Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙Козак Пише 🇺🇦✙
Añadido 14 jul. 2024

✙Козак Пише 🇺🇦✙

@kozakpishe
Número de suscriptores: 3 488
Fotos: 39,800
Videos: 34,400
Enlaces: 12,200
Descripción:
✙Козак пише 🇺🇦✙ - це наш невеличкий внесок в перемогу. Для зв'язку/поділитись контентом - @Kozakkozak123 Чатiк каналу - https://t.me/kozakpyshe2023 Наша допомога https://t.me/dopomogakozakpishe

👥 Número de suscriptores

3 488
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: +7

👁️ Vistas promedio por mensaje

489
Promedio/Día:: 462
Promedio/Tiempo:: 481
ERR: 14.02%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 14
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de nombre

✙Козак Пише 🇺🇦✙ 2024-09-11
✙ Козак Пише 🌗🍒 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 609 26-06-22 17:55
БІЛИЙ ОРЕЛ ЗАЮШЕНИЙ НЕВИННОЮ УКРАЇНСЬКОЮ КРОВ'Ю:Сагринь..Ми НЕ забули!!!На фото: поляки з армії крайової позують на фоні підпаленого будинку українських селян в Сагрині.😡 Поки ми понуро чи толерантно мовчимо, нас звинувачують і топчуть нашу національну памʼять. Чи є пояснення, хто і за що безжально закатував на своїй землі сотні українських жінок, дітей і людей похилого віку в Сагрині? 🤩Сагринь – нині село в Люблінському воєводстві Польщі. 10 березня 1944 року каральні підрозділи польської армії крайової та батальйонів хлопських влаштували тут криваву різню, забравши життя у від 800 до 1240 мирних українців. Село вважалося відносно безпечним, тому сюди стікалися біженці з навколишніх поселень Холмщини. Польські горлорізи спалили церкву, парафіяльні споруди та понад 260 хат невинних українців.Події 10-11 березня 1944 року стали найчорнішими днями для української Холмщини. Тоді польські бандити з армії крайової атакували цілу низку українських сіл: Андріївка, Березів, Бересть, Верешин, Ласків, Маличі, Малків, Модринь, М’ягке, Ріплин, Сагринь, Стрижівець, Теребінець, Теребінь, Турковичі, Шиховичі. Загалом за кілька тижнів цієї каральної операції було вбито від 1500 до 2000 українців.Людей знавісніло і безжально розстрілювали, жінок кололи вилами та багнетами, немовлят живцем кидали у вогонь…Свідчення очевидців з протоколів від 26 квітня 1944 року. Ці спогади неможливо читати без здригання. Це факти, які світ має знати.Зіна Малимон: «Побачила я, як польська банда нападала на Сагринь і стріляла із запальних куль. Мама моя Ольга, сестра Ліда, тітка Марія Л. і я втікли на станицю. По дорозі мене ранили в обидві ноги... За якийсь час прийшли бандити... Вирубали двері і вдерлись нагору. Побили всіх мужчин. Вбиваючи, проклинали. Жінок з дітьми зігнали на діл, а нагорі запалили. Вбили мою маму Ольгу і сестру Ліду. Один з них стрілив в мене. Ранено мене в голову і я впала. Бандита стріляв ще раз в мене і попав в руку. Я лежала, не ворушилася зовсім. Бандити думали, що я вбита, й відійшли. Сестра моя Ліда була тільки ранена в руку, встала і хотіла втікати. На цей раз надійшов бандита і стрілив її в голову...» Ольга Шидловська: «Банда мала місцевих провідників. Ця партія бандитів мала за провідників 2–ох малих хлопців, поляків, одному 14, а другому 12 літ. Ці хлопці показали сховище Стельмащука, з якого бандити витягнули 9 осіб і вбили... Малі Білики водили бандитів по цілому селі і показували сховища...» Ростислав Савич: «Під вечір тато приніс ще одну страшну звістку: у полі знайшли вбитими мого дядька Івана, його дружину Ірину і двох синів – Сергійка який мав 3,5 років і дворічного Володю. Неподалік третю добу лежала важкопоранена жінка, біля якої повзала і ссала груди матері маленька Надія Медвідь...» Історія народів часто складна і кривава, і коли кричать про чиїсь “злочини”, нехай будуть готові визнати і відповісти за власні. Ми шануємо чужу пам'ять, але не дозволимо топтати свою. 💔Сагринь – це наш біль, який ми більше не дозволимо замовчувати.✙YІ✙
