Fuente
Напиши мені інтерфейс | Розбираю невеликий кейс на сайті YASNO💡Сталась у мене з місяць тому по...
1 200 Vistas/Alcance
2025-01-14 14:48
Mensaje №302
Розбираю невеликий кейс на сайті YASNO💡Сталась у мене з місяць тому потреба повідомити, що світло вимкнули не за графіком. Загалом, ставлюсь до таких ситуацій спокійно, але було цікаво пройти флоу)І ось цей екран трошки викликав бажання ввімкнути душнілу😅1️⃣Трохи задовгий заголовок.При чому, тут збережено золотий стандарт – до 6 слів. Але за рахунок того, що слова довгі, трохи складніше зчитується.Можна точно ще трохи покрутити.2️⃣«Зворотній», коли в українській мові правильно «зворотний».3️⃣Чи точно нам треба одразу дякувати? Чи, все ж, важливіше сказати, що ми повідомлятимемо про статус у чат-боті?А подякувати вже наприкінці, або принаймні повідомити про те, що запит прийнято, замість цієї подяки, якщо нам конче треба залишити її на початку.+ зайва кома перед «ми»)4️⃣Речення про те, що ще можна робити в чат-боті, як на мене, тут не потрібне.Розумію, що є потреба популяризувати чат-бот. Але чи те це місце? Люди, які доходять сюди, швидше за все роздратовані тим, що світло вимкнули не за графіком. Я б була трошки обережніша з саморекламою тут :)Ще і маю гіпотезу, що до цього ж люди якось стежили за графіком. Бо як тоді вони дізнались, що його вимкнули не за графіком?😅5️⃣Загалом – багато складних слів і виразів. «...отримати інформування щодо часу поновлення світла», «Про статус виконання вашого запиту...» – тяжко-важко. Можна простіше😊Здавалося б – малесенький екран, а скільки вийшло зауважень. Хоч за суттю своєю він цілком нормальний. Бачили набагато гірше😅Але це не означає, що не варто прагнути кращого❤️