Асистент головного тренера «Динамо» Мацей Кендзьорек у відео для YouTube-каналу «GG.Sport» розповів про нові принципи своєї роботи в київському клубі:– я завжди намагаюся підходити до кожного гравця індивідуально. Відомо, що кожна людина різна, так само, як і гравці. Потрібно спілкуватися віч-на-віч. У всіх різні потреби, необхідно знайти свій підхід. Тож, я думаю, що є чимало речей, яких я не робив раніше, бо, як я вже сказав, спочатку я завжди намагаюся пізнати гравця, визначити, чого він потребує, як з ним спілкуватися, а потім намагаюся це впровадити. – Ви прихильник того, щоб вся команда працювала за єдиним планом чи у кожного гравця має бути свій індивідуальний план?– Я можу говорити лише за свою частину роботи, тому що все координує головний тренер Ігор Костюк. І саме він, так би мовити, задає тон тому, що ми робимо. Я намагаюся підходити до кожного гравця індивідуально. Одному потрібно поплескати по плечу, на іншого треба крикнути, а третій любить, коли його залишають в спокої, спілкуються віч-на-віч. Мені подобається розмовляти з гравцями, бо тоді я отримую дуже багато інформації, яка є важливою для мене в цій роботі, –
@idealnoedynamo
🗣Костюк прокоментував сьогоднішній матч:- У нас немає основного чи резервного складу. У нас є гравці, на яких ми розраховуємо. Провели ротацію. Головне, що ми сьогодні здобули перемогу, і неважливо, яким складом ми її здобули. Чи задоволені ви грою вашої команди проти команди з першої ліги? - Звісно, є моменти, які треба покращувати. Суперник добре захищався, побудував насичену оборону. Але при цьому ми в першому таймі мали декілька хороших моментів, але не реалізували їх, оскільки складно на такому полі вскривати оборону суперника, який грає з таким низьким блоком. У перерві ми внесли корективи, почали трохи активніше перебудовуватись і відбирати мʼяч, внаслідок чого забили перший гол. Другий мʼяч – це те, про що ми просили гравців: доставляти мʼяч до штрафного майданчика, вбігати у зони завершення. Довели гру до логічного завершення. Звісно, треба віддати належне команді «Інгулець», яка добре перебудовувалась, при втраті мʼяча всі гравці миттєво поверталися назад, вибудовуючи щільний захист. Які ваші очікування стосовно гри проти Полісся?- Буде цікава гра. Думаю, всі очікують на цей матч. Ми добре до нього підготуємося.
Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
Представляємо суперника «Динамо» в 18 турі – «Епіцентр» Кам’янець-Подільський• В складі кам’янчан на правах оренди виступає два динамівця – Владислав Супряга та Андрій Маткевич.• До команди в трансферне вікно приєднались: Нікіта Федотов, Аладжі Олівейра, Кирило Ковалець, Карлос Рохас (оренда) , Андрій Маткевич (оренда)• Покинули кам’янчан: Джеоване, Гліб Савчук, Андрій Ляшенко, Денис Янаков, Гліб Бушняк та Захар Хамелюк• Свій матч минулого туру «Епіцентр» програв 2:0 «ЛНЗ», а «Динамо» виграли «Рух» 1:0• «Епіцентр» займає 14 місце в турнірній таблиці • Арбітром цього матчу буде Роман Блавацький, а арбітром на ВАА – Володимир Новохатній• «Динамо» зіграє в білій формі (воротар в жовтій), а «Епіцентр» в чорно-фіолетовій (воротар бірюзовий) • Перший матч між цими командами завершився перемогою «Динамо» - 1:4 (голи за киян забивали Герреро, Назар Волошин, Микола Михайленко та Владислав Ванат, а за кам’янчан – Олександр Климець.• У складі «Епіцентра» також є три гравці, які забивали в ворота біло-синіх, виступаючи за інші клуби, - Кирило Ковалець, Андрій Боярчук та Владислав СупрягаНагадаємо, що матч відбудеться уже в п’ятницю, 27 лютого, о 13:00 на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського@idealnoedynamo
Звєров про газон на якому грало Динамо:Динамо" взяло цей матч кількістю стандартів. Будь-які награвання, які були на зборах, вони просто знищуються, стираються перебуванням на газоні такої якості, який був на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Газон стадіону "Динамо" - це один з найеталонніших взагалі у всі роки. Це просто шикарна трава у всі роки в чемпіонаті України і за ним доглядали завжди дуже якісно. І на ньому грати дуже приємно. Всі футболісти це відзначали.І питання в тому, що сталося з цим газоном. Чому там умовно, я бачу, що в багатьох було питання, чому в Ковалівці гарний газон, в Рівному якісно все було, в Житомирі ніби плюс-мінус непогано. Поспілкувавшись з людьми, які розбираються в цій історії та з тими, хто розбирається в темі агрономії і догляду за полями, можливо, трошечки підгнило коріння газону. Є така ймовірність, тому що газон підстригали коротко, поливали його достатньо для швидкого футболу.Ми розуміємо, що фаворити, команди, які є фаворитами, які хочуть грати в атакувальний футбол, вони часто дуже добре поливають газон для того, щоб він був швидший. І є така думка, знову ж таки теорія, що, можливо його трошечки забагато полили і коріння, знову ж таки, я не експерт в цій ситуації, але корінці трави могли трошечки згнити. І треба зараз в першу чергу підсіяти, так як мені пояснили люди, які в цьому розбираються, підсіяти зараз трошечки свіжої трави, додати хімії, підігрів і оця історія може затягнутися на місяць. От наскільки я розумію, ця історія з цим газоном може тривати місяць. Тобто десь до паузи на збірні.