👁 469 26-06-16 18:13
🤔 В Україні розробили ракету DART для запуску з аеростатів, та на яку не впливає ворожий РЕБ, — МілітарнийРакету створила українська компанія Center of Innovative Technologies Program, Запуск ракети DART розрахований зі стратосферних куль на висоті від 12 до 18 кілометрів.Точність активації та стабільність траєкторії польоту в усьому діапазоні умов скидання забезпечуються спеціальними сервоприводами.Загальна довжина корпусу DART становить 1,84 метра, а її власна маса — 13 кілограмів.Водночас маса бойової частини ракети залежно від конфігурації може становити від 3,5 до 10 кілограмів.До складу бойової частини входять уражаючі елементи з графіту.Ракета наводиться за допомогою навігаційної системи, однак після досягнення висоти близько 6 кілометрів навігація повністю вимикається, активується твердопаливний двигун, після чого вона продовжує рух до цілі без зміни курсу.Відключення систем під час польоту до цілі не дозволяє ворожим засобам радіоелектронної боротьби впливати на ракету.За словами розробників, найближчим часом DART проходитиме кодифікацію в Міністерстві оборони України.Також у планах на базі DART створити балістичну ракету та ракету класу «земля–повітря».
👁 572 26-06-14 14:58
🇮🇷Іран злив положення меморандуму про взаємопорозуміння з США виданню ReutersПроект меморандуму включає наступні положення:▪️Іран негайно відкриває Ормузьку протоку для всіх комерційних суден, а США скасовують морську блокаду іранських портів. Скасування блокади США почнеться одразу після підписання меморандуму і буде завершено протягом 30 днів.▪️США погоджуються не вводити жодних нових санкцій проти Ірану до досягнення остаточної угоди.▪️Після укладення остаточної угоди всі санкції США та ООН проти Ірану будуть скасовані згідно з узгодженим графіком.▪️США скасують нафтові санкції проти Ірану на певний період, що дозволить Тегерану продавати нафту та отримувати доходи.▪️США погоджуються розблокувати 25 млрд доларів заморожених активів Ірану, зокрема шляхом прямих грошових переказів, співпраці між країнами регіону та надання фінансових кредитних ліній.▪️Вашингтон у координації зі своїми регіональними союзниками підготує план реконструкції та розвитку Ірану, який має бути обговорений та узгоджений з Тегераном протягом 60 днів.▪️Тегеран погоджується, що не буде ні виробляти, ні придбавати ядерну зброю.▪️До укладення остаточної угоди Іран збереже поточний статус своєї ядерної програми, утримуючись від подальшого збагачення урану та розширення ядерних об’єктів.▪️Сполучені Штати погоджуються дозволити Ірану розбавити свої запаси високозбагаченого урану на іранській території в рамках майбутньої всеосяжної угоди.▪️Ядерна програма Ірану, діяльність із збагачення урану та механізми поводження з його запасами високозбагаченого урану будуть обговорені протягом 60 днів після підписання меморандуму та викладені в остаточній угоді.
👁 509 26-06-13 16:26
