Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦

@kitsunetg
Número de suscriptores: 1 908
Fotos: 10,400
Videos: 766
Enlaces: 1,630
Descripción:
Канал звичайного мешканця з м. Сєвєродонецьк (Сіверськодонецьк), Луганської області. Новини та світлини міста. Зв'язок - @Kitsune_Pryimalnya_bot Підтримка: https://send.monobank.ua/jar/4C58vxcrnh
Fuente

Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦 | Минув тиждень, як я приступив до виконання обовʼязків начальника Сєвєр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦 Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦 @kitsunetg
475 Vistas/Alcance 2024-10-10 15:21 Mensaje №8051
Минув тиждень, як я приступив до виконання обовʼязків начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації. За цей тиждень мав безліч зустрічей з цікавими людьми, заслухав частину керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників комунальних підпиємств та установ, відвідав наші військові підрозділи на фронті, ознайомився з роботою Хаба в Дніпрі. Вчора на фронті я пообіцяв хлопцям, що ми тут не підведемо, поки вони кладуть життя там. Ми обов’язково наведемо лад у комунальних закладах, з майном громади. Тим, хто зловживає своїми повноваженнями, не буде місця у нашій команді. Крім того, вже звернувся до правоохороців щодо окремих випадків, які викликають підозри. Все буде прозоро і підзвітно. Це мій обовʼязок.Наступного року громада матиме вдвічі менший бюджет, але я впевнений, що нам вдасться забезпечити підвищення ефективності його використання. Вже сьогодні маємо перспективні напрацювання по придбанню житла у власність громади для подальшої пільгової оренди мешканцями Сіверськодонецька. Ми бачимо можливість збільшення фінансування соціальних програм для ВПО, навіть в умовах вдвічі меншого бюджету. Дякую за підтримку тим людям, які вірять в позитивні зміни. Дякую тим працівникам адміністрації, які активно включились в роботу.Все буде Україна!