Джерело: ДинамоманіяЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
🇺🇦 Динамо 1:0 Рух ⚫️Єдиноборства 🇺🇦Мабуть, єдине, про що Костюк не обманув. Динамо встановило свій найкращий показник інтенсивності єдиноборств (дуелей, підкатів та перехоплень на хвилину володіння суперника) в сезоні - 8.4. Проти Кудрівки - 6.7, а з Вересом - 5.9.Індекс 8.4 суттєво перевищує середній показник киян (5.4) та середній показник ліги (5.2).Найбільше дуелей у тих, хто, відповідно до стану поля, і мав боротися:⁃ по 25 у Біловара (виграв 76%) та Пономаренка (виграв 24%); у Крістіана феноменальні 6 перемог із 6 у дуелях за нейтральні мʼячі⁃ 24 у Михавка (виграв 58%); забрав 8 з 12 дуелей у повітрі⁃ 23 у Редушка (виграв 39%)⁃ 21 у Шапаренка (виграв 57%) за 68 хвилин, і має найбільше виграних дуелей у захисті - 8 з 10Але поруч із дуелями Динамо встановило інший рекорд - за втратами:⁃ в середньому по сезону УПЛ кияни втрачали по 103.47 мʼячів⁃ вчора показник полетів у космос - 157І тут питання до структури:⁃ 82 з 157 (52.23%) сталися у фінальній третині⁃ високих повернень у фінальній третині чимало - 27, і це рекорд сезону для киян, але в масштабі рекордних 82 втрат цифра не вражаєА раз Динамо встановило рекорд за втратами (157), то очевидно, що це треба було чимось перекривати. Перекрили рекордом за поверненнями мʼяча - 121. Рух теж пуляв уперед із посередніми 62% точності, тому часто мʼяч ставав легкою здобиччю киян:⁃ 25 повернень у Михавка⁃ 22 у Біловара⁃ у Шапаренка 15 (8 на чужій) за 68 хвилинАле дуже нерівномірний розподіл навантаження:⁃ Шапаренко повернув 15 мʼячів (зокрема 1 перехоплення), а в Піхальонка - 5 повернень (жодного перехоплення)⁃ Редушко повернув 10 мʼячів (4 перехоплення), а у Волошина - 4 повернення (2 перехоплення)Одна з причин такого дисбалансу - Коробов. Пояснюю:⁃ Коробов - колишній ЦЗ, тому різні ротації та тонкі пасові історії його флангом виключені, отже в Динамо більший акцент на розіграші та стягуванні суперника на лівий фланг⁃ певно, логіка була така: якщо йти через пас, то лівим флангом, щоб створити передумови для швидких переворотів та ізо для Волошина; відповідно, на лівій половині поля більше передумов втрат при вищій щільності, тож і більша необхідність повертати мʼячПро обмеження Коробова штаб дійсно знає, як ніхто:⁃ Михавко просував мʼяч на 9.1 метра щохвилини, Біловар по правій стороні - 3.15⁃ Михавко передачами напросував 541.5 метра, Біловар - 224.64⁃ Михавко веденнями накрутив 277.02 метра, Біловар - 58.94При тому що в Михавка 70 передач, а в Біловара - 65. Перекос у можливостях наче не дуже великий. Однак кількість коротких-середніх передач в трикутниках захисник-інсайд-вінгер на лівому фланзі на порядок вища. На збіг не схоже.Чекаємо на висновки, бо за тиждень поле не стане набагато якіснішим.#ДКмікроскоп #ДинамоРух #УПЛ
Уже завтра «Динамо» зіграє свій перший офіційний матч після зборів.Представляємо суперника: «Рух» Львів • Команда зазнала суттєвих змін у це трансферне вікно, зокрема захисники Віталій Холод та Ростислав Лях, півзахисники Едсон Фернандо та Марко Сапуга, вінгер Ілля Квасниця та центрфорвард Бабукар Фаал перебрались в львівські «Карпати». А захисник Богдан Слюбик (який навіть був в Динамо на зборах) перебрався до чеського «Пардубіце».• В турнірній таблиці львів'яни займають 10 місце• Ймовірно не зіграють Бекназ Алмазбеков, Клайвер та Юрій Копина в «Руху» та Владислав Кабаєв в «Динамо»• «Рух» в свою чергу підсилився двома бразильцями - це оренда Іґора Невеса з «Карпат» та повернення Таллеса Бренера з Японії.