Fuente
Адмінські Угіддя | З чого це я собі таке вирішив (про перегрітість афіш)? Ну по-перше, мо...
867 Vistas/Alcance
2024-07-13 07:41
Mensaje №395
З чого це я собі таке вирішив (про перегрітість афіш)? Ну по-перше, можна зайти на Телеметріо. І подивитись кількість афішних каналів в топі за приростом. По-друге, цих афіш на одне місто може заливатись відразу 4-5 штук. Просто уявіть, візьмемо місто Дніпро. Скільки там всього регіональних каналів, в яких можна купити рекламу? Думаю, не більше 30. І ось ці 30 каналів рекламують по черзі 4-5 афіш. Потім людина заходить в інстаграм і їй в рекламі в сторіс також по черзі фігачить декілька телеграм-каналів однієї самої тематики. Людина як правило вже скіпає таку рекламу. По-третє, в нас в агенції зараз 90% замовлень на таргет — це саме таргет на афіші. І за останні 2-3 тижні ціна заявки значно так виросла. Умовно, був замовник, якому ми заливали канал на початку червня, заявка йшла по 6 грн, в нього закінчився бюджет (акцентую на тому, що креативи не віджалися, а просто закінчився бюджет). Він повернувся до нас тиждень тому, той самий канал, ті самі креативи — 12 грн заявка 🤝🤝. І знайти креатив, який законвертить не так вже й просто. І це я не до того, що не заливайте собі афіші. Я це до того, що будьте готові, що 6-10 грн в цій тематиці за заявку ви вже скоро не побачите.