Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)

👥 Número de suscriptores

1 455
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -13

👁️ Vistas promedio por mensaje

547
Promedio/Día:: 269
Promedio/Tiempo:: 598
ERR: 37.59%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 247 25-12-13 11:15
Запитали нас "Маємо проблеми з написанням облікової політики, але не маємо можливості купити вас курс, чи можете нам допомогти?"🦾У рамках Правового інкубатора 2025 року ми розбирали декілька облікових політик учасників та пояснювали помилки, які вони допускали🤝Наразі цей курс у записі з матеріалами коштує 1000 грн. Враховуючи обсяги документів/матеріалів - це копійки за 1 документ. 🤔Але якщо для вас і 1000 грн - дорого, то можемо запропонувати інший варіант☺️Якщо цікаві матеріали по обліковій політиці, то робіть посильні для вас благодійні внески на наш рахунок 👉Якщо кількість такої допомоги сумарно від усіх вас буде 500 грн, ми відкриємо тренінг про облікову політику у безоплатний доступ 👉Якщо кількість такої допомоги сумарно від усіх вас буде 1000 грн, ми відкриємо тренінг про облікову політику та матеріали перевірки у текстовому вигляді у безоплатний доступ 🥹Підтримати нас - рахунок UA063052990000026008050287340ГО «Ти потрібен Україні», код за ЄДРПОУ 40112590«благодійна допомога на статутну діяльність».PS по іншим темам ми і так часто відкриваємо відео у безоплатний доступ, тому слідкуйте за https://www.uny.org.ua/pi_2025, там де текст синій - це відкрий доступPS а якщо вас цікавить відео та матеріали усього курсу Правовий інкубатор 2025 року за 1000 грн - тоді записуйтесь
👁 256 25-12-12 09:32
🤔Цікаве питання нам задали "хочемо купити ваш курс, але вас не знаємо, докажіть, що ви не інфоцигане"‼️Перше, доказувати ми нічого нікому не будемо, бо це створює якійсь парадокс🤝Але можемо написати декілька правил, по яким ви самостійно можете відрізняти фахівців від тих, хто вчить "повітрю"🤓я таких називаю "експерти з дихання маткою", бо "інфоцигане" - дещо неприємно звучить щодо етнічних ромів 👉Експерти з дихання маткою люблять прості рішення, типу "зробіть 1-2-3 та буде вам щастя"Справжній фахівець часто не може вам надати просту відповідь, він дає вам різні варіанти/можливості 👉Експерти з дихання маткою дуже багато часу витрачають у ефірі, вони роблять купу відео та створюють коло себе зайвий хейт/скандал Справжній фахівець більше часу проводить у роботі, а соціальні мережі/ефір займає не більше 20% його життя👉Експерти з дихання маткою часто харизматичні та енергійніСправжній фахівець може бути нудним, сірим та може бути навіть хворобливим, бо він у своїй голові постійно вирішує реальні складні проблеми, і не має енергії на створення красивого образу. У нього можуть бути навіть втомлені очі. 👉Експерти з дихання маткою часто мають образ "Місії", мають купу шанувальників, які на них моляться та хейтять усіх, хто проти їх Місії Справжні фахівці не хочуть брати на себе роль Бога/Місії, і навіть коли рятують чиєсь життя, то кажуть, що це залежало від самої людини/пацієнта/клієнта, а не від їх фахівця у цій ситуації 👉Експерти з дихання маткою - це дорого/багатоСправжні фахівці не завжди вміють себе правильно оцінювати, і часто щоб почати формувати свій прайс вони проходять від "зробити щось за шоколадку" 👉Експерти з дихання маткою дуже рідко обирають теми, де треба показати реальні знання,які можна перевірити, скоріш вони оберуть щось аморфне Справжні фахівці навпаки тяготіють до конкретики/цифр/норм/прикладів тощо. 🤓Кожен за життя стикається і з фахівцями своєї справи, і з тими, хто продає повітря. 🤷‍♀️Інколи ми "закохуємось" у таких експертів з дихання маткою, бо вони мають у собі щось таке таємниче 👀Якщо вас десь кинув експерт з дихання маткою, не треба звинувачувати справжніх фахівцівВірьовкіна Лілія
👁 279 25-12-10 09:14
