Fuente
Адмінські Угіддя | Нас заскамили 🫶Знаєте, існують люди, які полюбляють поверх вже існуючи...
1 200 Vistas/Alcance
2025-02-03 11:30
Mensaje №518
Нас заскамили 🫶Знаєте, існують люди, які полюбляють поверх вже існуючих умов додавати свої. І норм, коли людина це пропонує перед початком співпраці. Але не норм, коли їй приходить це в голову вже по закінченню роботи, коли потрібно розраховуватись. По порядку. Написав мені замовник, захотів щоб ми налаштували йому таргет на регіональний канал. Написав йому умови, узгодили. Ми працюємо з бюджетом від 20000 грн. Замовник попросив розбити 20000 на платіжи по 10к, так як ми вперше співпрацюємо. Ми погодились, отримав першу частину платіжа. Відкрутивши 10000, ми були впевнені, що нам же переведуть ще, тому почали відливати за власні кошти і тут отримуємо повідомлення від замовника, що вони не хочуть продовжувати бо їм не сподобалось. Ну думаю, всяке буває. Скинув їм розрахунок, а саме суму яку ми відкрутили зверху їх бюджету + 20% від відкрученого бюджету — наша комісія за роботу. На що мені відповіли, що сплачувати нічого не будуть, так як ми не виконали умови співпраці. А саме не залили підписників по 10 грн. Насправді ж, ми не лиємо по фікс ціні за підписника або заявку, а ці 10 грн вони придумали з того, що перед початком співпраці вони запитали, по якій ціні +- йде заявка? Але й тут не все. Уточнювали вони саме ціну за заявку, а по факту вони їх не збирали, а приймали майже відразу. У підсумку ми отримали підписника (не заявку) по 12,9 грн. Але й тут варто нагадати, що відкрутили ми тільки трішки більше половини бюджету і у нас в запасі ще були креативи, які скоріш за все знизили б ціну підписника. Наш замовник, як він сказав, не є власником каналу, і в нього також є замовник. Тож я попросив контакт замовника замовника. Написав йому, і виявилось що він теж на власник каналу 😅. Я розказав йому про ситуацію, він теж відповів що нічого сплачувати не будуть, бо ми не залили йому в 10 грн. Я в черговий раз сказав, що ми не лиємо по фіксованій ціні, а лиємо за 20% від бюджету з мінімальним бюджетом 20000 грн. Який дозволяє виявити ціну, в яку зараз можна заливати даний канал з таргету і далі ви приймаєте рішення, співпрацювати з нами чи ні. У підсумку він порахував по 11 грн (бо в процесі ми підняли цю позначку) залучених підписників. Виявилось що ми ще йому винні 309 грн. Але так як ми відлили ще й власних 1366 грн. То він нам поверне 1366-309 = 1057 грн. 20% комісії сплачувати відмовився. Я авжеж відповів, що мене це не влаштовує і попросив все ж контакти власника. Він відповів що не має на це часу. Після чого видалив переписку і акаунт. Тож хз, що то було 😅. Сума скаму: 3639 грнКанал скамера: https://t.me/+tIvMW-HdWLc1NjYyСвій юзернейм замовник видалив. Переписка із замовником. Переписка із замовником замовника.