Біда українського тг-ринкуНайбільша біда українського тг-ринку — це оплати. Насамперед оплати за залив трафіку. Вони безвідповідальні, наотʼєбісні, їх можна чекати місяцями. І нажаль, якщо ти не нагадаєш про оплату замовнику раз так 15, то він тобі нічого і не оплатить. Логіки цього я не розумію… Підозрюю, що таким адмінам подобається, що за ними бігають, від них якось залежать. Можливо в них зʼявляється почуття їх потрібності. Я хз, але просто горить від цього. Чому ти заливаєш трафік, платиш за нього, йдеш у великі мінуса і маєш чекати ще дуже довго на свої гроші від замовника? Для мене це дивно. Ще дивно, коли такі адміни не йдуть на контакт. Не менше дивно, коли ти йому пишеш, що го розрахуємось, він в ту ж хвилину відповідає «го», ти відразу ж пишеш йому наступне повідомлення і все, людина тіряється. Говорячи про себе, то я починаючи співпрацювати з людиною відношусь до неї так, як би хотів щоб відносились до мене. Користуючись нагодою: (UPD. людина яка тут була згадана, після виходу поста розрахувалась), го розрахунок, чоловіче.А ви користуючсь нагодою, можете тегнути боржників в коментарях. Подивимось, хто у нас рекордсмен.
Що ж робити, щоб не бути заскамленим під час угоди по купівлі-продажу каналу?Правильна послідовність:1. Гарант створює чат (саме гарант). Зверніть увагу на те, хто саме створив чат з угодою. Якщо вам цього не видно в історії чату, то це перший червоний прапорець. Ще раз, саме гарант створює чат, в який додає обидвів сторони угоди. 2. Зверніть увагу на перше повідомлення гаранта. Зазвичай, це повідомлення де перелічені всі моменти угоди (як мінімум це свідчить про професіоналізм). Ну і від нормального гаранта навряд будуть повідомлення по типу: «Ку! Го!».3. Зверніть увагу на те, щоб вас ніхто не підганяв в чаті. Одна з рис скамерів — їм потрібно все потрібно швидко. Тому в чатах з угодами вони вони постійно пишуть щось типу «швидше», «ти де?», «давай скорше» і тд. 4. Тож, як проходить угода: гарант створює чат, озвучує умови, обидві сторони погоджуються, продавець передає права власника на акаунт гаранта, гарант це підтверджує (обовʼязково), покупець переводить гроші продавцю (тут теж продавець має підтвердити отримання грошей), гарант переводить канал на нового власника. Угода завершена. За послугами гаранта можете звератись до мене @zinchgor.
Сидів собі в четвер пізно ввечері, курив кальяни, грав в FIFA. Приходять сповіщення від ТГ, дивлюсь, що мене тегають в якомусь чаті. Продовжую грати. Дограю, бачу ще багато сповіщень від якогось акаунта. Заходжу, а там: «Где деньги за канал?», «Верни деньги!». Відразу ж розумію, що когось кинули від мого імені, зробивши фейковий акаунт. Сторони домовились про угоду, обрали мене гарантом. Додали в чат відразу мене, потім мене з чату кікнули і додали фейковий акаунт. Зробили свою справу, отримали канал, видалили чат. Сьогодні прокидаюсь — те ж саме. Ще одна жертва. Довести таким людям вкрай складно, що їх розвели і вони продовжують вважати, що то я скаманув їх на канал. На скріншотах, які мені скидали — в першому випадку мій фейковий акаунт без преміум-акаунти. Над другим заморочились ще менше, написавши імʼя та прізвище не так, як в мене написано на оригінальному акаунті. Тому, будьте уважніше. Не поспішайте при проведенні угод (а скамери завжди вимагають від вас робити все швидше), перевіряйте 27 разів, з ким ви в чаті, перевіряйте до останнього. Не забувайте користуватись @TGarantsUabot.