•Гру між командами розсудить Дмитро Панчишин з міста Харків. Арбітром ВАА буде Віталій Романов (м. Дніпро)•Переможна клубна серія «Руху» тримає 4 гри•Найкращим бомбардиром в матчах з рухівцями є капітан команди Віталій Буяльський (чотири забиті м’ячі)• Історія налічує лише 11 матчів (9 перемог біло-синіх та 2 нічиїх)• Юрій-Володимир Герета зіграв в усіх 16 матчах УПЛ без заміни, в яких пропустив 23 м'ячі (зокрема 5 в попередньому матчі з «Динамо»)•Минулий матч між львів'янами та киянами відбувся 8 серпня 2025 року на стадіоні «Україна», де динамівці виграли 5:1@idealnoedynamo
🗣 Владислав Гераскевич: «Ми заплатили ціну за нашу гідність, я відстоював інтереси України та пам’ять про спортсменів»Український скелетоніст відреагував на свою дискваліфікацію на Олімпіаді через «шолом памʼяті».«Досі вважаю, що ми не порушили жодних правил і мали повне право виступати у цьому шоломі на рівні з іншими спортсменами, що робили подібне у попередні дні на цих Олімпійських іграх. Не отримав жодного пояснення щодо російського прапору, чому не було застосовано санкції, чому лижниця має право виступати з посланням загиблому партнеру по команді, а ми — ні. У документі також написали, що я публічно анонсував, що це жертви війни, хоча, звичайно, коли ти дивишся на шолом, це не зрозуміло. Цей шолом не несе політичного контексту, тож, вважаю, я мав повне право виступати у ньому. Ті аргументи, які наводила Кірсті Ковентрі (президентка МОК), що вони підтримують Україну та солідарні з Україною — щодо цього є великі сумніви. Особливо після цього рішення.Тон був адекватний, не було скандалу. Вона пропонувала, що ми можемо показати його на старті, але я їхатиму в іншому шоломі і потім мені його нададуть у мікс-зону. Але я вважаю, що маю отримати такі ж права, що і інші спортсмени в інших видах спорту з інших країн. Чомусь я такі права не отримав.Ми заплатили ціну за нашу гідність, я відстоював інтереси України та пам’ять про спортсменів. Що далі? Це тільки відбулося і важко сказати. Напевно, будем готувати позов у CAS і продовжуватиме боротися за наші права. Вірю, що ми не порушили жодних правил.Я не жалкую. Є речі важливіші за медалі. Відстоював у те, у що я вірю. Чи виконав шолом місію? Сподіваюся, виконає місію. Ми його виставимо на аукціон і таким чином зможемо зібрати якусь допомогу Україні. Гадаю, цим він допоможе Україні та врятує багато життів».Джерело: Суспільне Спорт
Ігор Костюк дав велике інтерв'ю пресслужбі. (частина 3)- Ви захоплювалися не лише футболом, а й іншими видами спорту в дитинстві. Що це дало для розвитку вашої футбольної кар’єри?- Так, дійсно, я займався не лише футболом. У нашому дитинстві було багато різноманітних ігор надворі, в нас не було телефонів і планшетів, діти були більш фізично розвинутими. Це допомогло мені покращити фізичну підготовку, координацію, що в підсумку позитивно вплинуло на мене й на мою футбольну карʼєру.
- Ваш динамівський «клас» був дуже зірковим – Шевченко, Кернозенко та інші. Яке з динамівських поколінь уже за часів вашої тренерської діяльності було найзірковішим, мало найбільший потенціал?- Я не схильний виділяти когось окремо, адже в кожному поколінні були яскраві таланти. Водночас на етапі переходу від юнацького до дорослого футболу ключовими факторами є характер, дисципліна, адаптація, здатність виконувати вимоги та жага до гри. Це й визначає потенціал кожного покоління. Не буду називати конкретні прізвища, але всі ці гравці добре відомі, й більшість із них уже грають у провідних клубах як у чемпіонаті України, так і за кордоном. У «Динамо», до речі, їх також чимало.
