Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk

👥 Número de suscriptores

5 826
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 923
Promedio/Día:: 4,720
Promedio/Tiempo:: 2,751
ERR: 50.17%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 1
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de nombre

Ілля і його неправильні враження від фільмів 2025-11-04
IKOTIKA блог 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Мортал Комбат (1995)Мда... це триндець, а не сценарій.Початок дивний, бо немає жодної сцени з реального світу, яка б не виглядала сюреалістично. Потім вони потрапляють на острів і все, що відбувається, відбувається, бо то круто виглядає, хоча сенсу в тому нуль.Найзагадковіше - це Кітана. Просто всі знають, що вона зрадить, але ніхто не знає коли, бо 10 000 років трималась, побачила Лу Кенга і така: "пора". Соня теж дві третини фільму корчила сильну і незалежну, а потім різко стала безпомічною. Мотивація Самсунга то взагалі загадка, я так і не зрозумів що як і куди він хоче.Друга третина фільму це суцільні бої, інколи навіть без діалогів між ними. Просто набір посередніх бійок. І абсолютно незрозумілі правила турніру. То Лю Кенг б'ється з Кітаною, бо інакше вона говорити не хоче і Самсунг перериває бійку. То бійки в коридорах. В кінці якось Самсунг майже переміг, нікого не вбивши з головних героїв. Шо? Га?Ну а фінал прикольний, душевний, катарсисний і кінематографічний.#ікотікаподивився
Крик 7 (2026)А нашо це існує? Яка концепція цього фільму?П'ята частина, відверто кажучи, була прям непоганою, цікавою. Шоста була настільки ніякою, що я зараз нічого не згадаю з неї. А сьома... а щоб що?Фільм не визначився, хто тут головна героїня. Якщо Сідні, то на неї недостатньо фокусу, якщо її дочка, то та навіть характеру прописаного немає. Інші персонажі - просто розходники, прописані ще гірше. Гостфейс просто термінатор якийсь і це немає сенсу. Плюс вони тут розводять якусь супер-драму щодо персонажки Роуз Макґовен з першого фільму і я щоразу ржу над цим. Бо її тут описують як наче у неї було не 2 хвилині на екрані, коли вона пішла за пивом і застрягла у дверцятах для кота в гаражних дверях.Я знаю, що головна героїня Криків 5 та 6 вибула разом з Ортегою, а кіно було запланованим про них, але жодної історії це не продовжує, фільм повністю непотрібний. І як самостійний слешер він не працює, бо тримається винятково на камео нікому не цікавих персонажів з попередніх частин.#ікотікаподивився
Полювання (2022)Режисер вважає, що політичний трилер, це коли всі без перестану міряються у кого організація серйозніша, а директор заправляє дорожчий бензин, навалюючи мільйон імен та посад, камера постійно танцює навколо персонажів, у всіх обличчя, ніби їх бахнули цеглиною в дитинстві, навіть чайники і будівлі тут такі серйозні, що хоч бери в депутати, а монтаж постійно робить "бум-бум-бум" швидше, ніж встигаєш розпізнати хто це.Відбувається так багато всього, але то так пофіг, бо фільм не встановлює з жодним персонажем належного емоційного зв'язку. Фільм відчувається як лайно, яке летить на вентилятор 2 години поспіль.І водночас задумка прикольна. Я б починав фільм зі сцени, коли вони дізнаються про щура, дав би хоч трохи познайомитися з головним героєм і тоді це вже було б цікавіше дивитись. Бо мені стало цікаво лише коли вони піймали північнокорейця і ми почули перший цікавий діалог. Але до цієї сцени година хронометражу. Просто нарізка напружених обличь, а не кіно #ікотікаподивився
