Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін
Añadido 14 jul. 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Número de suscriptores: 592
Fotos: 577
Videos: 159
Enlaces: 1,620
Descripción:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна

👥 Número de suscriptores

592
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

247
Promedio/Día:: 234
Promedio/Tiempo:: 232
ERR: 41.72%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 382 25-06-27 10:02
Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні задокументувала численні випадки застосування росіянами FPV-дронів для прицільних ударів по цивільному населенню.Як зазначається у звіті місії, безпілотники стали однією з основних причин загибелі та поранень серед мирного населення — в окремі місяці навіть випередивши за цим страшним показником ракети, артилерію та авіабомби.Задокументовано випадки вбивств цивільних осіб, які пересувалися на велосипедах, особистому транспорті, евакуаційних автобусах, машинах швидкої допомоги, а також людей, які просто прогулювалися чи перебували біля власного дому. «Деякі інциденти можуть бути прирівняні до умисного націлювання на цивільне населення, що є військовим злочином», — підкреслюється у звіті.Путінська Росія вписує нові розділи до підручників з міжнародного кримінального права. Кожен новий метод сучасної війни Москва пристосовує до масових убивств цивільних. Терор FPV-дронами у прифронтових містах став засобом «зачистки території» від мирного населення. Хочеться вірити, що рано чи пізно за це відповідатимуть як найвищі керівники РФ, так і рядові оператори дронів цієї злочинної армії.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 290 25-06-22 16:29
⚡️Україна підтримала удари по ядерній програмі Ірану.Як зазначається у заяві МЗС України, Київ переконаний, що "іранській ядерній програмі має бути покладений край, аби вона більше ніколи не загрожувала ані країнам Близького Сходу, ані будь-яким іншим державам".У МЗС України підкреслили, що Іран є співучасником злочину агресії проти України: "іранський режим надає військову допомогу Росії, зокрема постачає БПЛА та технології, які Росія систематично використовує для вбивства людей і руйнування критичної інфраструктури"."Переконані, що вжиті США спільно з Ізраїлем заходи проти іранських ядерних об'єктів направили чіткий сигнал іранському режиму про неприпустимість продовження ним політики, спрямованої на дестабілізацію безпекової ситуації на Близькому Сході.Україна, яка зробила найбільший в історії людства внесок у ядерне роззброєння, як ніхто інший розуміє рівень загрози від зброї масового знищення. Україна має моральне право констатувати, що ліквідація іранської ядерної програми зробить регіон Близького Сходу та увесь світ безпечнішими", — йдеться у заяві.
👁 378 25-06-20 11:10
Дональд Трамп знову заговорив про двотижневий дедлайн. Саме стільки часу, за інформацією Білого дому, йому потрібно, щоб ухвалити рішення про удар по іранському ядерному об’єкту у Фордо та приєднання до Ізраїлю у війні.Неможливо позбутися відчуття дежавю. Раніше Трамп вже давав Путіну двотижневий термін, аби той довів серйозність своїх намірів завершити війну в Україні. Також через два тижні він обіцяв обговорити з торговельними партнерами США нові тарифи. В обох випадках після завершення цього терміну не відбулося абсолютно нічого.Доведеться визнати: якби Трамп справді хотів вступити у війну, щоб знищити будь-яку можливість Ірану створити ядерну зброю, він би вже це зробив. Натомість ми чуємо лише постійні погрози і «останнє китайське попередження».Думаю, в Ізраїлі завжди усвідомлювали цей ризик і готові діяти самостійно. У нас може не бути спеціальних бомб для пробиття бункерів. Але в нас є рішучість зробити все, щоб забезпечити безпеку нашого дому. А це набагато важливіше.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 376 25-06-18 12:12