🤔До речі, мене, Вірьовкіну Лілію, часто звинувачують у тому, що я часто на консультаціях відповідаю дуже "суворо"🤷‍♀️Не достатньо емпатично, не достатньо морально підтримую людей😭У більшості випадків - це про мою втому та про часто про свої власні проблеми (наприклад, цей рік я менше консультувала, бо була завмерла вагітність, купа разів набряків квінке, коли тебе вже швидка впізнає, та ще купа питань по здоровю, про які тут не напишеш).⛔️Але ніколи я та члени моєї команди не дозволяли собі сміятись чи радіти чиїсь проблемі, навпаки - навіть коли я сварюсь з клієнтами, то тільки тому, що я їх намагаюсь попередити, а вони відмахуються від цієї допомоги. Сварюсь через зайву жалість до клієнтів. 👀Вчора у фейсбуці побачила пост однієї пані лікарші, де вона розповідає про смерть відомого співака та його про його хворобу. Мене здивувала реакція, яку вона позначила у цьому пості - "почувається радісно", та інтонація з якою вона розповідала про смерть. 📝Тому спитала, чому хвороба/горе/смерть викликали у неї радість? Чому така інтонація та така позначка у пості?😂Отримала хейт від її підписників та ще про мене пані лікар написала пост, що я емпатична, що це типу не професійно😔Так, я емпат. Я жалісна. Тому часто мене та нашу команду розкручують на безоплатні послуги. Тому ми ніяк не вирвемось з "низів", хоча маємо високий рівень знань/досвіду/компетенції.🥹Саме тому бувають емоційні пости про те, де пробую зупинити когось у неправомірних діях. Тому я пішла з галузі юридичної допомоги постраждалих та ВПО, хоча дуже добре знають матеріал цієї теми, мають великий досвід, але вже не витримувала чути про горе людей (+ сама ВПО). 🤷‍♀️Навряд я зможу це змінити. І тим паче, що у моїй команді усі зібрались емпатичні. 👀Сьогоднішня реакція на моє питання про емоції пані лікаря, нагадало мені про все це.🤓Коли сам емпат та працюєш з емпатами, а ще консультуєш емпатів (більшість громсектора такі), то потім так дивуєшся, коли зустрічаєш інших - зустрічаєшся з "нормальним" світом людей. 🤗Тому давайте знайомитись. Наша команда - емпати. Саме тому ми вам допомагаємо. У нас не дуже добре виходить "робити кошти" (тому нас можна зустріти в атб) чи ставати "впливовими" (тому нас не запрошують на зустрічі поважних людей), але дуже добре виходить відчувати ваші проблеми та допомагати вам. ЗвертайсьPS пост жінки про мене з критикої моєї емпатичності нижче
👁 1,130 25-12-08 16:40
‼️Запитували нас, що ми думаємо щодо реєстрації громадської організації за модельним статутомНаша команда фахівців ГО "Ти потрібен України" (у першу чергу це юристи Вірьовкіна Лілія, Черняченко Дмитро) КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДИТЬ реєструвати громадські організації за цим варіантом модельного статуту, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2025 р. № 460🙈Дуже багато моментів прописано дивно, а деякі взагалі ризиковані👉Наприклад, замість звичних усім термінів для консультативних органів типу: Наглядова Рада/Спостережна Рада/Ревізійна комісія/Ревізійна Рада/Ревізор використано інший термін "АУДИТОР", а саме:"18.2.2. Консультативно-контролюючим органом є:18.2.2.1) внутрішній аудитор*;18.2.2.2) служба внутрішнього аудиту."📎Але проблема у тому, що цей термін "аудитор" закріплений на рівні нормативно правових актів України та містить вимоги: аудитор має бути "включена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності"📎Ось за посиланням добірка нормативно правових актів України, де вживається цей термін, і, НА ЖАЛЬ, жодного немає виключення, щоб надавав можливість використати цей термін БЕЗ ВИМОГ, вказаних вище.🤷‍♀️На жаль, на скільки ми розуміємо, ніхто НЕ проводив консультації з юристами, що працюють у галузі неприбуткових організацій (з нашою командою точно не було жодних спілкувань та опитувань).☠️До чого це може привести на практиці?1) ви обираєте цей модельний статут - фіксуєте, що у вас є аудитор,2) далі маєте розробити внутрішній документ, що закріплює повноваження цього органу (одноосібного чи колегіального), бо статут не розкриває нюансів,3) також ви маєте згадати про цей орган у обліковій політиці, бо його повноваження у якійсь частині перетинаються з організацією бухгалтерського обліку,🤝Скоріш ви оберете форму залучення "аудитора" на громадських засадах, бо для неприбуткового сектору звично, коли Наглядова Рада/Спостережна Рада/Ревізійна комісія/Ревізійна Рада/Ревізор не отримують заробітної плати (для прибуткових характерно інша картина).