- Ваш перший матч у «Динамо» проти «Шахтаря», далі перший гол – що відчували в ті моменти? Чи мали впевненість, що це початок великої кар’єри, і вже всі двері перед вами відкрито?- У ті моменти емоції були надзвичайно сильними: мандраж, хвилювання, радість. Перший успіх дає впевненість у майбутньому, але, звісно, це завжди поєднується з наполегливою працею та постійним вдосконаленням.
- Як би ви коротко описали свій профайл футболіста?- Як футболіст я був гравцем, який завжди віддавався грі на полі. Та, чесно кажучи, не люблю багато говорити про себе.
- Через серйозні травми ваш шлях гравця мав злети та падіння. Як вам вдавалося морально повертатися після травм і труднощів, знаходити мотивацію на нові виклики?- Завдяки підтримці родини, близьких. Встановлював нові цілі, це дозволило знайти мотивацію та повернутися до нових викликів з оновленою енергією.
- Після завершення кар’єри гравця ви обрали тренерську дорогу. Що стало головним мотиватором?- Пристрасть до гри, пристрасть до розвитку молодих гравців, бажання ділитися знаннями та досвідом, а також прагнення допомагати іншим досягати їхніх цілей.
- Хто з ваших наставників найбільше вплинув на ваші погляди на футбол і як результат на тренерську діяльність?- Насамперед це мій дитячий тренер Олександр Олександрович Шпаков. Він не лише прищепив мені любов до футболу та дисципліну на полі, а й навчив мене важливим життєвим цінностям, які допомагають і поза межами гри. Це сформувало мої погляди як на футбол, так і на життя загалом.Що стосується впливу на тренерську діяльність, то це був період співпраці з іспанськими фахівцями, які працювали в «Динамо». Цей досвід значно розширив мої горизонти й допоміг вдосконалити методи тренувань.
Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
Колишній гравець "Динамо" Олександр Ситник згадав свій період у київському клубі, де він не так і не зміг пробитися до першої команди:– На контракті у "Динамо" ви були майже сім років. Чи були хоч невеликі перспективи пробитися до першої команди?- Вони були, але згодом розвіялися. Академія створювалася та існувала із затвердження Валерія Лобановського, Григорія та Ігоря Суркісов. Коли Валерій Васильович приходив дивитися наші ігри, то не міг натішитися. Він був у тісному контакті з Павлом Яковенком, говорив, що потім усіх забере до себе, і що ставку в "Динамо" буде зроблено саме на нашу команду. На жаль, навесні 2002 року Лобановський помер, а влітку нашу академію, як я сказав, розформували, бо підійшов вік розподілятися за командами.У працездатності мені важко було відмовити, а от везіння та, можливо, таланту, не вистачило. Після того як Лобановського не стало, молодим українцям шансів практично не давали. На той час у "Динамо" вже було чимало якісних легіонерів, і цей процес лише набирав обертів. Тому хтось йшов до іншого клубу, а хтось, як я, йшли в оренду. У першій команді, та й то, не одразу, закріпилися лише Мілевський та Алієв.
Джерело: sport.uaЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
Уже в середу 4 лютого наші юнаки зіграють надважливий матч у 1/16 фіналу Юнацької Ліги УЄФА. Пропонуємо вам основні п'ять фактів про цей матч:• «Атлетіко U19» відзначається своїм найкращим захистом в юнацькій Лізі своєї країни, а також другою найкращою атакою (поступаються лише «Реал Мадриду»• В складі динамівців до матчу готується одразу чотири гравці основної команди - це В'ячеслав Суркіс, Владислав Захарченко, Кирило Осипенко та Богдан Редушко• У разі нічиєї в основний час на юнаків киян та мадридців відразу чекає серія пенальті. *Тут варто не забувати, що воротар Динамо В'ячеслав Суркіс - один з найкращих антипенальтистів юнацького чемпіонату• Ігор Костюк неодноразово ділився своїми мріями виграти цей турнір, проте виступи команда продовжить уже під керівництвом Павла Чередніченка•Середній вік команди матрасників - 17,6 років. Середній вік команди динамівців - 17,4 рокиЯкщо вам цікаво дізнатись ще більше інформації про матч, який очікує на нашу молодь, то переходьте за посиланням на статтю, де авторка детально розбирає суперника та ділиться своїми думками та передбаченням щодо матчу.Також пропонуємо вам у коментарях залишити свої думки щодо матчу.Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo