Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Діана Макарова
Añadido 14 jul. 2024

Діана Макарова

@ledi_di_FOND
Número de suscriptores: 957
Fotos: 1,540
Videos: 280
Enlaces: 374
Descripción:

👥 Número de suscriptores

957
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

770
Promedio/Día:: 1,200
Promedio/Tiempo:: 768
ERR: 80.46%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 481 26-03-18 19:47
❗️ Світ накриває енергетична криза, світло вимикатимуть майже по всій планеті: країни вводять обмеження через зростання цін на паливо — Bloomberg 📍У Єгипті вже введено графіки обмеження електроенергії та скорочено роботу бізнесу. Подібні кроки вживають і в інших регіонах світу.📍У Шрі-Ланці влада оголосила так звані «енергетичні канікули» — середи стали неробочими днями для зменшення споживання палива. У Пакистані частину державних службовців перевели на дистанційну роботу, а школи тимчасово закрили.📍У Таїланді уряд закликає громадян економити електроенергію, зокрема працювати з дому та обмежувати використання ліфтів у держустановах.📍Китай, як найбільший імпортер нафти у світі, доручив нафтопереробним підприємствам призупинити експорт дизельного пального та бензину, щоб забезпечити внутрішні потреби.📍У М’янмі запроваджено обмеження на використання пального для приватного транспорту. Тим часом Куба переживає масштабну енергетичну кризу з регулярними відключеннями електроенергії, що вже призвело до протестів. ❤️Top News | Підписатись
👁 912 25-12-02 17:11
Була в басейні.Басейн славний, не надто великий, але й не маленький. Дешевий до подиву. Вода тепла. І людей немає. Всі в основному плавають там на вихідних, то буває так, що я сама веду заплив. На віхидних я туди не йду. Не поплаваєш вільно. То впрешся в якусь парочку, в якої ледь не секс тут починається, ніжаться на ручках одне в одного. А коли діти - всі геть, віддайте басейн дітям. Нехай ото стрибаюсть, бризкаються водою. Нічого вам там робити, дорослі. То ми як бачимо, що діти йдуть - враз полігон їм і уступаємо, ретируємось.... вийшла з басейну щаслива. Я завжди після басейну щаслива, а сьогодні щось таке сяяло особливо. Що, що? Особливо славна вода а чи нікого не було і діти не прийшли, не бризкались, не стрибали?От саме тому, саме тому. Там був один хлопчик.Він стрибав і бризкався, і ставив руки човником якраз на шляху твого запливу, і всім заважав.Але він був таким щасливим. І так всміхався назустріч кожному дорослому. І так підставляв тобі ніжку, щоб ти ловила його ніжку у воді. Коли його ловили - так ясно заливався сміхом.Я не поплавала як слід. Але я вийшла щасливою. Бо чисте щастя цього хлопчика передалось всім. Всім трьом дорослим, які були в цей час в басейні.В нього аутизм. Родова травма. Він погано читає і зовсім не хоче вчити математику. Говорить він короткими фразами і тільки тоді, коли хоче. Частіше він не хоче. Але він вміє дуже багато.Він вміє бути щасливим.Так, що йому самому щастя, здається, забагато. Тому я вийшла з таким щастям. Він поділився зі мною.
