Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦

@kitsunetg
Número de suscriptores: 1 908
Fotos: 10,400
Videos: 766
Enlaces: 1,630
Descripción:
Канал звичайного мешканця з м. Сєвєродонецьк (Сіверськодонецьк), Луганської області. Новини та світлини міста. Зв'язок - @Kitsune_Pryimalnya_bot Підтримка: https://send.monobank.ua/jar/4C58vxcrnh

👥 Número de suscriptores

1 908
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +24
Promedio/Mes:: +90

👁️ Vistas promedio por mensaje

904
Promedio/Día:: 765
Promedio/Tiempo:: 1,187
ERR: 47.38%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 6
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

📷sonyasukhyna🇺🇦 Напередодні дня міста.Це мало б бути свято — концерт, повітря з запахом шашлику, люди на лавках біля Льодового, гуркіт феєрверків над фонтанами.Для мене місто стало сном, який повторюється.У ньому завжди світло. Завжди ранкова тиша.Тільки от прокидаєшся — і знову тиша вже інша. Глуха. Без відповіді.Сєвєродонецьк навчив мене любити просте:чай на кухні з батьками, дорогу до школи, і ту неймовірну весну, коли все цвіте разом — каштани, бузок, а потім акації.🇺🇦 Сєвєродонецьк — це не лише будинки й дороги. Це:Голос мами. Запах вечері. Перше «я тебе люблю». Ліцей. Компанії друзів в різних частинах міста. «Зустрінемось на Абсолюті». «От заката до рассвета». Олімпія і Садко. Шалє. Моя любов до англійської. Сосновий ліс. Моя родина. Мої друзі.І цього не забрати.Бо воно — в нас.У пам’яті, у розмовах, у снах.У тій ніжності, з якою ми говоримо: «Сєвєр».Ми не можемо повернути наше місто зараз.Але можемо допомогти іншим містам не зникнути.Ми відкриваємо банку для тих, хто щодня бореться за наш шанс повернутися ДОДОМУ.Підтримай frankly.kyiv та shields_ukraineБанка: https://send.monobank.ua/jar/6WzcHyfy2tЗбір на на 25 комплексних РЕБ-рішень для 5-ти бригад Сил Оборони України. Спільно з Shields Ukraine, Aqyar Ceramics та KATSURINA Studio та Frankly: https://send.monobank.ua/jar/2tdeutifon
🕯 Андрій Олександрович НовохатнійНародився в 1925 році в с. Василівка Дніпропетровської області. Брав участь у Другій світовій війні, за що був нагороджений медалями «За бойові заслуги», «За Перемогу над Німеччиною», «За взяття Берліна». Автор книги «События военных лет в памяти школьника – рядового солдата». Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «контрольно-вимірювальні прилади і автоматизація нафтової промисловості».У 1958 році Новохатній перейшов до Лисичанської філії Інституту автоматики Держплану УРСР, а вже наступного році став його директором. Завдяки енергійним зусиллям і високому організаторському таланту Новохатнього філія швидко розвивалась і успішно виконувала доручені завдання. У 1964 році філія перетворилась на Науково-дослідний інститут керувальних обчислювальних машин (НДIКОМ), а з 1972 року стала найбільшим в країні науково-виробничим центром НВО «Імпульс», що об’єднала цілу низку великих наукових організацій і виробничих підприємств. У 1974 році Новохатній на основі виконаних робіт підготував та успішно захистив кандидатську дисертацію.Будучи генеральним директором об’єднання, він керував не тільки господарсько-виробничою сферою, але й кількома науково-дослідними розробками: створенням трирівневої системи технічних засобів для оперативного управління складними виробництвами СОУ-1, обчислювального комплексу М-6000, автоматизованої системи управління, резервування і продажу квитків на авіалініях «Аерофлоту» «Сирена» (1968-1973), автоматизованої системи управління суддівством «Олімпіада-80» (1976-1980), системи наземних і льотних випробувань космічних об’єктів «ТЕМП» (1973-1979) та ін. Він брав участь у впровадженні розробок «Імпульсу» в центрі підготовки космонавтів і в центрі управління космічними польотами (1979-1985).Після повномасштабного вторгнення РФ перемістився до Трускавця. Він не міг бути бездіяльним, навіть лишившись рідної домівки. Андрій Новохатній писав мемуари про місто, в якому пропрацював і прожив все життя.Помер 6 лютого 2025 року у Трускавці на сотому році життя. Пам'ятаємо. Джерело
🥀🕯 Вічна пам’ять Олександру ПодколзінуОлександр прийшов у патрульну поліцію у 2017 році. Майже одразу долучився до роти ТОР Луганській області — тоді цей підрозділ тільки формувався.У 2021 році став одним із перших бійців TacTeam Луганщини. Пройшов жорсткий відбір, складне навчання, і вже за кілька місяців почалося повномасштабне вторгнення.Олександра згадують колеги та бойові побратими:"Він швидко став одним із кращих: щодня виконував десятки завдань, затримував злочинців, складав адмінматеріали. Завжди у чудовій фізичній формі, постійно тренувався.""Спокійний, врівноважений, відповідальний, веселий, щирий. Такі люди, як він, на вагу золота." "Завжди позитивний, ініціативний. Був і в мінометці, і в піхоті, брався за будь-яку роботу й ніколи не ховався від війни."Разом із побратимами евакуював близько 45 тисяч цивільних із-під обстрілів у Сіверськодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Попасній. Там отримав хімічні опіки після ворожого удару по заводу "Зоря", але від лікування відмовився — лишився у строю.Навесні 2023-го пішов у піхоту бригади "Хижак" під псевдо Фермер. У 2024-му — вивчився на FPV-оператора, брав участь у боях за Торецьк, обороняв Сумщину, де отримав поранення в руку, пройшов реабілітацію та повернувся на передову.11 лютого 2025 року Олександр Подколзін загинув... У воїна залишилася дружина та донечка, яка цього року піде у перший клас. Однак тато за руку її вже не поведе... 🙏🏻 Висловлюємо співчуття родині та колегам Героя. Пам’ятаємо. Помстимося!Патрульна поліція України
Минув тиждень, як я приступив до виконання обовʼязків начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації. За цей тиждень мав безліч зустрічей з цікавими людьми, заслухав частину керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників комунальних підпиємств та установ, відвідав наші військові підрозділи на фронті, ознайомився з роботою Хаба в Дніпрі. Вчора на фронті я пообіцяв хлопцям, що ми тут не підведемо, поки вони кладуть життя там. Ми обов’язково наведемо лад у комунальних закладах, з майном громади. Тим, хто зловживає своїми повноваженнями, не буде місця у нашій команді. Крім того, вже звернувся до правоохороців щодо окремих випадків, які викликають підозри. Все буде прозоро і підзвітно. Це мій обовʼязок.Наступного року громада матиме вдвічі менший бюджет, але я впевнений, що нам вдасться забезпечити підвищення ефективності його використання. Вже сьогодні маємо перспективні напрацювання по придбанню житла у власність громади для подальшої пільгової оренди мешканцями Сіверськодонецька. Ми бачимо можливість збільшення фінансування соціальних програм для ВПО, навіть в умовах вдвічі меншого бюджету. Дякую за підтримку тим людям, які вірять в позитивні зміни. Дякую тим працівникам адміністрації, які активно включились в роботу.Все буде Україна!