Друзі, ринок гарно просів і такий рівень - це шикарна можливість заробляти на ботах. (Ну і на споті теж норм відкупляти по чучуть) Тепер пояснюю логіку системи простими словами.У вас є $1000 або $5000.Ми НЕ заливаємо все в один бот.Ми ділимо депозит на два:— основний бот (ETH)— резервний бот (SOL)Як це працює1️⃣ Запускаємо основний бот по Ethereum і він собі заробляє на качелях ринкуЯкщо що, ньому 7 усереднень.Щоб він використав усі 7 — ETH має реально добре впасти. Ринок зараз гарно коливається і на цьому ми заробляємо. 2️⃣ Якщо ринок продовжує падати глибше і глибше — Ми запускаємо резервного бота по Solana.І він починає торгувати вже на ще більшій просадці.Все відбувається на повному пасивіБез ліквідацій.Просто налаштували і вони працюють самі. Де тут ризик?Ризик не в зливі.Ризик — в очікуванні.Якщо ринок довго падає — ми просто чекаємо відновлення.(Якщо дивитись на бектест за рік, то він може показати саму довшу угоду 25днів, а якщо подивитись за 5 років то може показати саму довшу угоду тривалістю в 1 рік, але відсоток доходу сильно і не змінився) Тому вкладаємо туди тільки те, що готові заморозити на рік. Доступ до закритого каналу коштує 100$ на пожиттєвий термін.Що входить в доступ🔒 Закритий канал— основний бот— резервний бот— спотовий бот— покрокові інструкції— оновлення налаштувань— подальша розробка нових ботів— майбутні інструменти по пасивному доходу не тільки по крипті. Я буду доробляти систему так,щоб у нас було мінімум простою в доходіі завжди був запасний сценарій.🩸Зараз вхід — $100 за пожиттєвий доступ.Рівно через тиждень ціна буде $150.Далі — вище.Кому цікаво забрати за 100$ зараз а не за 500$ потім - пишіть мені @KarabinJeka 😘Ще трохи додам: Я знаходжусь в дорогих віпках за тисячі долларів і звідти я теж буду виділяти корисну інфу і закидати в канал. Рахуйте ви купуєте за 100$ інфу, за яку я заплатив тисячі долларів і буду платити ще.
💡Моє бачення мого подальшого шляху в крипті:Так, спот у мене вже набраний.Я вже розповідав про свою помилку — заходив одразу на всі гроші, повівся на шум, купував майже на хаях/на самому верху)Зараз в мене мінус 70% портфель)І чесно скажу — я цьому навіть радий.Краще зробити цю помилку зараз на 20к$, ніж колись на 100к$.Без цього досвіду я б, швидше за все, повторив її ще раз, тільки вже з більшими сумами.Тому зі спотом питання закрите.Нічого не трогаю. Просто чекаю цикл.🤑Тепер по ботам. (Зараз гарна можливість зайти на просадці. Про пасивний дохід ТУТ ⬅️) Основний бот у нас працює по ETH. (За рік зробив 160 угод всі плюсові і НІ ОДНА ЛЮДИНА, ЯКА ПРАЦЮВАЛА З НАШИМ НАЛАШТУВАННЯМ НЕ ВТРАТИЛА СВОЇ ГРОШІ, А ринок брив всіх підряд. Це варте уваги) Дохідність: 49% за 2025 рік. Боти працюють — зараз ринок просів, то ми теж в очікуванні на корекцію. Коли закриється основний або резервний бот —будемо повністю переналаштовувати систему під нову логіку ризиків.І навіть якщо буде 30% чи 20% в рік —це все одно дуже круті відсотки на дистанції.Тепер по загальному плану дій, як би я хотів, щоб в мене було і буду до цього йти:1️⃣ Спот тримаю і чекаю відновлення ринку2️⃣ Боти просто залишаються працювати. Після закриття угоди переналаштовуємо повністю підхід. (По безпеці в нас все ок, тому тепер покращуємо сильні проливи і очікування. Це можливо) 3️⃣ Максимально збираю кеш 4️⃣ Очікую біткоїн 40к — гарно закуповуюсь. 5️⃣ Паралельно розвиваюсь, заробляю на різних нішах, на крайняк - роботу ніхто не відміняв🍸Без єб*ного шуму.Без FOMO.Тільки по плану.Якщо коротко:📉 Пролив — можливість📈 Ріст — добре для мого споту🤖Боковик — переживаємо ботамиГоловне — вижити в цьому циклі і не повторювати старі помилки.Далі рухаємось уже розумніше