👁 887 25-11-20 20:31
⚡️😒🇺🇦🚫Пункти мирного плану Трампа по Україні:1. Безпека та політичний статус України- Підтвердження суверенітету України.- Україна отримує гарантії безпеки від США, але з умовами.- Україна закріплює позаблоковість і відмову від НАТО в Конституції, НАТО підтверджує не членство України назавжди.- Чисельність ЗСУ обмежується.- Україна залишається без’ядерною державою.2. Територіальні питання- Крим, Донецьк і Луганськ визнаються де-факто російськими.- Херсон і Запоріжжя - «заморожені» на лінії зіткнення.- Частина територій стає демілітаризованою буферною зоною під контролем РФ де-факто.- Обидві сторони зобов’язуються не змінювати кордони силою.3. Військові домовленості- НАТО не розміщує війська в Україні.- Винищувачі НАТО розміщуються в Польщі.- Діалог щодо безпеки між США—НАТО—РФ, створення американо-російської робочої групи.- Росія юридично фіксує політику ненападу на Україну та Європу.4. Економічний блок та відбудова України- США та Європа запускають великий інвестиційний пакет на відбудову України.- 100 млрд доларів заморожених російських активів — на відновлення України; США отримують 50% прибутку.- Європа додає ще 100 млрд.- Інші заморожені російські активи підуть на спільні американо-російські проекти.- Створення Фонду розвитку України, інвестиції в інфраструктуру, ресурси, технології.5. Росія у світовій системі- Поступове зняття санкцій.- Повернення РФ до G8.- Довгострокова економічна співпраця США—РФ.6. Гуманітарні питання- Обмін «всі за всіх», повернення цивільних і дітей.- Гуманітарні програми, возз’єднання сімей.- Освітні програми про толерантність.- Відмова від «нацистської ідеології» (як умова в документі) - російська мова та російська церква7. Енергетика та спецоб'єкти- Запуск ЗАЕС під наглядом МАГАТЕ, електрика — 50/50 між Україною і РФ.- США допомагають відновлювати українську газову інфраструктуру.8. Внутрішні політичні процеси в Україні- Вибори через 100 днів після підписання угоди.- Повна амністія всім учасникам війни.9. Виконання та контроль- Угода юридично обов’язкова.- Контроль здійснює «Рада миру» під керівництвом Дональда Трампа.- Порушення — санкції.- Після підписання — негайне припинення вогню та відведення до узгоджених позицій.
👁 710 25-11-19 19:09
Коли я дивлюсь на деяких сучасних польових командирів, на яких і до їхнього командирства тавро не було де ставити, то дивуюсь - чи усі війни розвиваються за єдиними законами, чи сучасні наші керівники уважно читали Сапковського. І особливо уважно моменти про короля Ковіра і дружини його коханої, Зулейки.====="– А потім, – продовжував старець, – дідусь викликав до себе офіцера, який того часу був шефом розвідки, а також міністра внутрішніх справ. Коли ті довідалися, які накази мусять виконати, геть перелякалися. Бо йшлося про те, аби випустити з в’язниць і таборів інтернування і заслань понад три тисячі людей. З понад сотні мали бути зняті домашні арешти.– Ні, йшлося не тільки про бандитів, звичайних кримінальників і найманих кондотьєрів. Помилування отримували перш за все дисиденти. Серед прощених були попередники поваленого короля Рида й люди узурпатора Іді, їхні затяті партизани. І не тільки такі, що підтримували язиками: більшість сиділа за диверсії, замахи, збурення зі зброєю в руці. Міністр внутрішніх справ був переляканий, тато – сильно занепокоєний.– А дідусь, – продовжував герцог, – сміявся, наче то був його найкращий жарт. А потім сказав так, я пам’ятаю кожне слово: «Велика шкода, панове, що ви не почитуєте на ніч Доброї Книги. Якби ви почитували, то розуміли б ідеї вашого монарха. А так ви станете виконувати накази, їх не розуміючи. Але не переживайте дарма й наперед, ваш монарх знає, що робить. А тепер ідіть і випустіть усіх моїх пустотливих котів, шкідників невгамовних».– Саме так він і сказав: пустотливих котів, шкідників. А йшлося про те, про що ніхто у той час знати не міг, про майбутніх героїв, командирів, укритих славою і почестями. Тими «котами» дідуся були славетні пізніше кондотьєри: Адам «Адью» Панґратт, Лоренцо Молла, Хуан «Фронтіно» Гутьєрес… І Юлія Абатемарко, яка прославилася у Реданії як «Солодка Вітрогонка»… Ви, молоді, того не пам’ятаєте, але за моїх часів, коли гралися ми у війну, будь-який хлопець хотів бути «Адью» Панґраттом, а будь-яка дівчина – Юлією «Солодкою Вітрогонкою»… А для дідуся вони були пустотливими котами, хе-хе.– А пізніше, – мимрив Гвіскар Вермуллен, – дідусь узяв мене за руку й повів на терасу, з якої бабця Зулейка годувала чайок. Дідусь сказав їй… Сказав…Старий поволі й з величезними труднощами намагався пригадати ті слова, які тоді, вісімдесят п’ять років тому, король Естерад Тиссен сказав дружині, королеві Зулейці, на терасі палацу Енсенада, що височів над Великим Каналом.– Чи знаєш ти, найкоханіша моя дружино, що я помітив іще одну премудрість між премудростями пророка Лободи? Таку, яка дасть мені ще одну користь з обдарування Реданії пустотливими котами? Коти, моя Зулейко, повернуться додому. Коти завжди повертаються додому. Ну, а коли мої коти повернуться, коли принесуть трофеї, здобич, багатства… То я тих котів обкладу податком!"=====... одна поправочка.Кого-кого, а цих податком не обкладуть.Часи змінились.
