Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ідеальне Динамо
Añadido 06 dic. 2025

Ідеальне Динамо

@idealnoedynamo
Número de suscriptores: 1 385
Fotos: 7,670
Videos: 727
Enlaces: 2,190
Descripción:
💥 Тут б’ється серце «Динамо Київ»! Свіжі новини, гарячі матчі та легендарна історія клубу. Підпишись і будь частиною динамівської родини 🦅💙 Цей telegram-канал містить матеріали, які ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ОСІБ ВИКЛЮЧНО старше 21 року!! Власник: @marikzvvv

👥 Número de suscriptores

1 385
Promedio/Día:: +4
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +31

👁️ Vistas promedio por mensaje

473
Promedio/Día:: 330
Promedio/Tiempo:: 486
ERR: 34.15%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 13
Promedio semanal: 4.4
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 645 26-05-31 18:22
🇺🇦 Андрій Ярмоленко: «Я знаю про свої рекорди, але намагаюся про них не думати»🎙🇺🇦 ​Капітан збірної України Андрій Ярмоленко поділився емоціями після переможного товариського матчу проти національної команди Польщі 🇵🇱:🎙 Про повернення до табору збірної: «Так, звичайно. Класно повернутися в збірну, класно забити після повернення. Тому я дуже вдячний головному тренеру. Після гри я йому подякував, бо якби не він, я думаю, цих емоцій я б не пережив». 🎙 Про гонитву за рекордами Шевченка: «Я завжди говорив і продовжую говорити, що рекорди - це, звичайно, добре, але найголовніше - допомагати команді, допомагати молодим гравцям на футбольному полі, в тренувальному процесі. Я знаю про ці рекорди, але намагаюся про них не думати». 🎙 Про вимоги та теорію від Андреа Мальдери: «Якщо чесно, багато про що просив. У нас останні три дні було дуже багато теорії. Нам розжовували, показували, куди бігти, що робити в різних ситуаціях. Тому не було якогось одного конкретного завдання. Якщо чесно, на футбольному полі я кайфував». 🎙 Про розуміння філософії нового тренера: «Звичайно, нам все пояснили. Я думаю, що потрібен час, щоб показувати більш якісний футбол. Але в окремих епізодах ми показували непоганий футбол, який сподобався нашим уболівальникам». 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 262 26-05-30 20:04
🇮🇹 Андреа Мальдера: «Не хвилююся перед дебютом, але поважаю Польщу 🇵🇱»​Головний тренер збірної 🇺🇦 України Андреа Мальдера поспілкувався з пресою напередодні товариського матчу проти Польщі 🇵🇱:🎙 Про 🇺🇦 Романа Яремчука: «Вивчав його гру за відео. Він добре відпрацьовує у захисті на різних позиціях. Поговорив із ним, побачимо, що зможемо зробити разом». 🎙 Про кадри та дебют: «Я дуже радий бути тут, хвилювання немає. 🇺🇦 Маліновський та 🇺🇦 Лунін прибудуть у Львів 1 червня через бюрократичні нюанси. Довга дорога не повинна бути виправданням. Поважаємо Польщу, це сильна команда». 🎙 Про молодь та статус матчів: «Збірна - це збірна, я не ділю матчі на товариські та офіційні. Сподіваюся, ми дамо молодим талантам проявити себе за першої ж можливості». 🎙 Про роль Степаненка та Єзерського у штабі: «Створюю команду в команді. Тарас чудово знає український футбол, допомагає з вибором гравців та настроєм. Єзерський більше відповідає за стандарти. Це цінні фахівці». 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 577 26-05-28 16:03
