Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Публікую чергову скаргу на умови праці в громадському транспорті. Я — ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 720 Vistas/Alcance 2026-03-01 10:24 Mensaje №7706
Публікую чергову скаргу на умови праці в громадському транспорті. Я — дружина працівника КП «Салтівське трамвайне депо». Пишу публічно, бо мовчати більше неможливо.Мій чоловік з початку повномасштабної війни безперервно працював у Харкові. Під обстрілами, у складних і небезпечних умовах, він перевозив людей. Він залишився працювати тоді, коли це було найважче.25.02.2026 після двох змін, під час повернення автобуса в гараж, у транспортного засобу відпало колесо. Це могло закінчитися трагедією. На щастя, без жертв.Замість службової перевірки технічного стану транспорту та відповідальності тих, хто випускає автобуси на лінію, мого чоловіка відсторонили від роботи без попередження та без належного документального оформлення.На підприємстві системно вимагають з водіїв гроші за подряпини, незначні пошкодження та інші «претензії» — без квитанцій і без офіційних актів. Готівкою. Гроші беруть, але ремонти фактично не проводяться. Хто відмовляється платити — тому просто не дають працювати.Умови праці також викликають обурення: зміни по 14 годин, морози до –25°C, водії працюють у літніх штанах, з несправними системами опалення в транспорті. Це небезпечні та принизливі умови.У понеділок, 02.03.2026, мій чоловік буде змушений йти звільнятися, тому що працювати йому фактично не дадуть. Людина, яка чесно виконувала свою роботу під час війни, сьогодні опинилася під тиском через відмову платити гроші без документів.28.02.2026 мною подано електронне звернення до міського голови Харкова Ігор Терехов з вимогою провести перевірку.Пишу це не лише заради своєї родини. Можливо, розголос допоможе іншим працівникам працювати в безпечних, законних і людських умовах.Бо мова йде про безпеку харків’ян і гідність людей, які щодня виходять на маршрут 🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#безплатний_транспорт