👁 864 25-11-13 19:44
Плач в країні нагадує старшу групу дитячого садочка, якій сказали, що Діда Мороза не існує.- Ми розчаровані!- А ви зачаровувались? А ким? Зеленським чи Порошенко? Януковичем чи Ющенко? Кучмою чи Кравчуком? Чи може любими друзями кожного з них? Мабуть, Тимошенкою ви зачаровувались?- За Ющенка такого не було! І взагалі вся оця корупція почалась з 2019 року!- Не було чи вам не казали? Так я вам скажу, за кого такого не було. За Януковича. І за Кучми. Тоді корупції в країні не було взагалі, бо була вона в руках одного барина. І він вирішував, хто в схемі, хто в мінусі.- Все одно геть! Всіх геть!* в сторону:- ... вони думають, що якщо всіх геть, то одразу прийде новий президент, найчесніший, як в кіні "Останній кандидат", або вобшчє як в кіні "День незалежності". А прийде Стефанчук.- Так це ж було вже! Навесні 2014. До речі, де він?- Пастор? Сидить десь як мишка. До речі, як і Аваков.- Я с дєцтва за Авакова, єслі шо.- Ми всі с дєцтва за Авакова. Але найкраще влаштувався Коломойський. Подло сів в тюрму. Коли все закінчиться, вийде і скаже...- ... кофе пить будешь?- Нє, скаже - а за вєлосіпєд я уже отсідєл.... при написанні жоден Стефанчук не постраждав.
👁 569 25-09-09 10:13
🤬 московія скинула авіабомбу на Ярову на Донеччині — десятки загиблих цивільних👥 Вдень московитський літак завдав удару авіабомбою по селищу Ярова Лиманської громади. У момент атаки місцеві жителі стояли в черзі за пенсією. Удар прийшовся прямо по людях.🗒 Попередньо відомо, що загинули понад 20 людей, усі цивільні. Є багато поранених, частина зниклих знаходиться під завалами.❗️ Це, не «випадковий удар» і не «військова ціль». Це цілеспрямоване масове вбивство мирного населення. Один із найкривавіших ударів по цивільних за останні місяці. Президент Володимир Зеленський закликав світ дати жорстку відповідь:«Такі удари московії точно не мають залишитись без належної реакції світу. московити продовжують знищувати життя, але уникають нових сильних санкцій, нових сильних ударів. Світ не має мовчати. Світ не має залишатись бездіяльним. Потрібна реакція Сполучених Штатів. Потрібна реакція Європи. Потрібна реакція Двадцяти. Потрібні сильні дії, щоб московія перестала нести смерть.». 🕯 Співчуття родинам загиблих. Світ має побачити, що це було чергове вбивство скоєне з холодною свідомістю.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 700 25-09-04 11:52
Заборона відвідувати уроки через відсутність шкільної форми, або неналежний одяг - порушує права на освіту та безпеку, - освітня омбудсменка"На освіту зрозуміло, бо директорка не допускала до освітнього процесу і направляла дітей додому переодягатися. Другий важливий аспект, на який я хочу наголосити, це безпека. Ця ситуація тривала з 8 до 9 години ранку, о 9:20 2-го вересня в Києві розпочалася повітряна тривога. Мені навіть важко уявити, що могло б статися. Але, якби діти поверталися додому, переодягалися, вони б могли потрапити в повітряну тривогу, чи повернулись би вони до школи, чи пішли вона в укриття. Не хочу думати про найгірше, але найгірше також могло б статися. Тобто створилася ситуація загрози для життя і здоров'я дітей", - зауважила освітня омбудсменка України Надія Лещик.Нагадаємо, 2 вересня в одній із гімназій Печерського району Києва директорка школи стояла на вході до навчального закладу та не пропускала учнів, які прийшли до школи у шортах. Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