ОНОВЛЕННЯ, ЯКЕ ЗБІЛЬШИТЬ ПЕРЕЛИВ ДО 100% ВИЙШЛО В ⚫️ TGreet 1. ІГНОРУВАННЯ ПІДПИСНИКІВ КАНАЛУДе знайти? Повідомлення➞Ланцюжки привітань➞Ланцюжок➞Налаштування➞Ігнорувати підписників каналуЯк це працює?Коли, людина подає заявку в канал і вона є в каналі, то бот не надішле їй привітання, бо вона і так є в каналі і не має сенсу відправляти їй цей канал. Це значно підвищує перелив у інші канали, адже людина не буде отримувати привітання з каналами в яких вона є. Якщо людини є у 2 привітанні, то їх замість нього прийде 3 привітання і далі буде по черзі. Також при повторних заявках будуть приходити лише ті привітання по яким людина не подала заявку2. ВИДАЛЯТИ ПРИВІТАННЯ ПІСЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВКИДе знайти? Повідомлення➞Ланцюжки привітань➞Ланцюжок➞Привітання➞Автовидалення➞Видаляти після проходженняЯк це працює?Коли людина подає заявку в канал, то привітання одразу буде видалятись, що значно збільшить конверсію інших привітаньЦі функції працюють лише, якщо в каналах в які ви заливаєте трафік є боти від @tgreet_robot🟢 Synergy – найкраща екосистема сервісів
Давненько не був тут. Тим часом оновився Feedbacker (сервіс зворотнього звʼязку).Що нового:⏺ Налаштування бота перенесено у ваш персональний бот⏺ Типи повідомлення від користувачів: копіювати або пересилати повідомлення⏺ Додано прогрес розсилки⏺ Зʼявився контент-план розсилок з можливістю видалення та внесення змін⏺ Привітання, розсилки, скрипти та автовідповіді підпримують: {name}, {username}, {fullname}⏺ Скрипти та автовідповідь оформлюється як повноцінний постПовідомлення від користувачів :⏺ Можливість відповідати цитатою на частину повідомлення⏺ Можливість ставити реакції на повідомлення⏺ Можливість відповідати реплаєм на повідомлення⏺ Якщо користувач змінює повідомлення – ви це бачите⏺ Ви можете змінювати власні повідомлення і вони будуть відображатись у користувачів⏺ Для видалення власного повідомлення в чаті з користувачем, надішліть на нього відповідь DeleteНу, це топ-оновлення, від топ-сервісу. Краще не зустрічав 🤘 Якщо у вас нічого не оновилось, то перезапустіть бот головний і всі свої активні боти-фідбекери.
Буває різнеПриходить клієнт, якому я закупав рекламу 2 роки тому, приходить вже з готовим списком каналів, де хоче щоб вийшла реклама. Цей список — це все канали, де я закупав йому 2 роки тому і які дали найкращий результат. Продивившись весь список стало зрозуміло, що велика кількість цих каналів вже не ведеться, ще є певна кількість, яка останній раз отримувала трафік рік-півтора назад. Що дадуть ці канали в плані вихлопу з реклами? НІ-ЧО-ГО. Тупий злив бюджету. Варто знати/памʼятати, що тг-ринок динамічний. Що все змінюється кожного дня, тижня, про місяць взагалі мовчу. Ми в агенції маємо базу каналів, які давали добрий результат, зроблю акцент на слові «давали». Вони давали цей результат минулого разу, коли ми закупали там. І це означає, що перед наступним закупом там ми обовʼязково подивимось, як зараз почуває себе цей канал. Чи ведеться він взагалі, чи має якийсь трафік, що в ньому по активності підписників і тільки тоді зрозуміємо, чи візьмемо в ньому рекламу цього разу. Впевнений, що більшість воркерів які йменують себе «закупниками» цього не зроблять. Їм принесли готовий список каналів. Нащо щось перевіряти? Але менше з тим. Потрібен закуп, давайте до нас в агенцію.
З чого це я собі таке вирішив (про перегрітість афіш)? Ну по-перше, можна зайти на Телеметріо. І подивитись кількість афішних каналів в топі за приростом. По-друге, цих афіш на одне місто може заливатись відразу 4-5 штук. Просто уявіть, візьмемо місто Дніпро. Скільки там всього регіональних каналів, в яких можна купити рекламу? Думаю, не більше 30. І ось ці 30 каналів рекламують по черзі 4-5 афіш. Потім людина заходить в інстаграм і їй в рекламі в сторіс також по черзі фігачить декілька телеграм-каналів однієї самої тематики. Людина як правило вже скіпає таку рекламу. По-третє, в нас в агенції зараз 90% замовлень на таргет — це саме таргет на афіші. І за останні 2-3 тижні ціна заявки значно так виросла. Умовно, був замовник, якому ми заливали канал на початку червня, заявка йшла по 6 грн, в нього закінчився бюджет (акцентую на тому, що креативи не віджалися, а просто закінчився бюджет). Він повернувся до нас тиждень тому, той самий канал, ті самі креативи — 12 грн заявка 🤝🤝. І знайти креатив, який законвертить не так вже й просто. І це я не до того, що не заливайте собі афіші. Я це до того, що будьте готові, що 6-10 грн в цій тематиці за заявку ви вже скоро не побачите.