Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Всім сюда, дещо розкажу🫴В крипті я у мінусі. І вже дуже довго.Це не то...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
4 250 Vistas/Alcance 2026-02-11 18:22 Mensaje №4230
Всім сюда, дещо розкажу🫴В крипті я у мінусі. І вже дуже довго.Це не тому що “ринок поганий”, а через власні помилки.Ось головне, що треба зрозуміти:Ніхто не знає, куди піде ціна. Ніхто.Ми не контролюємо ринок.Єдине, що можемо контролювати — ризики, свої гроші і, саме головне - це себе (Ринок це 90% психологія) Мої помилки прості:— зайшов на всі гроші— без запасу в стейблах— Частково повівся на шум про “альтсезон” -«біток 125к летииим 🚀» і думав «дай ка запригну в останній вагон.— запригнув майже на хаях (тоді я зрозумів правило: Купуй коли всім страшно і продавай, коли кричать «альт-сезон»)Якби зайшов хоча б на 30% — зараз міг би спокійно усереднюватись і не паритись.Але маємо що маємо. Поки мінус 70% від капіталу. Це вже довга інвестиція)Гіркий досвід — теж досвід.І тепер ще важливий момент.📸 Картинка в інтернеті — майже завжди фейк.Криптоінфлюенсери не показують просадки, ліквідації і мінуси.Бо тоді їх перестануть слухати.Ніхто не викладає:“мінус 50% депо за пів року”“мене щойно ліквідували”.Бо це невигідно для образу “профі”.Правда в тому, що основні гроші в цій сфері йдуть не з трейдингу.А з реклами, партнерок, рефералок, курсів і платних чатів.Тому не думайте, що:— у всіх все завжди в плюсі— а тільки у вас щось не виходитьУ більшості все так само хуй*во в крипті, і їх ратує тільки їх медійка, реклама і все інше. Це я кажу для того, щоб люди, в яких щось не виходить, то це нормально, у всіх так) Щоб не заганяли себеМій висновок простий:менше вірити картинкам, більше думати головою, йти тільки по плану, контролювати ризики і вчитись на помилках. Якось так😘