Співак на весіллі (1998)Оце хтось радив на ютубі цей фільм як "мабуть, найкращу комедію в кар'єрі Сендлера". Комедію я тут сильно не побачив, бо це радше стандартна мелодрама із кількома кумедними моментами.Я не те, щоб бачив багато фільмів Сендлера, однак мені здається він завжди грає ідеального хлопця, якого всі люблять. Він може бути не успішним, або неудачдивим, але як людина завжди чудовий. А ще вони з Дрю Берімор, схоже, дружбанчики. Оце пам'ятаю в дитинстві в нас була касета "50 перших поцілунків", де теж була непогана мелодрама. Кілька років тому хотів передивитись, не зміг продертися крізь купу жартів про лайно та пердіж, то й забив. А в цьому фільмі подібних жартів майже не було, тож вийшла звичайна мелодрама.Фільм дійсно непоганий, але оце "вони одне одного не зрозуміли" таке натужне вже було. Бо я собі слабо уявляю, щоб кращий друг дізнався, що наречений його подруги її зраджує, і не спробував ніяк донести цю інформацію до подруги. От чому він прямо не сказав про зраду?#ікотікаподивився
Американський психопат (2000)Такий дивний фільм. Патрік Бетмен постійно обманював мої очікування. Я думав, що це буде виважений дисциплінований псих, що живе подвійне життя і у якого все прораховано, а він просто імпульсивний нікчемний шиз, що вважає себе розумнішим за інших. Ну тобто очевидно, що сенс фільму якраз в цьому ґротеску, з яким персонаж вбиває, а всім навколо байдуже, бо всіх хвилює лише обгортка, а не яка ти людина всередині. І головного героя теж. Через що ми і отримуємо розлади особистості.Як критика епохи споживатства і зацикленості на тому, щоб бути однаковими, фільм мабуть один з найкращих, що я бачив. Фільм нагадав фільми з Джимом Керрі, де наче звичайний світ, у якому головний герой настільні переграє, що це навіть прекрасно. Тут Крістіан Бейл робить щось схоже, наче сенс в тому, щоб насолоджуватися грою Бейла, а решта другорядне. Ну і атмосфера фільмів 90-х працює як окремий додатковий плюс.А ще цікаві артефакти епохи. Головний герой мріє бути як Дональд Трамп.#ікотікаподивився
Угода з дияволом (2006)Мені здається, що якщо на знімальному майданчику помітили Тейлора Кітча, то можна припиняти знімання від біди подалі. Коли вже в Голлівуді це затямлять?Спочатку хотів сказати, що це якісь Сутінки для хлопців, але це якісь Сутінки для ґеїв. Відчувається як концентрований Сідаб Сідабський у повнометражному форматі. В світі, де не існує людей не модельної зовнішності, із до кумедного недолугим екшном, пафосом у кожному кадрі та беззмістовними діалогами. Глянцевий, словом. Я, мабуть, вже виріс із таких фільмів, а це ще й не найкращий представник жанру.Сама ідея про представників чотирьох родів чаклунів, можливо, непогана, не знаю. Будь-яка ідея може бути непоганою за гарної реалізації. А це не цікаво.А от що розсмішило, що магічної сили вони набувають у 18 років, з точністю до секунди. Я правильно розумію, що магічна сила орієнтується на людське визначення років та на американське законодавство? Добре, що вона враховує високосні роки і літній час годинника#ікотікаподивився
Чаклунство: Спадок (2020)Їм ніхто не казав, що зараз ніхто не робить ремейків класики, бо інакше будуть невдоволені паплюженням оригіналу? Треба робити ребуквели. По суті те саме, але вписати пару рядків, де згадують події оригінального фільму + якісь "священі реліквії" звідти: фразочки, важливі предмети, старі персонажі. Тож можу зрозуміти, чому у фільма занижений рейтинг. Звісно, тому що тут багато моментів, які сприймаються не інакше як фем пропаганда. Хоча мені нові ідеї сподобалися, місцями було краще за оригінал, місцями гірше, головна зміна з чоловічим ковеном то взагалі прикольно, але її недожали.Мабуть найбільш не сподобалось, що вони одразу почали малювати дівчатам фаерболи і більш явні прояви магії, а у фіналі не сталося нічого грандіозного. Мораль також вийшла розмитішою, ніж в оригіналі. Ну і пропрацьованість віддали чоловічим персонажам, тоді як героїні, що мали бути головними, ніякі. ДивноЗагалом, гадаю, якби люди не знали за оригінал, то цей фільм сприймали б легше. #ікотікаподивився