Трішки статистики про всіх наших захисників: порівняння кількості хвилин за СаШо та за Костюка:СаШо:Ліві захисники:1. Вівчаренко - 693 хвилини, 8/13 матчів2. Дубінчак - 414 хвилин, 6/11 матчів Праві захисники:1. Караваєв - 963 хвилини, 12/13 матчів 2. Тимчик - 192 хвилини, 5/9 матчів.Центральні захисники:1. Михавко - 792 хвилини, 11/13 матчів2. Біловар - 580 хвилин, 8/8 матчів3. Попов - 524 хвилини, 7/13 матчів4. Тіаре - 495 хвилин, 6/9 матчів5. Захарченко - 60 хвилин 1/6 матчівКостюк: Ліві захисники: 1. Вівчаренко - 946 хвилин, 12/15 матчів2. Дубінчак - 497 хвилин, 8/12 матчівПраві захисники:1. Коробов - 725 хвилин, 11/13 матчів2. Караваєв - 560 хвилин, 10/17 матчів3. Тимчик - 303 хвилин, 6/9 матчівЦентральні: 1. Михавко - 1172 хвилин, 14/15 матчів 2. Біловар - 770 хвилин, 10/14 матчів 3. Захарченко - 539 хвилин, 9/16 матчів 4. Попов - 327 хвилин, 5/9 матчів.5. Тіаре - 270 хвилин, 3/12 матчів 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 572 26-05-27 08:17
‼️ Динамо не підписало Деллову, але досі прагнеРозставимо крапки в темі інтересу Динамо до Ломберта Деллови. 1️⃣ В скаутських листах киян захисник збірної Косова фігурує з 2024 року. Він міг опинитися в Києві ще до трансферу в софійський ЦСКА.2️⃣ Унікальність Деллови в тому, що він майже без втрати якості здатний зіграти як правого, так і лівого ЦЗ, а також вийти в позиції опорного хавбека. В цьому його можна порівняти з Едуардом Сарапієм та співвітчизником - Іліром Краснічі.3️⃣ Головний тренер команди Ігор Костюк хотів би бачити в центрі захисту досвідченого лідера, поряд з яким швидше б зростала молодь (насамперед, Тарас Михавко). І йому подобається профайл гравця.4️⃣ Динамо досі не підписало контракт з 27-річним захисником. Більш того, поки що не входило в предметні перемовини з ЦСКА.5️⃣ Болгарський клуб прийняв інтерес киян і готовий продовжити ділове спілкування на цю тему після того, як сам футболіст визначиться - чи готовий він переїжджати в країну, де триває війна. Наразі сторони зупинилися саме на цьому етапі комунікації.Джерело:ТаТоТаке 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 509 26-05-24 14:45
#підсумкиОт і закінчився сезон 2025/2026 для київського Динамо. Почнемо з хорошого. Ми виграли Кубок України).Кубок - це важливо. Безвідносно суперників у останніх 3 раундах (не ми їх обирали, не ми сприяли програшам Кривбаса, ЛНЗ і Металіста 1925). Тим паче по ходу п'єси був обіграний Шахтар, що автоматом знімає питання про заслуженість/незаслуженість.Кубок важливий не лише для участі у Лізі Європи, а й для морального піднесення що ми все ще серед українських топ-команд. Що попри падіння видатків на тренерський штаб і трансфери ми можемо зберігати конкурентність на внутрішньому рівні.Матвію Пономаренку вистачило 15 ігор чемпіонату щоб забити 13 голів і стати найкращим бомбардиром. Заслужено опиниться в багатьох символічних збірних та номінаціях сезону. Олександр Піхальонок став найкращим ассистентом УПЛ. Відзначимо, що всі 10 ассистів він виконав у 10 різних матчах. Досить непересічне досягнення в історії.А тепер до сумних реалій.4 місце ставить цей сезон у трійку найгірших за 34 сезони при незалежності.57 очок ставлять цей сезон у двійку найгірших за 34 сезони (не рахуємо сезони з 12 і 14 командами). А якщо рахувати що у сезоні 2013/2014 не були враховані потенційні 6 балів у матчах з Арсеналом, то по суті цей сезон найгірший.Як ви бачили у пості вище - 36 пропущених теж входить в анти-рекорди. По кількості пропущених ми на 7 місці в чемпіонаті. Нижче Карпат.По "сухим" матчам ми десяті (!) в УПЛ. У Епіцентра та Вереса більше "сухарів" ніж у нас.По точним пасам за гру ймовірно вперше в історії впали нижче другого місця. Тепер треті після Полісся.Другим найкращим бомбардиром команди став 36-річний Ярмоленко. Людина забиває кожні 112 хвилин перебування на полі. По системі гол+пас лідером є 33-річний Буяльський.Якби не прекрасна весна Матвія Пономаренка, то навіть і не знаєш де шукати той самий "вектор на молодих талантів". Бражка й Волошина ми все ж молодими не вважаємо.