🤝Скоріш ви оберете когось з членів вашої команди, хто може має якійсь знання у фінансах чи бухгалтерському обліку, бо ви звикли, що Наглядова Рада/Спостережна Рада/Ревізійна комісія/Ревізійна Рада/Ревізор не містить вимог до освіти/фаху/досвіду тощо. 🤓І ніби все ок, бо ви звикли, що для Наглядова Рада/Спостережна Рада/Ревізійна комісія/Ревізійна Рада/Ревізор нічого не потрібно більше робити. АЛЕ...НЕ ЗАБУВАЄМО, у нас термін АУДИТОР, а значить виникають ЗАЙВІ вимоги.‼️Приходить перевірка контролюючого органу та питає вас, чому:1) особа НЕ працевлаштована, бо аудитор відповідно до вимог нормативно правових актів України здійснює послуги/повноваження платно,2) особа НЕ має відповідної освіти/досвіду та НЕ включена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, а по НПА така особа має бути в реєстрі. 👀Поки НЕМАЄ судової практики, тому взагалі НЕ відомо, на сторону кого стане суд🤓Для юристів це ШИКАРНИЙ КЕЙС, коли по суті сама держава штовхає до правопорушення, бо НЕ пояснює зразу вимоги цієї гри🏆Ми залюбки з бажаючими спробуємо погратись у цю гру. 💸Але це ДОРОГО буде для громадських організацій, які спробують бути першопрохідниками, і відповідно до яких судових рішень буде будуватись судова практика. 💰Тому оцінюйте свої ресурси. 📝Але якщо все таки ризикнете, пишіть нам [email protected] , спробуємо відстояти вашу та нашу спільну позицію, що не ви тут поганці, а держава, що самостійно обрала не дуже коректний термін для консультативного органу
👁 271 25-12-07 11:19
‼️цікаве питання до нашої команди👉"Нам треба закрити з вами акт та оплатили до нового року, але політику, що ви нам розробили, ми ще не вичитали, чи можна після акту ще з вами по документу допрацювати?"🤝Так, таке може бути😉Ми залишаємо з вами чат та допрацьовуємо по тому документові💪Ми не кидаємо вас після підписання акту📝звісно, є обмеження, які вказані у договорі1. Допрацьовуємо лише по предмету договору (тобто вичитка нового документа не входить)2. Допрацьовуємо лише у форматі вичиток та у форматі спілкування в чаті (це вказано у договорі)При чому вичиток має не більше 2 шт.Вичиткою вважається процедура, коли ви перевіряєте з вашою командою наш документ та залишаєте коментарів (кількість коментарів не рахується). Після такої вичитки ми проходимось но коментарях - виправляємо/пояснюємо вам.3. Допрацьовуємо десь 1- 2 міс максимум. У нас був колись клієнт, який рік вичитував статут🤣. То так ніззя робити. Ніззя🤣Тому в рамках розумного споживання часу, після підписання акту ми з вами згодні спілкуватись🤗намагаємось підлаштуватись під ваші потреби
👁 1,120 25-11-27 16:44
🤝Ми підготували драфт Програми курсу Правовий інкубатор 2026 року 🦾Мета Правового інкубатора – підвищення обізнаності представників неприбуткових організацій та волонтерів у юридичній, податковій, кадровому діловодстві, бухгалтерському обліку, військовому обліку та охороні праці в статутної діяльності неприбуткових організацій та волонтерської діяльності. 📝Правовий інкубатор 2026 року розбитий на 4 окремі блоки-курси: «Курс для керівників неприбуткових організацій», «Курс для бухгалтерів неприбуткових організацій», «Курс для юристів неприбуткових організацій», «Курс для кадровиків неприбуткових організацій». Можна записатись та відвідувати як окремий блок-курс, так весь курс в цілому. Сертифікати надаються на кожен блок - курс окремо. 👩‍💻Формат Правового інкубатора – онлайн, ZOOM🕰Старт курсу - 01.03.2026 року. ✍️Якщо ви плануєте йти навчатись на курс (для запису заповніть гугл форму https://forms.gle/oFhHYqbtARoKvHuJ8) та у вас є пропозиції щодо програми, то пишіть у коментарях до цього посту 🤝Програму будемо затверджувати 01.12.2025, поки узгоджуємо з бажаючими її, потім будемо розміщати публічну оферту на сайті https://docs.google.com/document/d/17YI4ZCPgoFrsR2_cQKDkdTDwiPbzZsOO/edit?usp=sharing&ouid=117883235715555590094&rtpof=true&sd=true
👁 245 25-11-26 04:19
