Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | 18 грудня вночі насмерть збили двох пішоходів, які переходили у «НЕвст...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 600 Vistas/Alcance 2025-12-24 15:50 Mensaje №7419
18 грудня вночі насмерть збили двох пішоходів, які переходили у «НЕвстановленому місці». Про це НЕвстановлене місце я знімав декілька відео — пояснював, чому там можна та треба зробити наземний пішохідний перехід. НЕвстановленим його робить лише воля чиновників, а точніше її відсутність. Все просто — був би перехід, то не збили б, бо ці порушники були б не порушниками, а спокійно дочекалися б свого зеленого. Саме відсутність світлофора призводить до таких проблем — пішоходи не розраховують фази та помиляються. Швидкість того водія була значно вищою, ніж дозволено. В коментарях свідки кажуть, що тіла дуже далеко. Але нікого ж не бентежить порушення водія. Всіх бентежить лише порушення пішоходів. Окрім того, не помітити 2 людей трохи складніше. Байдуже, тут має працювати дуже проста логіка — що не так з інфраструктурою? В якійсь Фінляндії саме так ставлять питання та можуть зробити частково винним інженера, який спроєктував так перехрестя. У нас — винні мертві. А водія шкода, бо «у нього тепер проблеми». Хоча по факту у нас винні однаково всі три сторони: водій, який їхав занадто швидко, пішоходи, які не пішли у підземний перехід, чиновники, які зволікають зі встановленням наземного переходу. Просто треба зробити це місце «встановленим» для переходу. #якби_про_ДТП_писали_у_новинах, то 18 грудня о 24 мер міста був би на місці ДТП та давав інтерв'ю. Але жертвам агресивної їзди не так пощастило, як жертвам російської агресії.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#пішохід #перехід #БДР #ДТП