Fuente
Адмінські Угіддя | Мене заскамили на 10700 грнНіколи не думав, що таке може статись зі мн...
658 Vistas/Alcance
2025-05-22 13:32
Mensaje №630
Мене заскамили на 10700 грнНіколи не думав, що таке може статись зі мною. Але ранок сьогодні почався не з кави. Потрібно було вивести гроші з Байбіту. Зайшов в п2п, створив ордер, став чекати, поки мені прийдуть гроші на Моно. В чат ордеру контрагент скидає скріни ніби вже все оплачено і чекає від мене підтвердження платіжу. Заходжу в Моно, бачу що грошей немає, тому авжеж нічого не підтверджую, я ж не лох лох. За декілька хвилин чую сповіщення від моно, і не глянувши туди (бо не від кого більше грошей не чекаю) підтверджую отримання платіжа. Що далі? Далі заходжу в один із своїх інста-пабліків і бачу повідомлення від рекламодавця який декілька днів тому питав за рекламу і пропав. І в повідомленні від нього йдеться про те, що він сплатив. Я заходжу знову ж в Моно і бачу, що дійсно він сплатив. Але є нюанс… 😅 Бачу, що він сплатив, а тіп з п2п ордера не сплатив. Авжеж після цього зайшов на байбіт і написав йому, але тиша…. Створив ордер про шахрайство, там поки теж тиша. Перевірив його акаунт, 180 успішних угод за останні 30 днів… Як так вийшло, що я натрапив на нього саме в той момент, коли він вирішив заскамитись, я хз. Мабуть бабця з пустими відрами перейшла дорогу. Мораль — завжди все перевіряйте і нікуди не поспішайте.