Fuente
Напиши мені інтерфейс | У мене є Мрія…А у Мрії є я!Вже два з гаком тижні триває мій випробувал...
932 Vistas/Alcance
2026-04-17 15:57
Mensaje №467
У мене є Мрія…А у Мрії є я!Вже два з гаком тижні триває мій випробувальний термін у Мрії. І мені є, що сказати!1. Тут круті процеси.Як людина, яку дуже довго долучали до текстів у форматі «нічого сильно не прав, і додати якісь штуки ми теж не можемо», я дуже тішуся, що мене залучають в роботу над фічами максимально рано. Ну і ще загалом дуже прозоро і зрозуміло, який життєвий цикл задачі.2. Дуже круті люди❤️З якими цікаво і працювати, і триндіти про тварин, і збиратися кудись поза роботою.3. Фічей багато, фічі складні.Я поки в шоці, що мені треба осягнути так багато інформації. Але поступово втягуюсь і вже намагаюсь видавати результат.4. Мені по приколу ходити в офіс!Я вже почала оформлювати собі там прикольний стіл, принесла чашку і навіть перемістила одне своє лего з дому туди. Якщо коротко: перше враження дуже позитивне. І хоч мені трохи складно постійно концентрувати увагу і не провтикувати нічого важливого, чомусь відчуваю, що втягнуся.Ось такі от новини) Які ще і пояснюють, чому я знову нічого не пощу в канал😀