Можна казати, що провал було детерміновано ще до сезону, але ні. Майже всі відомі експерти ставили нас у топ-2. Серед уболівальників проскакувало хіба топ-3. Наш склад все ще другий по вартості у лізі і це ще занижалась вартість наших ветеранів серез вік. По букмекерах ми теж були другі.Те що у нас буде якась євроосінь стало зрозуміло у липні коли ми потрапили на Хамрун Спартанс у другому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів. Найгірше що могло статись потім - виліт у Лігу Конференцій. Саме це і сталось.У ЛК можна логічно скаржитись на поганий жереб, можна зауважити, що ми виграли тоді коли були фаворитами (по букмекерам), а програли тоді коли не були. Але безвольні поразки Самсуну та Омонії є лише зайвим показником реального рівня команди тут і зараз.З одного боку від дна легше відштовхуватись, з іншого боку де впевненість чи це ще дно? Бо так то є куди тонути. Є ненульовий шанс втратити євроосінь наступного сезону і програти без шансів внутрішні турніри на 100-річчя клубу.Ми то можемо про щось мріяти чи сподіватись (так і треба робити. На те ми й вболівальники). Але навіть не маєм певності чи корелюються наші бажання з амбіціями клубу. А амбіції клубу з готовністю до ризиків улітку.Пишіть свої враження по сезону. Хто з гравців спрогресував. Хто регресував. Чому сталось як сталось. І очікування від літа теж пишіть. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 442 26-05-23 13:36
Попри усі несприятливі обставини, в Динамо все одно зʼявляються хороші та потенційно сильні виконавці.Про Павла Люсіна згадував неодноразово. Вчорашня гра з Кудрівкою знову підсвітила одразу декілька чеснот, які потрібні Динамо в першій команді:• неперервність• доволі швидка оцінка ситуації в режимі реального часу• розуміння, що таке простір1️⃣ Перший гол почався з пресингу - гравці розійшлися широко. Лобко загнав ЦЗ і змусив вибити мʼяч вперед.Павло був у першій лінії разом із Лобком. Пізніше за ним пішов опорник Кудрівки, що і звільнило зону для подальшого входження Люсіна в штрафний майданчик між загнаним у кут ЦЗ та іншим ЦЗ, який не брав участі в епізоді.Класична гра на третього. Тут окремо варто відзначити Арсенія Федоренка, бо малий теж виконав.Люсін увімкнений і не статичний впродовж усього епізоду. Складається чітке враження, що він розуміє, що робить і що буде далі:• ривок, який створює перевагу над опорником• навіть коли стає очевидним, що пас йде на Федоренка, не зупиняється і вже реагує на нову обстановку, яку сам же своїм рухом і створив2️⃣ Другий гол - інший контекст. Це вже не повернення мʼяча після пресингу, а позиційна атака. Перший пас при спробі загострити на Лобка в центр із лівого флангу заглох. Віталій був змушений розвертати атаку далі на правий на Рибака.Далі магія. Люсін приймає в півколі спиною до воріт і одразу потрапляє під тиск одного з ЦЗ, який висувається з лінії. Павло вже під дуже сильним тиском скидає назад на Романюка і розвертається обличчям до воріт.У момент, коли йде пас Романюка на Федоренка, Люсін уже стартує. Тому, коли Арсеній пропускає мʼяч (або робить ледь помітний дотик), у Павла вже є перевага над захисником. Він опиняється один перед воротами.Якщо ви думаєте, що в УПЛ рівень захисників на три голови вищий, то не факт. Може, хіба в 3-4 командах. Решта - це ось така ж біда.Висновок? Можна потрусити Металіст 1925, накинути ще трішки за Яцика, щоб набігло щось пристойне.Брагару вже, судячи із заголовків, злили за $2 млн. От тобі і гроші на правого чи центрального захисника, а то і обох. Профіт. Роль коня, який бореться за підбирання лонгболів колгоспів, яку зараз виконує Яцик, може виконувати і Саленко. За нього Металіст 1925 поки не дає мішок бабла. Цілком підходяща роль для гравця правої половини поля. Його фізичний профайл ніби спеціально створений для цього.