👁 731 25-08-12 09:31
Лідери ЄС оприлюднили заяву на підтримку України перед зустріччю Трампа з путіним. Угорщина її не підписалаУ заяві наголосили, що справедливий та тривалий мир повинен поважати міжнародне право, включаючи принципи незалежності, суверенітету, територіальної цілісності та незмінності міжнародних кордонів силою.«Народ України повинен мати свободу вирішувати своє майбутнє. Шлях до миру в Україні не може бути визначений без України. Значущі переговори можуть відбутися лише в умовах припинення вогню або зменшення бойових дій», - додали лідери Євросоюзу. Прем’єр-міністр Угорщини Орбан відмовився її підписати, заявивши, що давати вказівки з «лави запасних» недоречно. На його думку, замість коментувати переговори США та росії, Європа має ініціювати власний саміт із рф.Президент України подякував лідерам Європи за «чітку підтримку нашої незалежності, територіальної цілісності та саме такого активного підходу до дипломатії, який може допомогти завершити цю війну достойним миром».Він ще раз наголосив, що російська армія не готується до припинення війни. Навпаки, вони займаються такими переміщеннями, які свідчать про підготовку нових наступальних операцій. Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
👁 820 25-04-17 16:55
Боляче. Дуже боляче. Та не так біда, що дуже, а біда, що постійно.Як втомив вже цей постійний біль. Нога болить...Дивишся. Пильно дивишся. Горить Дніпро і горять Суми. Дітей вбивають. Як змучують смерті дітей.Зрада навколо. Куди не кинь, скрізь зрада, і як воювати, коли ті, на кого сподівались - перші ж зраджують?Ладно, думаю. Дай, подивлюсь серіал. Мені можна, я на лікарняному.Дай, думаю, оберу світ фентезі. Там все як в казці. От в казку і порину.... стогнуть поранені в бою. Їм боляче, дуже боляче. Мать вашу так, як я це розумію. Он в нозі стріла стирчить.Горять міста й поселення.Дітей вбивають. За що - дітей?Навколо зрада. Куди не кину оком втомленим по серіалу - всі служать темним силам, продались, падлюки.І віриш лише в те, що чисті й непереможні герої нагнуть всіх зрадників і повбивають всіх ворогів. Блін, третій сезон віриш. Втомився.Нічого нового у казці. І чого я сюди поринула?Та ну його в жопу.Піду до дійсності. Тут все простіше. Тільки нога болить. Нічого, колись же пройде.... і дітей вбивають.
👁 698 25-03-04 10:50
*так, окей, зібрав кабіну*Оце кішечка Кася. Їй орієнтовно десь 8 років, вона ходяча біда з купою хвороб і проблем. І, як бачите, досить страшненька на вигляд. При цьому вона ласкава та муркотлива (якщо не хапати в обійми, бо явно побита життям і миттєво лякається). Зараз Кася на стаціонарі, де її вакцинують, стерилізують, роблять обстеження та підліковують. Стаціонар з'їдає дохуя грошей, і тримати її там після операції та обстеження — дуже дороге задоволення. Проблема в тому, що найближчим часом я маю поїхати з Києва, бо мамі будуть робити складну операцію. І бути з мамою на час операції, пост-операційного періоду та реабілітації. Тож: мені потрібна допомога в вигляді людини, яка візьме кицю на перетримку після стаціонару. Скоріше за все, доведеться також давати їй ліки і обробляти пошкоджені ділянки шкіри. Нюанси: Кася ВІК-позитивна, тож їй можна бути або однією в домі, або з іншими ВІК-позитивними котами. На інших котів узагалі не агресує, якщо що. З лотком вона освоїлася, речі не дере. Репост вітається. Писати @Quellerusco.