Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Прочитав коментарі до поста та реакції мене здивували. Перечитав ще ра...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
672 Vistas/Alcance 2024-10-03 09:21 Mensaje №4888
Прочитав коментарі до поста та реакції мене здивували. Перечитав ще раз свій пост та зрозумів, чому мене могли неправильно зрозуміти - я не все сказав. В останні часи намагаюсь боротись з графоманством, але відсутність повноти аргументації призводить до непорозумінь.Друзі, я не звинувачую пішоходів, які не кидаються під колеса! Боже, збав! Якщо ви тривалий час підписані на мене, то знаєте, що я чимало звинувачую водіїв, які створили таку культуру. А найбільше тих, хто допускає таку поведінку на дорозі (муніципалітет та поліція). Мене дратують пішоходи, яких я вже остаточно пропускаю, але вони не переходять. Власне в цьому випадку після мене до обрію інших авто не було, я стояв та чітко давав знати, що пропускаю, але людина вперто не хотіла відмовлятись від обраної тактики. Таке у мене вже не вперше.Чому вони дратують мене? Тому що я намагаюсь пропускати завжди. Спробуйте поїздити так та ви зрозумієте, про що йдеться. Не я винний, що у нас більшість водіїв сприймають ПДР не буквально, а як "а що мені за це буде?"