😉Цікаве питання нам задали "чому вашу діяльність не покриває гранти? Чому Правовий інкубатор мають оплачувати самі учасники?"🤝Ми відкрито відповідаємо😒На даний час самостійно, власними силами, ми не змогли донора/грантодавця, який захотів профінансувати Правовий інкубатор. Ні в 2024 році, ні в 2025 році.😞Поки не знайшли донора/грантодаця і для фінансування Правового інкубатора 2026 року.‼️Але запит від неприбуткових організацій на проведення курсів є - навіть крик про допомогу 🆘😱Організації готові самі за навчання платити, бо розуміють, що краще заплатити за навчання, ніж потім платити за суди з контролюючими органами😂 Слід зазначити, що наша організація - ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ" отримувала гранти, але на інші напрямки.😂Тобто донори готові давати кошти, але на інше, а не на юридичну/бухгалтерську/податкову/кадрову освіту неприбуткових організацій та волонтерів🔒А цей напрямок, за словами представників донорів, вже "забитий" іншими - і нас туди не пускають.😒 маємо, що маємо.😊Поки запит на юридичну/бухгалтерську/податкову/кадрову допомогу неприбутковим організаціям покриваємо за кошти цих організацій/волонтерів, або за власні ресурси😜На дубаї точно такими темпами не заробимо😉Якщо ж ви є хорошим експертом з фандрайзінгу та можете знайти нам хоча б якесь фінансування - пишіть [email protected]‼️але зверність увагу👉укласти з вами договір можемо тільки як з ФОП,👉оплата по акту наданих послуг (жодних передоплат поки не буде хоча б маленьких результатів),👉ми не робимо "відкати", не платимо хабарі, не здійснюємо політичну рекламу, не беремо участь у неофіційному спілкуванні сексуального характеру тощо.😉 і ще момент - ми не дамо ламати наш формат роботи, програму навчання (вже узгоджено з неприбутковими організаціями), ми не змінюємо експертів (якщо буде фінансування будемо просто брати додаткових)☺️Віримо, що колись донори/грантодавці побачать нашу роботу та змінять думку про "розподіл" між організаціями напрямків та фінансування💪а поки просто рухаємось далі😊Не можеш бігти - йди - не можеш йти - повзи - не можеш повзти - то хоча б лежи у напрямку своїх мрій🐌Наша команда вперто продовжує повзти у напрямку своїх маленьких мрій 😍Ми дуже вдячні вам за те, що ви оплачуєте наші послуги та підтримуєте нас у наших мріях🤝Віримо, що колись подолаємо ці труднощі, знайдемо донорів, і зможемо зробити наступний курс Правовий інкубатор повністю безоплатним для вас
👁 873 25-11-22 09:24
‼️‼️Хто ще не записався на курс Правовий інкубатор 2026 року?? 👉Бігом, поки діють акційні умови https://forms.gle/oFhHYqbtARoKvHuJ8💣💣Оголошуємо програму блоку "Курс для керівників неприбуткових організацій" 🦾Буде 10 тренінгів (презентація) по 30 хв + 10 менторства (запитання -відповіді) по 30 хв на наступні теми (зібрали ті теми, де більше робиться помилок): 1. Різниця між статутною та штатною посадою керівника. Керівник на "громадських засадах". Обрання назви штатної посади керівника. 2. Правовідносини між вищим керівним органом та керівником. Особливості повноважень керівника, який є виконавчим органом. Права та повноваження асоційованих членів. 3. Уповноваження осіб на підписання. Підписанти. Довіреність. Електроні підписи. Відповідальність. 4. Статус неприбутковості. Межа статутної діяльності. Статут. Форма 1-РН. Річна звітність. Відповідальність. 5. Організація бухгалтерського обліку керівником. Ведення бухгалтерського обліку керівником. Форма 1-ОПП. Відповідальність. 6. Організація кадрового діловодства, військового обліку, охорони праці. Звітність. Оподаткування. Відповідальність. 7. Організація правовідносин з контрагентами (ЦПД, ФОП, ТОВ тощо) та волонтерами. Оподаткування. Приховані трудові відносини. Відповідальність. 8. Організація правовідносин з благодійниками/донорами/грантодавцями. Повернення благодійної допомоги/гранту. Аудиторські перевірки. Відповідальність. 9. Організація благодійної допомоги. Види та форми благодійної допомоги. Гуманітарна допомога. Оподаткування допомоги. Відповідальність. 10. Організація соціального підприємництва. ПДВ. Відповідальність. ✍️Якщо у вас є пропозиції/зауваження, пишіть у коментарях, до 26.12.2025 можемо внести у програму зміни.
