Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Епопея з метрополітеном продовжується. Робітник попросив опублікувати ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 800 Vistas/Alcance 2025-12-22 09:38 Mensaje №7402
Епопея з метрополітеном продовжується. Робітник попросив опублікувати цей текст:Добрий день, наразі в метрополітені все лишається без змін. Щоб закрити рота, звільнили Компанця (котрий сьома муха на воді). Бондарь і Колодяжний керують далі. Колодяжний розповідає, що він все повирішував і скоро очолить метрополітен. Хочеться спитати:— А за які заслуги Слюсар став першим заступником метрополітену?! — За які кошти куплено дві машини?— Жінка Колодяжного, табельщиця, отримала на ювілей метрополітену держнагороду, а зараз їздить на дорогій автівці. Вимагає, щоб працівники її відділу готували їй каву і робили за неї роботу, тому що її чоловік — перший заступник. Куди дивиться генеральний директор, чи він його покриває? Дружок Колодяжного, Бондарь, котрий заправляє депо, також нічого не боїться — вагони не ремонтуються, запчастини несуть на базар Барабашово, отримуючи за це кошти. Торгують посадами з бронюванням. Так хочеться запитати — якщо вони так себе ведуть, то Приймак з ними в змові? Чому працівники які працювали подовгу на підприємстві, звільнені без уточнення причин. Чому не доклали зусиль, щоб вони лишились? Начальника відділу охорони праці звільнили, начальника бази відпочинку, а саме це люди, які всю війну були на підприємстві. Чому не береже керівництво своїх працівників в такий нелегкий час для держави? Чому йде охорона, робітники зі станцій, участків, а їх місця займають ті, які лояльні до керівництва?З цього можна зробити висновок, що Приймак або не в курсі, або у змові, якщо розкидається кадрами. Коли був гендиром Гармаш А. С. і першим заступником Титаренко С. О. такого свавілля не було. А зараз — побори, торгівля місцями та прилаштування своїх. Будемо сподіватись що наш мер прочитає це і прийме відповідних заходів, а всі працівники повернуться і працюватимуть. На жаль, вимушений писати це з анонімного акаунту через те, що побоююсь наслідків витоку інформації. Дякую за розуміння. Наголошую, що я особисто не можу гарантувати правдивість цієї інформації. Перевірити фактаж також не маю можливості. Але публікую, бо знаю, що у цих людей фактично немає інших інструментів окрім розголосу. Шкода, що у нас поламані механізми комунікації, але маємо, що маємо.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#безплатний_транспорт #метро