Стала відома трагічна історія п’ятьох громадян України, які загинули внаслідок удару іранської ракети по житлових кварталах Бат-Яма.Це була родина з Одеси, яка приїхала до Ізраїлю на лікування 7-річної Насті Бурик, що страждала на онкологічне захворювання. Її мама, Марія Пешкурьова, привезла дівчинку разом із 60-річною бабусею Оленою та двома малолітніми племінниками — Костянтином та Іллею. Гроші на лікування збирали по всьому світу, поки батько Насті, Артем Бурик, захищає Україну у складі 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ.За даними українських ЗМІ, родина жила в Ізраїлі з кінця 2022 року — після того, як у серпні того ж року в Насті діагностували лейкоз. Ізраїльські лікарі провели їй трансплантацію кісткового мозку і боролися за її життя. Але терористичний обстріл в одну мить обірвав життя всієї родини.Це — неймовірна трагедія, яка не вкладається в голові. Режими Ірану та Росії несуть смерть і руйнування, вбиваючи дітей заради своїх божевільних фашистських амбіцій світового панування. У Бат-Ямі, в Одесі, у Хайфі, в Києві гинуть мирні люди — тому що людожери прагнуть знищувати цілі народи всіма можливими засобами. Ці режими мають бути знищені. Їм не місце на цій землі.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 327 25-06-14 10:13
Останні два дні продемонстрували не лише міць ізраїльської армії та розвідки, але й те, що в особі Дональда Трампа та США у нас все ж таки є союзник. І в критичні моменти він не заважатиме.Вони також показали, що Трамп здатен дотримуватися свого слова. Атака Ізраїлю відбулася після завершення двомісячного дедлайну, який президент США встановив Ірану для укладення угоди.Ослаблений Іран — це не лише в інтересах Ізраїлю. Буде цікаво побачити, як це вплине на стосунки Тегерана і Москви. Тим більше, що іранці зрозуміли: про жодне «партнерство» не йдеться — Путін, окрім себе самого, допомагати нікому не збирається.Звісно, з Ізраїлем і Україною Трампа пов’язують різні рівні зобов’язань. І все ж, протистояння США й Росії не менш важливе, ніж протистояння США й Ірану — а може, й важливіше.Тепер Дональд Трамп має використати знову підтверджену репутацію справжнього сильного лідера для тиску на Москву. У Кремлі, здається, думають, що їм нічого боятися. Трамп має нагадати Путіну, що це не так.Перемоги на одному театрі бойових дій можуть транслюватися на інші. Саме це і є комплексна політика. Потрібно лише трохи дотиснути.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 295 25-06-10 10:08
Після чергового масованого обстрілу України «Шахедами» та ракетами у Києві спалахнули пожежі. Столиця була основною ціллю удару, зафіксовані падіння у різних районах міста. Внаслідок атаки пошкоджено один із найдавніших храмів — Софію Київську.Другою ціллю стала Одеса. Російські безпілотники вбили двох людей, ще дев’ятеро отримали поранення. Пошкоджено пологовий будинок, станцію швидкої допомоги, залізничний вокзал, житлові будинки.Різниця між двома системами цінностей очевидна навіть за військовими зведеннями. Українські безпілотники знищують російську військову техніку в глибокому тилу, підприємства, що виробляють для путінського режиму засоби масового вбивства, а також логістику окупантів. Росія ж веде терор проти цивільного населення, бомбардує пологові будинки, намагається знищити культурну спадщину.Москва прагне змусити українське суспільство до капітуляції. Вона знайшла дешевий спосіб терору, удосконаливши іранську зброю, створену саме для таких цілей. Київ — у вогні, Одеса — розбирає завали зруйнованих будинків. Саме такі картини терористи хочуть бачити щоранку, вважаючи, що цим зламають опір.Україні потрібна допомога. Конкретна військова допомога. Одними переговорами це не зупинити.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 257 25-06-01 08:50
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) у своєму звіті підтвердило те, що й так було очевидно: попри перемовини зі США та запевнення у «мирному» характері ядерної програми, Іран збагачує уран до рівнів, несумісних із цивільними цілями. Простіше кажучи — готується до створення ядерної зброї.У звіті МАГАТЕ зазначається, що станом на 17 травня Іран накопичив 408,6 кг урану, збагаченого до 60%. З часу останніх вимірювань Іран збільшив цей запас на 133,8 кг.За оцінками, з таким обсягом урану, збагаченого до 60%, Іран перебуває за крок від досягнення «збройового рівня». За даними агентства, приблизно 42 кг урану, збагаченого до 90%, теоретично достатньо для виготовлення однієї атомної бомби.Втім, 31 травня спецпредставник США на Близькому Сході Стів Уіткофф направив Ірану «детальну та прийнятну пропозицію» щодо ядерної угоди. Незважаючи на всі погрози з боку Тегерана, американці мають намір «домовлятися» — тобто йти на компроміси.Тільки-от іранські ядерні боєголовки будуть націлені не на Вашингтон, а на Ізраїль. Помилка американської адміністрації дорого нам коштуватиме.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 340 25-05-29 12:33