👁 314 25-11-16 13:20
‼️‼️УВАГА‼️‼️📝На прохання підписників оголошуємо 🤓АКЦІЮ "ЕКСПЕРТ ЗА ПІВ ЦІНИ" на наступних умовах:1 година консультації з будь-яких юридичних/бухгалтерських/податкових питань у сфері статутної діяльності неприбуткових організацій - 1000 грн (замість 2000 грн, тобто - 50% вартості); ✍️Для запису на консультації вам необхідно:1) Підписатись на цей канал (t.me/lawyer_for_NGOs), а також на:⚡️Наш Інстаграм (https://www.instagram.com/ngo_ukraine_needs_you);⚡️Наш Фейсбук (facebook.com/ngouny);⚡️Наш Ютуб-канал (https://www.youtube.com/@NGO_UNY).Якщо ви ВЖЕ ПІДПИСАНІ ВСЮДИ, тоді вам 🫵 кулачок 🤜🤛 і переходьте до пункту 2😉2) Звернутись до нас з листом на пошту [email protected], де вказати:- Ніки для перевірки дійсності підписок;- Питання, які ви бажаєте розглянути у межах консультації. Акція триватиме з 17.11.2025 року до 26.12.2025 року, при цьому:- Запис на консультації триватиме до 18.00 25.12.2025 року;- Остання акційна консультація може бути розпочата не пізніше, як о 18.00 26.12 2025 року.Не упустіть свій шанс зустріти Новий рік з вирішеними питаннями, які вас так турбували🤗З любов'ю та повагою Ваші lawyer_for_NGOs☺️
👁 1,060 25-11-11 16:27
🤝Програма “Правовий інкубатор “The lawyer for NGOs” 2024 року” - всі тренінги у відритому доступі за посиланнями👉1 Статус неприбутковості. Статут. Допустимі межі статутної діяльності. Статус платника ПДВ. 👉Дод.тренінг до Тренінгу 1_Релігійні організації. Особливості статутної діяльності. 👉2 Особливості здійснення благодійної та гуманітарної допомоги – особливості та нюанси. Політика щодо благодійної та гуманітарної допомоги. 👉Дод. тренінг до Тренінгу 2_Особливості здійснення гуманітарної допомоги 👉3 Особливості благодійної (гуманітарної) допомоги військовослужбовцям як фізособам або як юрид особам.👉4 Роздача благодійної допомоги постраждалим особам у зонах бойових дій. НЕперсоніфікована роздача. 👉5 Облікова, бюджетна, фінансова політики неприбуткової організації – у чому їх різниця та особливості. 👉6 Особливості надання благодійної (гуманітарної) допомоги неповнолітнім особам. 👉7 Особливості надання соціальних послуг: вимоги до статуту, штатного розпису тощо. 👉8 Організаційна структура НПО. “Члени команди”. Статутні та штатні посади. Підписант. Контрагенти. 👉9 Фінансовий моніторинг у статутній діяльності неприбуткової організації: блокування банками рахунків, кінцеві бенефіціарні власники, “ризиковані” КВЕДи ФОПів та інше. 👉10 Особливості різних процедур закупівель. Рівні закупівель. Політика закупівель. 👉11 Особливості надання неприбуткової організації грантів/безповоротної фінансової допомоги/іншої допомоги фізичним особам підприємцям. 👉12 Залучення у діяльність неприбуткової організації волонтерів. Особливості збору коштів та роздачі благодійної (гуманітарної) допомоги через волонтерів. 👉13 Захист персональних даних бенефіціарів, конфіденційна інформація. Політика про захист персональних даних. Політика про конфіденційну інформацію. 👉14 Нюанси соціального підприємництва неприбуткової організації. Статус платника ПДВ. 👉15 Особливості волонтерської діяльність неприбуткової організації. Бух облік результатів волонтерської діяльності. 👉16 Договірне право у статутній діяльності неприбуткової організації. Переробка давальницької сировини та комплектування. 👉17 Нюанси операцій неприбуткової організації з валютою (юридична складова). 👉18 Особливості надання благодійної (гуманітарної) допомоги лікарням чи фізичним особам на лікування/реабілітацію. 👉19 Особливості роздачі та зберігання неприбутковою організацією лікарських засобів. Укладання трьохсторонніх договорів із ліцензіатами . 👉20 Особливості проєктної діяльності. Підготовки фінансового звіту проєкту. Вимоги аудиторів .