Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Моє бачення мого подальшого шляху в крипті:Так, спот у мене вже набран...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
4 120 Vistas/Alcance 2026-02-13 10:30 Mensaje №4233
💡Моє бачення мого подальшого шляху в крипті:Так, спот у мене вже набраний.Я вже розповідав про свою помилку — заходив одразу на всі гроші, повівся на шум, купував майже на хаях/на самому верху)Зараз в мене мінус 70% портфель)І чесно скажу — я цьому навіть радий.Краще зробити цю помилку зараз на 20к$, ніж колись на 100к$.Без цього досвіду я б, швидше за все, повторив її ще раз, тільки вже з більшими сумами.Тому зі спотом питання закрите.Нічого не трогаю. Просто чекаю цикл.🤑Тепер по ботам. (Зараз гарна можливість зайти на просадці. Про пасивний дохід ТУТ ⬅️) Основний бот у нас працює по ETH. (За рік зробив 160 угод всі плюсові і НІ ОДНА ЛЮДИНА, ЯКА ПРАЦЮВАЛА З НАШИМ НАЛАШТУВАННЯМ НЕ ВТРАТИЛА СВОЇ ГРОШІ, А ринок брив всіх підряд. Це варте уваги) Дохідність: 49% за 2025 рік. Боти працюють — зараз ринок просів, то ми теж в очікуванні на корекцію. Коли закриється основний або резервний бот —будемо повністю переналаштовувати систему під нову логіку ризиків.І навіть якщо буде 30% чи 20% в рік —це все одно дуже круті відсотки на дистанції.Тепер по загальному плану дій, як би я хотів, щоб в мене було і буду до цього йти:1️⃣ Спот тримаю і чекаю відновлення ринку2️⃣ Боти просто залишаються працювати. Після закриття угоди переналаштовуємо повністю підхід. (По безпеці в нас все ок, тому тепер покращуємо сильні проливи і очікування. Це можливо) 3️⃣ Максимально збираю кеш 4️⃣ Очікую біткоїн 40к — гарно закуповуюсь. 5️⃣ Паралельно розвиваюсь, заробляю на різних нішах, на крайняк - роботу ніхто не відміняв🍸Без єб*ного шуму.Без FOMO.Тільки по плану.Якщо коротко:📉 Пролив — можливість📈 Ріст — добре для мого споту🤖Боковик — переживаємо ботамиГоловне — вижити в цьому циклі і не повторювати старі помилки.Далі рухаємось уже розумніше