Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | От наївний я іноді думаю собі - поїдуть наші люди в Європу, побачать, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
692 Vistas/Alcance 2024-08-14 15:29 Mensaje №4673
От наївний я іноді думаю собі - поїдуть наші люди в Європу, побачать, як воно там та захочуть такі ж вулиці у нас.Реальність на цьому відео... Дивіться, у них на переходах немає розмітки та якщо пішохід вискочить, то йому будуть величезні штрафи. Велосипедистів гальмують, пішоходів штрафують, на трасах нема переходів. Яка гарна країна для водіїв!Насправді...1. Це не перехід. Просто в Німеччині дозволено без пріоритету переходити вулицю не по зебрі.2. Очевидно, якщо пішохід вискочить не на переході під авто, то йому буде високий штраф у випадку ДТП.3. Одначе штрафи для пішоходів значно нижчі, ніж для водіїв - 5-10 євро. Лише одне виключення - 350 євро, якщо перетинати закритий залізничний шлагбаум. При цьому штрафи для авто значно вище. Для прикладу - за ненадання дороги пішоходу на переході 80 євро + 1 штрафний бал.4. Каже, що зебр начебто мало там, типу вони на колах та світлофорах тільки. По-перше, зебри - це нерегульований перехід, а на світлофорах зазвичай зебри не малюють. По-друге, переходів там чимало в місцях, де вони потрібні! Автор, як я розумію, пересувається по житлових пустих вулицях, де є обмеження 30 км/год. В таких умовах переходи дійсно не завжди потрібні.5. "Тут немає такого дебілізму як переходи на житомирській трасі" - це топ. Людина порівнює трасу та урбанізований спокійний район та робить висновок, що на трасі не має бути переходів.Почитайте коментарі, я не перебільшую. Там саме так все й зрозуміли та почали виливати, що наболіло - а у нас нахабні пішоходи, думають, що праві, якщо на переході. Просто жах!Та нібито це просто ТікТок відео, можна проігнорувати, але оті коментатори сядуть завтра за кермо та будуть вважати, що вони теж цивілізовані - це ж нормально не пропускати на переходах, я бачив, що в Німеччині усе таке.Окрім того, у цього автора там ще декілька відосів такого характеру, де він розповідає, як гарно прибирають велосипедистів з вулиць, щоб автівкам краще було. Саме тому людям треба фахово пояснювати Європу. Бо ось такі невігласи роблять хибні висновки та набирають чимало переглядів. 🤦‍♂️🏃‍♀️ Харків для Людей 📹YouTube 🥳TikTok