Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ідеальне Динамо
Añadido 06 dic. 2025

Ідеальне Динамо

@idealnoedynamo
Número de suscriptores: 1 385
Fotos: 7,670
Videos: 727
Enlaces: 2,190
Descripción:
💥 Тут б’ється серце «Динамо Київ»! Свіжі новини, гарячі матчі та легендарна історія клубу. Підпишись і будь частиною динамівської родини 🦅💙 Цей telegram-канал містить матеріали, які ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ОСІБ ВИКЛЮЧНО старше 21 року!! Власник: @marikzvvv

👥 Número de suscriptores

1 385
Promedio/Día:: +4
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +31

👁️ Vistas promedio por mensaje

473
Promedio/Día:: 330
Promedio/Tiempo:: 486
ERR: 34.15%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 13
Promedio semanal: 4.4
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 572 26-01-22 11:50
Вихованець київського «Динамо» Ростислав Тарануха в інтерв'ю «tribuna» прокоментував ситуацію навколо скандального інтерв'ю Артема Кравця– Ви назвали академію «Динамо» найкращою в Україні. Те саме говорять інші вихованці клубу - навіть ті, хто не грав у першій команді. Це резонує зі словами Артема Кравця, який говорив у своєму інтерв'ю про корупцію та інші проблеми. Чи зіштовхувалися ви в академії з подібними речами?–Дивіться, ми говоримо про трохи різні часи. Мій випуск з академії був до 2020 року. А Кравець працював нещодавно. Я не відчував ніякої корупції, коли був в «Динамо». Можливо, були якісь залаштункові ігри я цього не знаю. Те, що я бачив, грали всі хлопці, які заслуговували на це.Якщо Кравець дав таке інтерв'ю, то, можливо, щось і було чи в нього накипіло. Важливо, щоб керівництво і менеджмент клубу дивилися в одному напрямку. А якщо в кожного погляди відрізняються, то вийде лебідь, рак і щука. Звичайно, що толку не буде. В наш час всі дивились в одному напрямку і це принесло свої плоди.Коли футболісти говорять, що «Динамо» найкраща академія в Україні, то це так і було. Люди не брешуть. Я пам'ятаю цей ментальний настрій переможця, який завжди був в академії, в U-19 і в U-21. Ми навіть не думали про жоден інший результат, а просто виходили і робили свою справу. Пам'ятаю один сезон, коли повністю вся структура «Динамо» від академії і до першої команди стала чемпіоном. Це ж не збіг. Таких збігів не буває. Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 506 26-01-19 09:48
Тренер Динамо назвав трьох футболістів, які невдовзі можуть піти з клубу: Мацей Кендзьорек виділив Богдана Редушка, Матвія Пономаренка та Владислава ЗахарченкаАналітик і тренер зі стандартних положень київського «Динамо» Мацей Кендзьорек назвав імена трьох талановитих футболістів, які можуть залишити біло-синю команду:– Що відрізняє «Динамо» від інших команд? Академія. Нещодавно бачив у польській пресі рейтинг найкращих академій світу. Там «Бенфіка» та «Рівер Плейт» на перших місцях, а «Динамо» – на 13-му. Вище, ніж всі англійські та німецькі команди. Тут справді висока якість гравців.Часто виникають ситуації, коли беремо їх на тренування – і справді бачимо якісних гравців. Коли дивлюся матчі U-19, бачу це.– У чому феномен академії «Динамо»?– Напевно, ресурс та гарний скаутинг. Гравці, які прийшли до нас, підготовлені технічно. І додатково до цього – мають характер. Виходять заряджені не так на 100%, а на 120%. Напевно, ще не завадило б покращити розуміння гри.Наразі є декілька гравців з U-19. Захарченко, Пономаренко, Редушко – це футболісти, які скоро можуть залишити нашу команду за багато мільйонів.«Динамо» має солідну історію трансферів на вихід. Достатньо, щоб молодий гравець показав себе та зіграв декілька матчів – і вже є інтерес, – зізнався Кендзерек. Джерело: спорт.юаЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 542 26-01-17 18:16
