Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Напиши мені інтерфейс
Añadido 14 jul. 2024

Напиши мені інтерфейс

@interface_writer
Número de suscriptores: 1 627
Fotos: 211
Videos: 6
Enlaces: 126
Descripción:
UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka
Fuente

Напиши мені інтерфейс | Контекст, процеси, UX-райтинг🚬Проблема, з якою я стикалась на більшост...

Logotipo de la comunidad de telegram - Напиши мені інтерфейс Напиши мені інтерфейс @interface_writer
859 Vistas/Alcance 2026-04-27 11:09 Mensaje №468
Контекст, процеси, UX-райтинг🚬Проблема, з якою я стикалась на більшості робіт – UX-райтера (тобто мене в цьому випадку) не запрошували до роботи над фічами на початкових етапах. І з одного боку це завжди супроводжувалось логічним «Текст би ніяк не вплинув на відображення/дизайн/логіку, нащо тобі зайві дзвінки, задача тоді ще невідомо коли мала йти в роботу». А з іншого це завжди завершувалось тим, що «вже не можна нічого змінювати, тут буквально тільки текст можна підправити, а прикрутити попап – це зайвий день розробки, давай без цього». І в результаті що ми отримували:• Текстом доводилось покривати неідеальності флоу (бо про деякі штуки в першу чергу думає саме райтер/ка).• Пояснити флоу було складніше, ніж потенційно його переробити.• Я пропонувала ідеї, які, як виявилось, вже відмели раніше. А я не могла цього знати, бо не була залучена в процес.• На таску витрачалося відчутно більше часу, ніж могло б – хоча б тому, що мене потрібно було онбордити і пояснювати, чому логіку вибрали саме таку, а не інакшу.Зізнавайтесь, знайомо?)Я розумію, чому так стається. І головна причина – це те, що багато де в процесах раніше не було UX-райтера і вбудовувати його у вже існуючі патерни роботи складно і марудно. І той факт, що «ну і так же працює» – дуже переконливо оманлива штука, яка не дає відчути потребу у змінах.Багато в чому на кожній з цих робіт були і мої провтики в плані невміння донести потребу в змінах та впровадити ці зміни якісно. І багато в чому я засвоїла свій урок.Зараз у Мрії у мене ледь не щодня по онбордингу (а то і по два) у новий флоу. Й іноді голова кипить і кричить «хвате». Але разом з тим – я така неймовірно щаслива, що про мене згадують тоді, коли я ще можу щось змінити, протестувати, запропонувати. Тоді, коли я знаю всі ітерації змін флоу, причини цих змін і сама слухаю користувачів на юзер-тестах. А ще той факт, що ці юзер-тести є, гріє мені душу краще за чай в ці холодні дні.Дуже класно відчувати себе частиною процесу, а не завершальною його ланкою. І UX-райтеру це вкрай потрібно, щоб якісно робити свою роботу❤️