Розмін Яцик -> Люсін - це посилення якості в цій позиції, якщо говоримо про фазу володіння. Судячи, що Буяльський повернувся в склад - Костюк перестав знецінювати гру з мʼячем.Якийсь час під Шапою поруч із Буєю в тренувальному процесі - це розкіш, яку мало хто має серед тих, хто здатен від цього «щось» взяти. Занадто часто малий демонструє, що він не ідіот, і здатен це «щось» брати. Якщо вже дитиною адекватно оцінює ситуацію на полі в режимі реального часу, то цілком може вирости до монстр-рівня Буяльського. А Динамо життєво необхідні такі гравці, щоб остаточно не деградувати!Потрібно малого розвивати далі, але вже в контексті основи. Бо щоб рости - треба вже починати давати складніші задачі, ніж Шахтар U19.#ДКмікроскоп #Люсін
👁 473 26-05-22 11:12
Тепер щодо Динамо U19. Так усі ми пам'ятаємо шалений минулий сезон, 104 голи, найкраща атака, найкращий захист та виграш чемпіонства. Але влітку нас спіткала проблема, адже гравці 2005 пішли, а молодь 2008 виявилась досить сирою для чемпіонату. Звідси й перші нічиї з Епіцентром, Поліссям та невпевнена перемога над Рухом. Потім все +- стабілізувалось, бо основі виявились непотрібними Мотя та Захарченко, яких СаШо віддав Костюку назад. Але й тоді ми йшли дуже кострубато: кілька матчів перемог, потім нічия з Зорею. І станом до матчу з кротами на жовтень у нас була різниця уже -5 (дякую Поліссю, що не -8). Але очний матч ми виграли. Матч імені Моті та рятувальний гол Губенка. Пропустили два - це проблема нашого захисту, який вміє привозити трабли. На фоні від'їзду Моті в збірну ю20 - нічия з Карпатами. Знову проблема в атаці. Малі не тягнуть, Лобко не може. Схожа ситуація і з Вересом, коли ми впустили два голи на останніх хвилинах і знову втратили очки. На зимову паузу ми йшли з різницею -6. Здавалось, що от, минулого сезону ми відіграли -5, то цього не можемо відіграти -6? Але, Костюк пішов в основу та забрав основних гравців. Чередніченко, який тренував частину молоді, ще в академії, виступив з ними непогано. Жодної поразки та лише дві нічиї, але саме вони по факту стали вирішальними. Хоча, стоїть питання, чи не втратили ми те чемпіонство швидше? За тренерства Костюка та за 5 нічиїх? Далі - хотілось відверто вірити, що все буде гаразд. Шахтар втрачав очки з Зорею, але й ми тупили з Олександрією. Особисту зустріч ми винесли їх вперед ногами дублем - 4:1. І усі ці зіркові Канте, Цуканов та решта молодих талантів нічого не змогли зробити?До причин втрати чемпіонства може ще включити те, що в нас протягом сезону велика кількість гравців завжди була травмована. В чому проблема? Треба розбиратися в середині команди. З мінусів - це ймовірна втрата можливості виступати в Юнацькій Лізі УЄФА та набиратись досвіду серед найкращих академій світу. Наступного сезону буде ще складніше, адже зірковий 2006 піде, а новий 2009 не вселяє надії (вони 5 у своїй віковій категорії), те саме можна сказати й про наших гравців 2008 у Кудрівці. Плюс, більшість отримає шанс у ю21. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 584 26-05-20 20:10