Олександр Усик під час виступу на саміті у США заявив, що роками жив у пропаганді "Какая разніца". Я людина, яка більшу частину свого життя спілкувалася російською мовою, школу закінчив українською, інтерв’ю після змагань давав виключно українською. Коли були питання, чому я розмовляю російською, а не українською, то думав: “Яка різниця, ми ж одне одного розуміємо?" — сказав боксер. Усик сказав, що лише згодом усвідомив, що українська мова є ідентичністю та зброєю, яку росія хоче знищити протягом багатьох років. За його слоавами, кожен, хто має мізки, розуміє, що ми боремося все життя за свою незалежність. Також Усик заявив, що "неможливо" буде просто віддати росії окуповані території, та порівняв це з тим, якби росія відібрала у США Аляску.Після цього він розповів американцям про свій будинок під Києвом, куди у 2022 році заселилися російські окупанти. Ці хлопці жили в моєму будинку кілька тижнів, робили все, що їм заманеться. Коли українська армія їх вибила звідти, група людей дивилася, чи не залишилося там вибухівки. Вони [окупанти] знали, чий це будинок, і залишили там дві розтяжки. Просто обстріляли дім, зруйнували все, що там було, вкрали особисті речі й поїхали собі. Коли ми зайшли, там було стільки бруду. Вони вкрали жіночу спідню білизну. На мою думку, у цих хлопцях живуть нелюдські інстинкти — вбивати, грабувати — сказав Усик
👁 526 26-06-12 14:14
Паливна незалежність від здорового глузду,- його ж там нема! Волелюбний Птах України по концертах не бʼє, навіть у День росії. Замість кокошників з патріотичними гаслами цікавимося нефтянкою, ракетним паливом та каучуком. Комбінат «Тольяттикаучук» та Афіпський НПЗ- саме те. Номери 26 та 27. Перший виробляє 25% синтетичного каучуку у рф, хімічні фракції та продукти синтеза котрого, окрім іншого, залучені у в-во компонентів твердого ракетного палива та вибухівки. Другий- типова, вже багатостраждальна, нафтоналивайка у Краснодарському краї. Обидва відвідані Птахами 1 ОЦ СБС вчора та сьогодні вночі , 11 та 12 червня 2026.Обидва смачно прикурили, поки діє великий концертний шухер на Красній площі. Місцеві пабліки тріщать від обʼєктивного контролю.Нехай і надалі хробаки живуть у свому вигаданому світі, де «все йде за планом», хоч і під густим чорним димом у смороді горілого каучуку та з пустими каністрами на задньому сидінні. Анекдот згадався:Чорний-пречорний ліс,Чорні-пречорні дерева,Стоять два чорних-пречорних мужика і розмірковують:«І нашо ми оце, Іване, з тобою гуму палили». *Афіпський НПЗ відвіданий Птахами СБС сумісно з іншими підрозділами у єдиному задумі.** Тольяттикаучук- 1 оц СБС сам бля, без ансамбля. Перепрошую.МАДЯР🇺🇦12.06.26
👁 430 26-06-10 18:54
Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні.
👁 396 26-06-09 19:31
☄️ Воїнами мотопіхотного батальйону 43 омбр викрито спробу вероломного захоплення однієї з тилових позицій.Двоє російських військовослужбовців намагалися проникнути до нас, переодягнувшись в український «піксель».Проте план провалився на етапі ідентифікації. У «захисників» не було жодних знаків розрізнення, форма виглядала підозріло новою, паролів не знали, а головне - мовний бар’єр.На запитання українською вони відповісти не змогли, видавши себе російською мовою, що остаточно допомогло зорієнтуватися нашим козакам.Коли ворогам наказали скласти зброю та лягти на землю, вони обрали відкрити вогонь. Рішення було миттєвим: противника було негайно знищено стрілецьким вогнем.При огляді у вбитих знайшли повний набір окупанта: російські жгути, жетони армії рф, російські цигарки, телефон, радіостанцію, зброю АК-74 1993 року випуску та тротилову шашку.Згідно з Міжнародним гуманітарним правом, під час ведення бойових дій суворо забороняється: використовувати військову форму або знаки розрізнення протилежної сторони під час атак або для прикриття, захисту чи сприяння власним військовим операціям.Командир батальйону Роман Ковальов@a_shtirlitz
👁 467 26-06-05 18:09
100 тис хробаків = 15 Красних площ, півтора Садових кільця або 1000 вагонів-рефрижераторів. Упаковано Птахами СБС за рік існування Угруповання СБС.Обраховано: Парад победобєсія на Красной площі в москві одномоментно вміщує парадну коробку 3390 пар: кожний один пошматований хробак волочить за собою один чорний пакунок з хробаком відспіваним. Всього 6780 штук у одній парадній коробці (одномоментна місткість красної площі розміром 224 на 58 метрів).Один вагон-реф за вантажопідйомністю вмістить 500 тушок щільного штабельного завантаження, а за санітарними нормами- 100 чорних пакунків у вільній викладці. Всього 1000 вагонів-рефів, такий собі 24-кілометровий потяг “ван вей тікет”.*довжина Садового кільця москви становить 15,6 км.Кольцевая лінія метро-19,4 км.Тут кому як дохідливіше. Онлайн-Підрахуйка пішла на наступне коло: https://sbs-group.army/subdivision/usf_grouping?period=custom&o=3Безпілотний конвеєр Птахів СБС набирає обертів. Жодної похибки чи заукруглення- виключно верифіковані втрати. МАДЯР🇺🇦05.06.26
👁 399 26-06-04 18:55
❗️Україна пропонує завершити війну в форматі між нами і вами. Я пропоную вам зустріч, — Зеленський написав відкритого листа хуйлуЛінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія, — Зеленський путіну ▪️ Що б ви не говорили про НАТО, геополітику та російську мову, ця війна є вашим особистим вибором – війною без реальної причини. Саме так це запам’ятає історія.▪️ У вас не вистачить грошей і політичної сили, щоб і надалі купувати лояльність росіян, як ви це робили 26 років.▪️Вчора я отримав доповідь про втрати вашої армії на фронті в Україні в травні. Це знову понад 30 тисяч убитих і важкопоранених росіян.▪️ Не бійтеся вийти з війни – це головне, що зараз від вас потрібно».▪️ Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами.▪️ Я пропоную вам зустріч.▪️ Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія.▪️ Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини.▪️ Україна готова до обміну військовополоненими за принципом "всіх на всіх".▪️ Вибір зараз за вами. Досить війни. Україна пропонує закінчити цю війну. ⚡️ Україна офіційно передасть лист Путіну через дипломатичні канали - Сибіга"Ми очікуємо змістовної відповіді на цю пропозицію. Настав час завершити цю війну. Настав час обрати мир", - наголосив глава МЗС України.
👁 470 26-06-02 17:02
СБУ затримала коригувальника російських атак по Дніпру 2 червняСлужба безпеки затримала ворожого агента, який брав участь у підготовці ракетно-дронової атаки рф по Дніпру у ніч на 2 червня. Ним виявся завербований ворогом колишній військовий з Криничанського району області з російським паспортом.Як з’ясувало розслідування, фігурант відстежував час та напрямки польотів винищувачів і ударних гелікоптерів ЗСУ, які захищають небо прифронтового регіону.У такий спосіб рашисти шукали «слабкі точки» у протиповітряній обороні області та сподівалися вирахувати місця базування української авіації, щоб завдати туди комбінований удар.Для збору розвідданих зловмисник виходив на місцевість під час повітряних тривог, щоб зафіксувати координати і часові інтервали вильотів літаків та гелікоптерів Сил оборони.За матеріалами справи, російські спецслужбісти залучили фігуранта до співпраці через Телеграм-канал, де він шукав виходи на рашистів.Під час розвідвилазок зловмисник на власному авто об’їжджав місцевість, постійно змінюючи локації для збору агентурної інформації.Співробітники СБУ затримали агента за місцем його проживання. Під час обшуку у нього виявлено паспорт громадянина рф і смартфон з доказами роботи на ворога.