Всім сюда, дещо розкажу🫴В крипті я у мінусі. І вже дуже довго.Це не тому що “ринок поганий”, а через власні помилки.Ось головне, що треба зрозуміти:❗Ніхто не знає, куди піде ціна. Ніхто.Ми не контролюємо ринок.Єдине, що можемо контролювати — ризики, свої гроші і, саме головне - це себе (Ринок це 90% психологія) Мої помилки прості:— зайшов на всі гроші— без запасу в стейблах— Частково повівся на шум про “альтсезон” -«біток 125к летииим 🚀» і думав «дай ка запригну в останній вагон.— запригнув майже на хаях (тоді я зрозумів правило: Купуй коли всім страшно і продавай, коли кричать «альт-сезон»)Якби зайшов хоча б на 30% — зараз міг би спокійно усереднюватись і не паритись.Але маємо що маємо. Поки мінус 70% від капіталу. Це вже довга інвестиція)Гіркий досвід — теж досвід.І тепер ще важливий момент.📸 Картинка в інтернеті — майже завжди фейк.Криптоінфлюенсери не показують просадки, ліквідації і мінуси.Бо тоді їх перестануть слухати.Ніхто не викладає:“мінус 50% депо за пів року”“мене щойно ліквідували”.Бо це невигідно для образу “профі”.Правда в тому, що основні гроші в цій сфері йдуть не з трейдингу.А з реклами, партнерок, рефералок, курсів і платних чатів.Тому не думайте, що:— у всіх все завжди в плюсі— а тільки у вас щось не виходитьУ більшості все так само хуй*во в крипті, і їх ратує тільки їх медійка, реклама і все інше. Це я кажу для того, щоб люди, в яких щось не виходить, то це нормально, у всіх так) Щоб не заганяли себеМій висновок простий:менше вірити картинкам, більше думати головою, йти тільки по плану, контролювати ризики і вчитись на помилках. Якось так😘
Банда, поділюсь своїми думками.Більшість приходить в крипту з бажаннямзробити з $200 — $2000, зловити ікс, пощастить — не пощастить.Я теж це інколи роблю, тож прекрасно розумію🍸Але я все більше і більше доходжу до простої речі:Якщо я хочу, більш-менш, стабільно отримувати 300$-500$ то і депозит повинен бути $5к-$10к Так, з меншої суми теж можна зробити ці ж $100 - $300Але це вже інший рівень ризикуі точно не на довгу дистанцію.Тому зараз я більше дивлюсь у бікменших відсотків і більшого депозиту.Без постійного сидіння в угодах,без гонки за х2 і х300 І ЦЕ АВТОМАТИЗОВАНА ТОРГІВЛЯ - БОТИПросто прикинем: От у нас є $20 000.$10 000 — закидаємо в одного бота.Працює обережно, без ціни ліквідації.Ризик по факту один:або повний скам ринку, або дуже довга просадка.І ще $10 000 — це резерв.Не лежить мертвим грузом,Ці 10к це для резервного бота, якого запустимо при великій просадці і поки перший бот очікує розвороту ціни, другий бот вже працює на просадці. У результаті:Дохід не простоює.А тепер уявіть $50 000.Це вже не один і не два боти,а 4–5 різних,з різними налаштуваннями і входами.Немає ліквідацій.Є диверсифікація.Є менші ризики.Якось так) Бо з $200 і бажанням +100% — це казік.А з капіталом і системою — це вже робота на дистанцію
Логіку трохи уловили? )
Друзі, всім привіт!Відповідаю на часте питання про пасивний дохід і торгового бота.Чому я видалив усі пости про бота?Одразу скажу — з ботом усе добре, він працює. Я прибрав пости з іншої причини: Як я вже казав раніше, такі налаштування бота ніхто безкоштовно не дає. Я поділився ними з вами, бо завжди за те, щоб канал був корисним і ви реально могли щось робити, а не просто читати.Але щоб не втратити доступ до закритого клубу «Інстартінг» (я там маю пожиттєвий доступ), я вирішив прибрати цю інформацію з каналу, бо це являлось як злив інфи і обезцінення роботи Тараса❗️ Важливий момент:До 1 січня ще можна зайти в «Інстартінг» з пожиттєвим доступом.Після 1 січня: • буде дорожче • доступ буде лише на 1 рікІ одразу скажу: «Інстартінг» — це не тільки про крипту і не тільки про бота.Це про: • реальні речі • успіх • мислення • те, що реально працює в житті - інвестиції, крипта, пасивний дохід і т.дТам немає казок про мільйони за місяць. Тільки практика і досвід.Хто встиг зайти в бота раніше — молодці 👍Хто відкладав, збирав гроші або не встиг — нічого страшного. Можливо, вже у 2026 році я зроблю власного бота, і тоді доступ буде через мої посилання та мої налаштування.Ще раз:🔹 закритий доступ — це не «про одного бота»🔹 це ком’юніті і інформація, яка постійно окупається, бо доступ пожиттєвийКому цікаво — пишіть мені в особисті, я все поясню і зв’яжу.Кому зараз не підходить — просто залишайтесь на каналі. Я і далі буду ділитись максимально корисною інформацією, або просто записувати кружечки і гнати бєса) 🕊
