українці не зіпсували свято "побєдобєсія".Логіка — абсолютно людожерська. Але від банди військових злочинців іншого й не варто очікувати.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 262 25-04-28 10:25
Росія готова в разі необхідності надавати КНДР допомогу, подібну до підтримки солдат цієї країни в Курській області, заявив Пєсков. Тобто російські солдати у разі потреби будуть таємно відправлені воювати на боці Північної Кореї. А потім, можливо, їх визнають «героями» і встановлять їм десь пам’ятник.Зізнання Путіна в тому, що північнокорейські військові беруть участь у бойових діях проти України, серед іншого, є черговим сигналом про те, що він віддає перевагу домовленостям із терористичними режимами-вигнанцями. Аналогічна ситуація з Іраном, з яким Кремль співпрацює щодо постачання зброї.Воювати власними силами РФ не змогла. Це стосується і техніки, і людей. Путін панічно боїться офіційно оголосити новий етап мобілізації — це поховає економіку, демографію, і навіть соціологи ВЦІОМу не зможуть врятувати його рейтинг. Бажаючих воювати стає дедалі менше, попри постійне збільшення обіцяних виплат.Окреме питання — чим Кремль розплачується з Пхеньяном за військову допомогу. Навряд чи це лише рис. До того ж Північна Корея отримала можливість перевірити в бойових умовах і свою зброю, і своїх військових.При цьому Кремль не став залучати навіть найофіційніший шлях — звертатися за допомогою до ОДКБ. Тим самим визнавши, що цей механізм не працює і навіть як декорація не має сенсу. І Путін партнерам не довіряє, і вони йому теж.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 312 25-04-26 17:46
⚡️Президент США Дональд Трамп після зустрічі з Володимиром Зеленським у Ватикані нарешті розкритикував дії Росії, а не України, у нинішній війні.У своєму дописі в соціальній мережі Truth Social Трамп написав, що у Володимира Путіна «не було причин запускати ракети по цивільних районах, містах і селищах останніми днями».«Це змушує мене думати, що, можливо, Путін не хоче припиняти війну, а просто тягне мене за собою, і з ним потрібно діяти інакше, через "банківські" або "вторинні санкції"?» — написав Трамп.Раніше майже всі його прямі звинувачення були адресовані Зеленському та Україні — хоча саме вона є країною-жертвою військової агресії, розв'язаної Путіним.Втім, більша частина сьогоднішнього допису Трампа була присвячена не Путіну, а звинуваченням на адресу американських ЗМІ, які критикують його за проросійську позицію на переговорах щодо України. Як зазвичай, Трамп також звинуватив своїх попередників Барака Обаму і Джо Байдена в тому, що вони допустили путінську агресію, і заявив, що це «не його війна».«Яку б угоду я не уклав щодо Росії та України, якою б хорошою вона не була, навіть якщо це буде найбільша угода з усіх коли-небудь укладених, провальна New York Times все одно говоритиме про неї ПОГАНО», — поскаржився Трамп.
👁 345 25-04-21 10:08
Брехливе путінське «великоднє перемир’я» розпочалося ударом дрона по житловому будинку в Херсоні та завершилося ракетними й артилерійськими атаками на Херсон і Миколаїв. Міноборони РФ офіційно заявило, що війна проти України «продовжена», хоча російські атаки не припинялися протягом усієї неділі.Безумовно, це була спроба маніпулювати громадською думкою на Заході. Після скандалів, зокрема, пов’язаних із блокуванням Вашингтоном заяви G7 щодо масових вбивств мирних жителів України, Путіну була необхідна видимість «прагнення до миру».Президент Дональд Трамп анонсував можливість досягнення певних домовленостей уже цього тижня. The Wall Street Journal повідомляє, що Україна нібито отримала пропозиції, згідно з якими США можуть визнати анексію Криму, а Київ — відмовитися від вступу до НАТО. У найближчі дні в Лондоні мають відбутися переговори.Втім, слід пам’ятати: інтерес Москви полягає у максимальному затягуванні часу — при цьому не провокуючи виходу США з перемовин. Путін і надалі продукуватиме фейки, оголошуючи фіктивні мирні ініціативи на кшталт «великоднього перемир’я», і висуватиме нові умови, ухиляючись від конкретики та уникаючи остаточних рішень.Його стратегічна мета залишається незмінною — підрив української державності. Саме з цього потрібно виходити як при аналізі будь-яких мирних ініціатив, так і під час будь-яких переговорів з Москвою.Підписатися: Леонід Нєвзлін