Fuente
Харків для Людей | Павло Храмов | Ось це відео… просто з язика зняли!Люди мають упередження — думають, щ...
729 Vistas/Alcance
2025-04-25 05:00
Mensaje №5883
Ось це відео… просто з язика зняли!Люди мають упередження — думають, що якщо паркуються на достатньо великій парковці та бачать будівлю, то це невелика відстань. Насправді тільки відстань по асфальтовому полю може бути значною, а ще сама будівля величезною. Думаю, кожен помічав, як втомлюєшся від шопінгу у великих ТРЦ, якщо навіть просто ходиш з кимось, бо там треба дійсно багато ходити (лічильник кроків на годиннику не бреше).При цьому якщо, наприклад, на простій вулиці зробити парковку за 300 метрів від магазину, то люди будуть волати — чому не зробили паркомісця поруч? Все це наочно видно у відео.Тут є ще такий момент. Ось ці асфальтові поля роблять паркування дуже неефективним створюючи ефект ялинки — всі намагаються припаркуватись якомога ближче до входу, тому їдуть одразу в перші ряди. Одначе не знаходять там місце, тому роблять ще пару кругів та в результаті паркуються значно далі (в кінці 2-3 ряду), ніж останній ряд напроти входу. Таким чином ще й витрачають на пошук паркомісця значно більше часу.Тому тут є дуже проста порада водіям — не намагайтесь знайти місце якомога ближче до входу. Краще паркуйтесь трохи далі та пройдіться більше пішки. Статистично ви так виграєте більше часу.😅Джерело🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#авто #парковка #простір