Так, друзі! Думаю хтось з вас вже чув за платформу CatapultДуже хочу провести ефір по ній і спробувати там поторгувати. Коротко про платформу: - Там ми можемо торгувати різними токенами- Можна створювати свої токени за 1$ і за 10$ і коли торгують вашими токенами, то ви отримуєте ще комісію з трейдерів. Токеном будуть торгувати 100% і це не ваші реферали а люди зі всього світу. - І саме цікаве - монетами ніхто і ніщо не керує🤯 Тобто ніхто не може рагнути монету як на pump fun і ніякий кит не зможе керувати ціною. Всі рівніПоясню:Графік працює на основі математики, а не дій людей.Тут використовується модель GBM або “provably fair” — це коли результат можна перевірити, і він не залежить від покупок чи продажів.Тому графік може рухатись у будь-яку сторону навіть під час паніки на ринку або негативних новин. Це чисто алгоритм, а не ринковий вплив. Короче, це щось нове для мене, тому я одразу буду пробувати на реальні гроші. Все покажу, розкажу. Реєстрація на платформу - https://catapult.trade/invite/KARABININCOMEЕфір проведу завтра! Думаю буде прикольно🤞
🤑 Ще один плюс по боту(Скріни прибутку підписників👆)Мені колись написали в TikTok:«Жека, я сам більше зароблю на ф’ючерсах ніж той бот»Можливо. Але питання не в одній угоді, а в дистанції.Бо яка різниця, що ти робиш +20–30% за трейд, якщо потім все одно зливаєш депозит? А тепер проста логіка по боту: ▫️ нічого не робиш → тобі капають гроші ▫️не сидиш цілими днями над графіками ▫️не гориш нервами ▫️головне — депозит ціліший, ніж у більшості трейдерівТак, хтось колись зробив +100% за угоду…Але всі такі угоди — це ризик, і майже всі такі люди потім зливаються. Це просто питання часу.Щодо бота:60% річних на повному пасиві — це вже занадто шикарно.І він це робить в максимально безпечних налаштуваннях не один рікНаступний крок — диверсифікація і покращення інструменту щоб прибуток не стояв навіть під час довгих просадок і щоб в нас були різні шляхи закривати угоди в +Якось так🍸 Мова йде не тільки про нашого бота, це взагалі про інше мислення. Люди хочуть все і одразу. Хочуть 30% в місяць, і влазять в піраміди, які їм це обіцяють. Просто потрібно зрозуміти - навіть 30% в рік, це вже єбать як нормально, просто порахуйте скільки у вас буде через 5 років, якщо кожен прибуток реінвестувати. Складний відсоток йопта🤫 Налаштувати бота ⬅️ Всім гарного вечора😘
В людей паніка, люди продають активи в мінусХоч в мене зараз і мінус 60% по портфелю, але я не в мінусі поки не продам. Хз, по можливості буду по трохи підбирати дно і паралельно вивчати поведінку ринку і розробку власної прибуткової і безпечної стратегії. Що для мене головне в стратегії? 1. Самі мінімальні ризики (нехай профіт буде менший але без ризику, так на довгостроковій перспективі ми обженемо всіх, хто торгує з більшими ризиками)2. Мінімальні витрати по часу3. Пасивний дохід ( Поки найкраще себе показує автоматизована торгівля) Це все. Це більш ніж достатньо, щоб вийти на шикарний дохід. Я в це вірю і бачив багато кейсів по цьому👌 Трохи про пасивний дохід:В нас є бот. Він дуже гарно справляється з торгівлею і все без нашої участі, АЛЕ …Єдиний справжній ризик — якщо ефір впаде до нуля, але цього боятись не варто.Мета проста: створити систему, яка дозволяє заробляти стабільно і ефективніше за топових трейдерів чи хедж-фонди, навіть коли ринок падає. (Такий дохід наш інструмент вже не раз показував і на жорстких просадках всеодно закривав в гарний плюс) Для цього ми постійно розробляємо шляхи “відходу” щоб завжди закривати угоди в плюсНаприклад: В нас повинно бути якийсь залишок 500-1000$ це на чорний день, щоб ми усереднились вручну, щоб довго не чекати в просадці. Ще будемо запускати другого резервного бота саме на великих і довгих падіннях, щоб гроші працювали без пауз Я думаю ви розумієте до чого я хочу дійти. (Вже не перший рік інструмент працює і я вірю, що буде працювати ще 10 років, а ми будемо підлаштовуватись під ринок) Навіть з мінімального депозиту можна стартувати і нарощувати пасивний дохід через реінвест — тобто гроші працюють на тебе постійно, без стресу і без зайвих годин за графіками. Що бляха ще може бути краще? Я хз, бо ми швидше зіллєм всі гроші на самостійній торгівлі чи на інвестиціях в нерухомість, ніж на боті. Я так думаю, але завжди знайте, світ може змінитись через 10 років і немає гарантій, що крипта не пропаде взагалі))) ⁉️Ну а що робити людям, в яких немає взагалі ніякого капіталу, щоб почати? - Розвиватись в ніші, яка по душі. - Вийти на якийсь дохід 500-1000$ в місяць- Завести тікток/телеграм- Розказувати/показувати людям про свою нішу ( На кожного автора знайдеться своя аудиторія. Тож не триндіть, що ринок перегружений і зараз 10млрд блогерів розвелось)- Перевести людей в тг і там розказувати більш цінну інфу- Продавати рекламу в тг- Навчати людей теж отримувати по 500$ в місяць (але платно) - Всі зароблені гроші з своєї ніші, телеграму і продажу курса - створювати свій фундамент і пробувати вкладати в різні джерела доходу на пасиві.Це чисто моя думка і те, в чому сам варюсь. (У вас може бути інша ситуація, але суть не міняє) Єб*ать я розумний. Я ж сам дотримуюсь цих всіх правил, так?🤭
Поки мій портфель щодня потрохи тане 🫠я проходжу топовий курс від CryptoLogy бо бляха хочу стати профі у своїй справі.Щоб і вам давати нормальну, чесну інфу, і щоб самому зібрати єб*ть яку безпечну та прибуткову стратегію 💡Хочу сказати одну річ.Можливо, ви й самі це знаєте, але прошу не сприймати як хейт — тільки повага 🙏Попалась реклама курсу від Боді Буше (це просто приклад).Погляньте, скільки вони роблять креативів, прогрівів, реклами… просто тонна контенту 🎥🔥І от до чого я:у цих людей фізично немає часу активно трейдити.Вони заробляють не трейдингом, а продажем курсів — бо саме це приносить мільйони. І це не секрет 💵І це ОК.Просто хочу, щоб ви розуміли реальність:у трейдингу немає тих «космічних» сум, які показують у рекламі.Так, багато хто вміє торгувати, але їхній основний дохід — курси, а не графіки 📈От і все, що хотів сказати.Не ведіться на кожен «успішний успіх».У всіх все далеко не так ідеально 🤫Ми, інфлюєнсери, любимо виставляти тільки плюсики, гарні угоди, «красиве життя»…Щоб виглядати експертами 😅Але правда інша 😈 Люблю, цілую😘
💰 Як заробляти на крипті без вкладень (навіть якщо ти не блогер) Єдиний робочий спосіб — допомагати людям (вашим знайомим чи людям в чатах) вирішувати їхні запити + отримувати % по рефці.Без впарювання — просто win-win.🔵 1. Сервіс для бронювання готелів з оплатою криптоюАналог букінгу, але можна платити криптою 💸 Ціни часто навіть нижчі, усе працює стабільно і нічого не переплачуєте А тепер дуже уважно, говорю за цифри:Є рефералка: • 1 рівень — 5% • 2–10 рівні — по 3%Все автоматично нараховується 🔁Якщо по вашому посиланню зареєструється людина і рано чи пізно вона забронює готель на 1000$ то ви отримаєте 5% і це на все життя, скільки б там не бронювали ви завжди будете отримувати % Ваша задача сказати знайомим про цей сервіс, і вони будуть вдячні, і ви отримуєте % (він-він) Посилання для партнера - ТУТТам ви візьмете своє посилання 🔵 Обмін крипти– онлайн-обмінник для невеликих сум (по суті аналог p2p, але тільки з перевіреними продавцями та ручною модерацією кожної угоди).Реєструєтесь ТУТ → у вкладці «Партнерська програма» берете своє посилання → отримуєте % з усіх обмінів. (Я впевнений у вас є люди (десь в чатах), які цим цікавились. Вот ви і дали їм посилання і отримуєте якісь $ на пасиві.🔵 3. Торговий чат для ф’ючерсівТвій реферал оплачує доступ — ти отримуєш 50%. Чат реально бомба, тож без стида можете рекомендувати друзям і отримувати з їх оплати 50% вартості чату. Виплати йдуть автоматично протягом року. Твоя рефка тутДля тих, хто зараз буде казати, що цей пост чисто рефів щоб я нагнав: - Не без цього, але це вся суть пасивного заробітку на ізі, + якби це було корисно тільки для мене, я би не виставив таке. Це робоча тема, про яку ви всі повинні знати, на цьому і йде більшість доходу а не від трейдингу) В кого голова варить, той зрозуміє, що це ізі мані за прості дії. Користуйтесь🤝