Клуб ляльок (2009-2010) - 2 сезонНу це вже офігезно. Вони пофіксили усе, на що я скаржився. Окрім харизми деяких акторів. Не з першої серії, але пофіксили, що змогли.Основний сюжет - тепер закручений шпигунський техно-трилер з купою поворотів, сміливих рішень та смертей персонажів, а не вошкання копа в одній кімнаті. Персонажі всі еволюціонували і тепер їм співпереживаєш, бо вони намагаються зупинити кінець світу. Навіть передісторію головної героїні пофіксили. Так, трошки заретконили, але воно на краще. Та головне, вони лялькам дали передісторію і тепер є емоційний зв'язок з усіма.Все ще видно, що автори не мали бюджету на щось видовищне, тож дуже часто в сюжеті вони наче роблять крок назад, після сміливих двох вперед. Хоча й є просто дивні пасажі. Але коли це серіал про стосунки персонажів, то досліджувати круту концепцію значно цікавішеВраження, що вони зрозуміли, що грошей на продовження не дадуть, тож впихнули всі свої плани в один сезон, щоб завершити історію. Насичено і круто#ікотікаподивився
Клуб ляльок (2009) - 1 сезон Ну Джос Відон як завжди - вигадав щось прикольне. Ідея, що є організація, яка має "порожніх людей", в яких можна завантажити будь-яку пам’ять і особистість для виконання будь-якого завдання. Відчувається як ламповий серіал 90-х, але головна акторка і фбр-івець трохи ніякі, бракує харизми, а основна сюжетна лінія про фбр-івця капець яка прісна і тупа. В пілоті було логічніше, але, видно, бюджету не вистачило так жваво розвиватися.Залишається процедурал, який часто погано працює, адже незрозуміло кому співпереживати. Бо компанія - мудаки, а лялькам щосерії переписують пам'ять, тож вони не персонажі. Навіть передисторію головної героїні просрали. Якби основний фокус серій був би на клієнтах, що замовляють ляльок, було б захопливішеНайцікавіше, що тут є - це історія Альфи, ляльки, що усвідомив себе, ставши надлюдиною. Але цієї лінії дуже мало.Серіал різнобоко досліджує концепцію і саме в цьому суть. Можна дивитися по серії на вечір - отримувати задоволення#ікотікаподивився
Моє прекрасне нещастя (2023)Не знаю, чому вирішив глянути молодіжну мелодраму, мабуть, бо побачив акторку з "Втікачів", а може думав подібне мене розважить, а на виході зрозумів, що я якось відстав від сучасного розуміння меж доступимого.Якщо обстрагуватися, то як мелодрама воно робоче. Прикольно, що в обох персонажів є суперсили легко заробляти гроші і вони обоє вимушені ділити одну хату на чотирьох. Не можу сказати, що тут якась потужна романтика, радше підліткові шмарклі рівня серіалів. Тобто все досить стандартно для жанру, але оця Вірджинія Ґарднер інколи так перетискає з закоханими оверреаціями, що це стає кумедним.Романтична лінія прописана цікаво через те, що головних героїв намагаються малювати не тупими. І у фіналі ескалація мені сподобалась: "О ні, мого батька переслідують, а мене можливо розшукує мафіозі, як щодо пристрастної сцени, після якої я просплю, як мій хлопець вирішив пожартувати собою? Як раз потрібний настрій"Ну а ще вони "Чорнобиль" написали неправильно #ікотікаподивився