🎙 Ігор Костюк: «Матч логічно завершився нашою перемогою»​Головний тренер київського 🇺🇦 «Динамо» Ігор Костюк на післяматчевій пресконференції підбив підсумки переможного фіналу Кубка України проти «Чернігова» 🇺🇦 (3:1):🎙 Про фінал та емоції: «Справжній кубковий матч, чудова організація. На перерву йшли за нічиєї, хоча суперник забив з єдиного удару. Тиснув вантаж відповідальності, але в другому таймі досвідчені Буяльський та Ярмоленко реалізували свої моменти. Матч логічно завершився нашою перемогою». 🎙 Про підсумки сезону: «Перед нами стояло завдання виграти Кубок - ми його виконали. Ми прийняли команду, коли вона йшла на 7-му місці в УПЛ, а закінчуємо на 4-й позиції. Втратили очки там, де не повинні були, але ми активно вводили до складу молодь - це нинішня філософія клубу». 🎙 Про плани на єврокубки та збори: «Домашні матчі кваліфікації Ліги Європи гратимемо в Польщі (Люблін). Старт уже 9 липня, тому відпочинку буде мало. 14 червня вирушаємо на збори до Австрії». 🎙 Про трансфери та воротаря 🇺🇦 «Чернігова» Татаренка: «Трансферний ринок любить тишу, анонсів не буде до підписання документів. Щодо Татаренка: у нас є свої вихованці, воротарська позиція наразі закрита, хоча інші ланки потребують підсилення». 🎙 Про майбутнє 🇺🇦 Ярмоленка та 🇺🇦 Караваєва: «Ярмоленко дуже корисний на полі та в роздягальні, його майбутнє обговоримо після сезону. У Караваєва закінчується контракт - шукатимемо компроміс, щоб Олександр залишився в клубі». @idealnoedynamo
👁 502 26-05-19 15:25
Ч.6По суті чогось унікального в роботі Сергія Білана не помічено. І така кандидатура викликає більше питань і ще більше думок, що ідея "не зайде". Взагалі кадровий ринок України дуже обмежений, фахівців у сфері розвитку академій з досягненнями можна порахувати на пальцях руки. Тож, по-хорошому якщо вже шукати кращі опції, то треба дивитись за межі країни. В іншому випадку це переливання з пустого в порожнє. Без інноваційних методів роботи. Без впевненого внутрішнього скаутингу. Без якісного міжнародного скаутингу молодих талантів врешті-решт.Якщо Динамо планує закривати діри в ростері молодю, то мало щоб з усієї вікової групи давав результат тут і зараз хтось один. Вектор на молодіжку означає що ця молодіжка має бути щонайменше найкращою в країні та не віддавати топ-талантів інших академіям. Що в "юшках" мають грати футболісти з Африки, Латинської Америки, Кавказу тощо. Що у першу команду потраплятимуть якщо не повністю, то майже адаптовані до сучасних вимог гравці.Ну, це за умови якщо клуб збирається якось підкріплювати амбіції звісно.
👁 493 26-05-18 10:45
#збірнаЧ.2Також відзначимо відсутність чистих опорників. Вочевидь буде пара гравців, які виконуватимуть ці функції. У парі можна буде побачити Очеретька, Ярмолюка, Назарину й, можливо, Шапаренка.Такий підбір означає, що новий тренер очікує від збірної багато контролю м'яча. І що наступальні пориви опонента ми зупинятимемо цим таки контролем та високими поверненнями.І все ж під час товариських ігор можна було б спробувати різні моделі гри з іншими гравцями: Бражко відновився від травми і в хорошій формі цієї весни. Можна відзначити ще Желізка з Лехії.Також, пан Мальдера вочевидь дуже вірить у майбутнього тренера "Бенфіки" якщо вже зараз хоче вводити в свої загадкові ідеї Георгія Судакова😁. Георгій весною майже не грав і його виклик більше виглядає авансом.Також є питання по ігровій формі Артема Довбика і Артема Бондаренка.У підсумку можна зробити такі проміжні висновки про перший збір Мальдери:1) Гра в 3 центрбеки. Загадки щодо флангів😁2) Гра першим номером. Висока лінія прессингу та оборони.3) Вимога креативних рішень у фінальній третині. Ймовірно це одна з причин виклику Ярмоленка.4) Багато тактичних експерементів. На впевнені перемоги проти Данії та Польші ми би не очікували.А які ваші враження та очікування від першого збору збірної?Кого б ви додали та кого б забрали із заявки? Пропоную наступний формат:➖️"Мінус": (і перелік гравців кого хотіли би прибрати)➕️"Плюс": (і перелік гравців кого додати)✍️Але щоб кількість плюсів та мінусів була однаковою! Заявка не резинова, бюджет на готелі теж😁🇺🇦Щиро бажаємо успіху новому тренерському штабу національної збірної!