Захисник «Динамо U19» Денис Дикий в коментарі клубним медіа поділився про свої враження від початку навчально-тренувальних зборів:– Звісно, на початку зборів завжди фізично дуже важко. Але ми вийшли з відпустки 6 січня, тож потихеньку втягуємося. Прилетіли на збір до Туреччини, тут дуже хороші умови, поля, словом, є усе для повноцінної підготовки, тож усе добре. –До збору залучені молоді гравці, як можете оцінити рівень конкуренції, чи є серед них претенденти на вашу позицію?– Так, є, але ми намагаємося більше підказувати новим гравцям, щоб вони швидше втягувалися у ритм, звикали до нашої команди, не переживали та добре почувалися. Загалом хлопці добре тренуються, стараються – молодці. – Які цілі на майбутній збір вам оголосив тренерський штаб?– Потрібно набрати оптимальні кондиції, щоб підготуватися до Юнацької Ліги УЄФА та у хорошій формі підійти до другого кола юнацької першості, щоб захистити наш чемпіонський титул та перемагати й надалі. Також своїми думками поділився й нападник юнацької команди киян – Віталій Лобко:–Тренування проходять добре, ми працюємо у режимі два заняття на день. Психологічно почуваюся дуже добре, тому що під час відпустки відпочив. Тепер ми повернулися до тренувань, приїхали на збір, усе добре. – Чи можна сказати, що початок зборів – найскладніший період для футболістів?– Звісно. По два тренування – це завжди важко, але у відпустці ми мали індивідуальну програму, тож кожен працював, тому з відпочинку усі вийшли у хороших кондиціях та добре почуваються. – Що особисто для вас найважче на зборах?– Найскладніший, звісно, тест «йо-йо», бігова робота та деякі бігові вправи на великі відстані, які потрібні, щоб потренувати дихальну систему та щоб потім було легше під час матчів. Нагадаємо, що «Динамо U19» зіграє в 1/16 фіналу Юнацької Ліги УЄФА проти «Атлетіко U19». Матч відбудеться 4 лютого о 12:00 у Туреччині.Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 517 26-01-14 18:56
Якщо Ви пам'ятаєте, то на офіційних медіа-ресурсах Динамо збирало листи футбольному Санті?Так ось, результати не дуже то й освітлювалися, але!! Наші підписники, каналу "Ідеальне Динамо" стали переможцями!Ось, як він прокоментував те, що відбувалося : «Наша пригода розпочалася на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Ми відвідали VIP-ложу та побачили легендарні кубки, завойовані клубом за всю його історію. Після цього завітали до залу для пресконференцій, де влаштували справжню фотосесію.Далі на нас чекав особливий сюрприз — ми сіли в офіційний автобус "Динамо" Київ, на якому пересувається перша команда, і вирушили до тренувальної бази в Конча-Заспі. Там нам показали номери, у яких живуть гравці: Нещерет, Попов, Шапаренко та Дубінчак.Ми знову побували в залі для пресконференцій (вже на базі), а згодом один із лікарів клубу провів нам екскурсію медичним блоком. Нам показали кабінети відновлення, масажу та маніпуляційну, де надають допомогу гравцям у разі травм. Наступною зупинкою стала кухня: ми побачили, як готують обіди для першої команди та складу U19. Зайшовши до їдальні, ми зустріли юнаків із команди U19 — вони привітно з нами привіталися та сіли їсти.Проте найголовнішою частиною дня стало тренування в манежі з професійними тренерами. Ми на власному досвіді відчули, як це — працювати на такому рівні! Після занять нас чекали приємні подарунки: коробка цукерок від А-Банку, календар "Динамо" на 2026 рік, шапка New Balance та картка з автографом одного з гравців, яку можна було витягнути рандомно. Завершився цей неймовірний день у роздягальні, де ми пригощалися піцою від партнера Domino's Pizza. 🍕Хочу щиро подякувати клубу "Динамо" Київ та всім партнерам за таку неймовірну можливість для вболівальників побачити життя улюбленого клубу зсередини! 🏟⚽️» Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 462 26-01-13 10:29
Матвій Пономаренко:— Де проводив відпустку?— Вдома. І до батьків у гості їздив. — Перед початком відпустки головний тренер «Динамо» Ігор Костюк сказав, що всі гравці його команди отримають на період відпочинку індивідуальні програми тренувань. Коли приступив до виконання цих завдань?— Власне відпочинок тривав до Нового року. А вже потім почав індивідуальні тренування в щоденному режимі. — Наскільки відчуваєш себе гравцем першої команди?— Повноцінно, як я ще можу себе відчувати ним? (Усміхається). — Зрозуміло, що перед «Динамо» завжди стоять максимальні завдання, це не обговорюється. Але якщо відштовхнутися від поточної турнірної ситуації в чемпіонаті України, який підсумковий результат для «Динамо» ти вважав би об’єктивно прийнятним?— Прийнятний результат — тільки перше місце. Яким би не було по ходу чемпіонату турнірне становище. Тільки перше місце, і все. Тому будемо старатися завоювати золоті медалі. — Під час відпустки знайшов для себе пояснення невдалому виступу команди в першій частині сезону?— Чесно кажучи, навіть не думав про це. На період відпустки хотілося трохи розслабитися морально, так що про футбол старався не думати, хотілося повного переключення на відпочинок. Джерело: Динамо Київ від ШурікаЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 479 26-01-12 11:48
