Fuente
Адмінські Угіддя | Я не вмію читати…Ні, букви я знаю, обʼєднувати їх в слова та повʼязува...
890 Vistas/Alcance
2025-04-09 12:08
Mensaje №591
Я не вмію читати…Ні, букви я знаю, обʼєднувати їх в слова та повʼязувати між собою в курсі як робити 😅. Я про інше. Мене не захоплює читання. Я не читаю як то кажуть, «взахльоб». Немає такого, щоб я не міг відірватися від книги. Коли починаю читати, то не можу сконцентруватися і в якийсь момент ловлю себе на думці, що я в момент читання думаю взагалі про щось інакше. І доводиться перечитувати, те що вже прочитав. Кожного разу примушую себе взяти книгу. Для чого це роблю? Досить часто в подкастах, інтервʼю і тд. люди цитують якогось автора, або кажуть щось на кшталт «як в тій книзі…». Знання та інформація з книг 100% допомагають в буденному житті. Спочатку думав, що я просто читаю не ті книги. Раніше переважно купляв собі прикладну літературу про бізнес, саморозвиток і тд.. В цей раз взяв собі художню і особливої різниці в своїх відчуттях не помітив. На фото, на задньому фоні одна із поличок моєї дружини. І таку поличку вона може прочитати за місяць-два. І не тільки прочитати, ще й зробити закладки та нотатки. Чи є в мене тут чтуни? Що читаєте? Можете прям накидати топ своїх книг в коментарі.