Наступного понеділка 2 червня може відбутися ще один раунд переговорів між Україною та РФ. Напередодні російській делегації було передано український меморандум, у якому викладено переговорну позицію Києва. У цьому документі зафіксовано готовність України до беззастережного припинення вогню та подальшої дипломатичної роботи.Відповідного документа з боку Москви досі не представлено, хоча російська сторона обіцяла передати свій меморандум одразу після масштабного обміну полоненими, що відбувся минулими вихідними. За словами українських дипломатів, відсутність документа може свідчити про те, що він містить нереалістичні ультиматуми, а сама РФ, імовірно, прагне зробити чергову зустріч делегацій марною тратою часу.Не виключаю, що саме так і є. На цьому тлі профільні ресурси повідомляють, що в РФ активно готуються до нових обстрілів України, споряджаючи літаки стратегічної авіації. Затягування часу і продовження терору — це стратегія Москви на найближчий час.Попри це, президент Дональд Трамп і надалі заплющує очі на такий підхід Путіна, посуваючи дедлайни, до яких Москва нібито має продемонструвати серйозність своїх мирних намірів. Але у Москви є лише один серйозний намір — продовжувати війну, обманюючи весь світ. Час це визнати — і діяти відповідно.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 291 25-05-26 11:03
Дональд Трамп протягом кількох днів може оголосити про припинення вогню в секторі Гази. Він також заявив, що в переговорах з Іраном намітився «серйозний прогрес», і сказав, що «в нас можуть бути добрі новини на іранському фронті».Головне питання лише в тому, для кого саме ці новини будуть добрими. Ані іранську ядерну проблему, ані війну в секторі Гази неможливо вирішити волевим зусиллям однієї, навіть дуже могутньої людини. А Дональд Трамп має схильність нехтувати деталями заради «великої картини».Іранці продовжують наполягати на збагаченні урану. Якщо США підуть на компроміс лише заради того, щоб Трамп міг оголосити про нову угоду — це не принесе спокою на Близький Схід. Те, що було очевидним для самого Трампа під час його першого президентського терміну, тепер, схоже, здається йому незначною дрібницею на тлі грандіозних передвиборчих обіцянок.Те саме й з Газою. Якщо в результаті організованого Вашингтоном «миру» ХАМАС залишиться при владі — це перекреслить усі зусилля останніх 19 місяців. ХАМАС послаблений, але не знищений. І Трамп пропонує Ізраїлю чекати нового 7 жовтня — якщо не через рік, то через п’ять або десять. Сам він уже не буде в Білому домі, і тому знову зможе сказати: «за Трампа такого б не сталося».Звісно, не варто поспішати з висновками. Дочекаймося подробиць планів Трампа та його радників. Сподіваюся, такі плани справді існують.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 296 25-05-26 07:23
Наймасштабніший обмін полоненими між Україною та РФ у форматі «1000 на 1000» дійсно став єдиним справжнім досягненням дипломатії останнього часу. Якби не гіркий присмак: у межах цього обміну не було звільнено жодного бійця «Азову». Як і жодного з цивільних українців, яких Росія незаконно утримує з початку агресії у 2014 році.Як повідомили представники ГУР, під час обміну кожна зі сторін самостійно формувала та передавала списки тих, кого готова відпустити. Росія й надалі відмовляється звільняти героїв-азовців, які зазнають найжорстокіших тортур у полоні та утримуються в нелюдських умовах. А цивільних українців, яких роками утримують без жодних підстав, Москва взагалі не вважає такими, що підлягають обміну.Усе це — черговий доказ цинічної жорстокості та брехливості російських катів. Вони обрали собі «улюблених жертв» — тих, кого навмисно продовжують мучити. Боротьба за звільнення героїв «Азову», які, жертвуючи собою, зупинили просування окупантів на півдні України, — завдання кожного, хто прагне відновити справедливість.Росію необхідно змусити звільнити всіх незаконно утримуваних українців — зокрема шляхом міжнародного тиску. Принаймні цей триваючий злочин має бути негайно зупинений.Підписатися: Леонід Нєвзлін