Нападник "Динамо" Владислав Герич першу частину сезону провів в оренді в "Чорноморці", а зараз поїде на збори з київським клубом.Ти сьогодні прибув на медогляд "Динамо". Чи це означає, що ти вже пішов з "Чорноморця" і повернувся в "Динамо"? Ще ні, буду проходити збори, а там вже як вирішить головний тренер: залишати мене чи повернути назад в "Чорноморець". Оренда в "Чорноморці" була до кінця сезону?- Так. Як оцінюєш свій період в Одесі?Нормально. Звісно, можна було краще, але загалом я виріс як у футбольному, так і в ментальному плані. На якій позиції в основному тебе використовував тренер "Чорноморця"?В основному я грав на правому або лівому фланзі. В "Чорноморці" зібралося досить багато досвідчених гравців. Це якось тобі допомогло в плані розвитку?Так, допомогло, тому що вони часто підказували, спрямовували мене як на полі, так і на тренуваннях. Допомагали мені освоїтися в команді. Хачеріді теж?Хачеріді, Ракицький, всі. А як тобі грати з такими легендами українського футболу, в яких купа матчів за збірну і в Лізі чемпіонів?- Це було щось неймовірне, адже тільки був малий і дивився їхні матчі, а тут з ними в одній команді грав. На початку це було трохи дивно. Дідівщини не було?- Ні, не було. Ти сьогодні побачився з Тарасом Михавком, з яким ти по життю вже багато йдеш. Ви пораділи один одному. Як ти оцінюєш, він виріс за цей час як гравець?Так, Тарас дуже сильно виріс. Він великий молодець, я беру з нього приклад як з людини, так і з футболіста. В "Динамо" ти досить багато забивав, а в "Чорноморці" була не дуже висока результативність. Це пов'язано з тим, що позиція не нападника чи є якісь інші фактори?- Можливо, справді через те, що не грав на позиції центрального нападника, але також вплинуло те, що це вже дорослий футбол. Він сильно відрізняється від юнацької команди. Тому на початку було важко. Вже спілкувався з Ігорем Костюком?Ні, ще не спілкувався, ще не бачився з ним. Твоя улюблена позиція - це фланговий гравець чи все ж форвард?Якщо чесно, мені без різниці, на якій позиції грати. Головне - це грати, - зізнався Герич. Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 565 26-01-09 11:14
Власник "Університаті" Адріан Мітітелу розповів про розмову з нападником "Динамо" Владиславом Бленуце:🗣 "Я говорив з ним після цих матеріалів у пресі (скандал з російської пропаганди в соцмережі футболіста - прим.), і я теж дуже злий, тому що йому не дали грати, і це призвело до неотримання належних нам грошей. Я розраховував на них, мені це здається дуже легковажною справою.Владислав також був приголомшений, він не розуміє, чому не грає. Ви бачили, скільки хвилин Бленуце зіграв досі? За винятком одного-двох матчів, у яких він був у стартовому складі, він грав по п'ять-шість хвилин.Він ясно сказав, що не йде, бо не може грати за іншу команду. Бленуце сказав мені, що не робить жодних зусиль з ФІФА, щоб щось отримати, і що залишиться в "Динамо" до літа в Києві. Готуватиметься разом із ними. За жодних обставин він не повернеться до Румунії.Моя думка: він заслужить своє місце. Він прийшов після періоду, коли не грав, не готувався, був також напружений через трансфер та проблеми, які тут були, але після цього він дуже добре підготувався.Він теж припустився помилки, коли зробив це (поширення деяких російських провоєнних наративів у TikTok - прим.), але ви не можете висміювати його в такому стані!". Джерело : 1927.kiev.ua | Фан сторінка про ДинамоЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 534 26-01-07 20:26
Нам цікаво, чому наче "нейтральні" ютуб-канали, які мають розвивати український футбол в медійному полі, перетворюються на те, що ми побачили на відео ? Абсолютно тупий, бидлячий "гумор", що розрахований на людей з рівнем IQ набагато нижче за середній . Чому, людина може собі дозволити просто публічно паплюжити, плювати, насміхатися з звичайного прізвища іноземця, який приїхав до Динамо? Також не менше питань до людей, які вирішують, що цей фрагмент можна "випускати в маси" та навіть не видалили його на етапі монтажу. Є багато різних "цікавих" прізвищ, які можна якось спаплюжити, але це смішно лише у гравця Динамо? А якщо взяти прізвища гравців Шахтаря, то це вже не смішно чи страшно ? Від себе додамо, що це абсолютно некоректно та цього немає бути в українському медійному просторі.Ми вважаємо, що це максимально зневажливо та підриває довіру у звичайних глядачів. Відео взяли з тг каналу "Футбольний Сектор"Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 553 25-12-30 19:03
Інтерв'ю Мацея Кендзьорика ( переклад Динамо Київ від Шурика) :Частина 2 Я все ще дивуюся, чому ви прийняли пропозицію «Динамо», незважаючи ні на що.— Я завжди мріяв працювати за кордоном, у великому клубі. У цій частині Європи «Динамо» — одна з трьох-чотирьох найбільших команд. Мене дуже приваблювала перспектива грати в Лізі чемпіонів, куди ми в підсумку не пройшли кваліфікацію.Можу додати, що у гравців є почуття місії. Ми хочемо дати людям перепочинок від повсякденного життя, можливість відволіктися від дуже серйозних проблем. Хлопці ставляться до цього серйозно. У багатьох із них є родичі, які живуть на окупованих росією територіях. Це створює щоденний стрес, гравці можуть бути розсіяними, зануреними у свої думки, тому що щось відбувається з їхніми близькими. Нам потрібно часто з ними розмовляти, і це також частина підготовки до матчів — крім фізичної і тактичної підготовки. — Вас запросив до Києва Олександр Шовковський — легендарна фігура місцевого футболу.— Вони шукали когось із Польщі на посаду помічника головного тренера. Я дізнався, що з «Динамо» зателефонували Томашу Кендзере, з яким я працював у «Леху». На той момент у мене було кілька варіантів продовження кар’єри і я не планував працювати як асистент. Але дзвінок із Києва все змінив.У «Динамо» у мене багато обов’язків. Я відповідаю за стандартні положення, проводжу як індивідуальні тренування, так і командні. Це моя пристрасть, і я люблю це. — Який поточний рівень української ліги?Оскільки провідні легіонери бояться приїжджати в Україну, рівень гравців українських команд сильно розбалансований. У кожній команді є п’ять, шість або сім дуже хороших гравців, але також і кілька слабших. У польській лізі склади більш збалансовані.З національною збірною все інакше. Якщо відбудеться матч плей-офф відбору на ЧС-2026 між Польщею та Україною, у нас буде 51% шансів на перемогу. В українців є дійсно цікаві футболісти. Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnaupl
👁 575 25-12-26 09:08
Кендзьорек: "Якби я не боявся, я був би божевільним. Звичайно, я боявся. Однак я також ретельно все дізнався у Томаша Кендзьори та кількох людей, пов'язаних з українською лігою, і вирішив ризикнутиЯ живу в готелі на базі, приблизно за 25 кілометрів від центру Києва. Вона розташована в лісі, тихому місці, і тьху-тьху там нічого не відбувається. Там не падають снаряди, як у центрі Києва. Там вiдносно безпечно. Однак у центрі щовечора щось відбувається — дрони, ракети та снаряди влучають у ціль, щовечора відключають світло, і багато районів Києва залишаються без електрики. Люди намагаються роздобути генератори. Таких неприємних ситуацій багато. Першої ж ночі я бачив, як над головою пролетіло 700 ракет та снарядів. Я мала можливість спостерігати за ситуацією з балкона, і це було жахливо.Російська пропаганда стверджує, що вони атакують стратегічні цілі, але насправді обстрілюються мирні жителі та звичайні багатоквартирні будинки. У перший же день ми проїжджали повз будівлю, в яку ракета влучила двома днями раніше. Це було страшне видовище. Усередині можна побачити людей, які нормально функціонують, але однієї стіни не вистачає.У нас багато гравців, які родом із регіонів, захоплених росіянами. Їхні сім'ї живуть у Донецькій області та Луганську, і часто гравці не замислюються над тим, де вони мають бути, бо ми знаємо, що це найважливіше. Часто їхні батьки, бабусі та дідусі, люди похилого віку не хочуть переїжджати і залишати справу всього свого життя, проте там відбуваються жахливі речі.Антиукраїнські настрої у Польщі? Я гадаю, за цим стоїть російська пропаганда. Ви можете бачити, скільки маніпуляцій, фейкових новин, пропаганди та стравлювання одних з іншими є в інтернеті. Росіяни багато роблять, щоб нас розділити. Загальновідомо, що між нашими народами існують невирішені проблеми, які завжди нас розділятимуть, і саме на цьому тоні часто грають росіяни».Джерело: ДинамоманіяЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo