Fuente
Діана Макарова | так, окей, зібрав кабіну*Оце кішечка Кася. Їй орієнтовно десь 8 років,...
698 Vistas/Alcance
2025-03-04 10:50
Mensaje №2014
*так, окей, зібрав кабіну*Оце кішечка Кася. Їй орієнтовно десь 8 років, вона ходяча біда з купою хвороб і проблем. І, як бачите, досить страшненька на вигляд. При цьому вона ласкава та муркотлива (якщо не хапати в обійми, бо явно побита життям і миттєво лякається). Зараз Кася на стаціонарі, де її вакцинують, стерилізують, роблять обстеження та підліковують. Стаціонар з'їдає дохуя грошей, і тримати її там після операції та обстеження — дуже дороге задоволення. Проблема в тому, що найближчим часом я маю поїхати з Києва, бо мамі будуть робити складну операцію. І бути з мамою на час операції, пост-операційного періоду та реабілітації. Тож: мені потрібна допомога в вигляді людини, яка візьме кицю на перетримку після стаціонару. Скоріше за все, доведеться також давати їй ліки і обробляти пошкоджені ділянки шкіри. Нюанси: Кася ВІК-позитивна, тож їй можна бути або однією в домі, або з іншими ВІК-позитивними котами. На інших котів узагалі не агресує, якщо що. З лотком вона освоїлася, речі не дере. Репост вітається. Писати @Quellerusco.