Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Hype🚀AirDrop
Añadido 06 ene. 2025

Hype🚀AirDrop

@hypeairdropp
Número de suscriptores: 8 018
Fotos: 1,360
Videos: 56
Enlaces: 1,230
Descripción:
💰Показую як заробляти на біржевих акціях та дропах в крипті Власник: @ArtemRohozha Головний адмін: @b1s_mark Другий адмін: @admhype 💬НАШ ЧАТ: @hypeairdropchat Менеджер (без оплати): @Arch1k3

👥 Número de suscriptores

8 018
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -59
Promedio/Mes:: +40

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 090
Promedio/Día:: 846
Promedio/Tiempo:: 4,930
ERR: 38.54%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de nombre

Hype🚀AirDrop 2025-10-31
Перехідних Hype 2025-10-27

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 975 26-05-12 09:30
🏦Отримуємо по 400грн за реєстрацію та 400грн за кожного друга від банку RaiffeisenДуже щедра винагорода, але вона тимчасова, забрати 400грн можна до 17 травня. 200грн дають одразу, ще 200грн дадуть через 10 днів після того, як зробимо. Я сам тільки що реєструвався, зайняло 5 хвилин через "ДІЯ"❗️Важливо пройти всю реєстрацію від початку до кінця за одну спробу, не закриваючи додаток. Тобто, перейти за посиланням і відразу дійти аж до отримання картки, тоді вам одразу дадуть 200грнЩо робити?🟠Реєструємося за посиланням(можна через ⚫️ДІЯ)🟠Відкриваємо карту "АТБ" і одразу отримуємо 200грн🟠Виводимо їх і на суму від 100грн поповнюємо мобільний телефон або купуємо продукти в магазині через Apple/Google PAY🟠Потім можна взяти своє реферальне посилання і запрошувати друзівВиходить за реєстрацію дають 200грн + за витрату 100грн через 10 днів прийде ще 200грн.За кожного запрошеного друга дають ще по 400грн вам і йому. Можна робити на родичів і забирати по 800 грн собі 🕒Кінець акції 17 травня🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ💬Чат | Другий канал | Admin
👁 955 26-01-25 09:57
#АбузБірж - BinanceДа, першим клієнтом в цій рубриці я обрав Binance. Основна причина це простота абузу і мінімальний шанс бути збитим. Думаю і старі користувачі знайдуть якусь цікаву і корисну інфу для себе✔️Плюси даної кантори для абузу це: простота виконання завдань, мінімальні затрати для виконання промок та маленький шанс бути збритим. Я заганяв багато аків влітку, коли накопилось багато промо + парнерки, та осінню коли на ак можна було забрати 60-80$, ні один ак не збрили До мінусів я віднесу: довга відсутність нормальних промо для новорегів та верифікація лиця. Тобто тут треба чекати моменту, коли з'явиться достатня кількість промо для комбінацій (промо з лістингів, жирні рулетки та партнерки) та мати дропів під руками, бо купити кус в магазині тут не вийде🟠Основний заробіток з нового користувача тут іде з акцій при лістингу токенів, наприклад оце промо (їх можна комбінувати), рулеток та партнерок. Я роблю новорегів тільки тоді, коли загальна нагорода 60$+, тоді в цьому є сенс ⚠️Також новим користувачам в центрі нагород дають 50$ на покриття комісії при торгівлі на споті. Звучить гарно але через день два може написати що ви не пройшли перевірку на купони і його заберуть. Я його не використовував при абузі 🟠Дуже важливий момент в абузі Binance це партнерки. Коли будете робити новорегів, то шукайте невеликі канали, там зачасту місця робирають дуже довго. В мене є знайомий адмін, який в дуже тісних відносинах з Binance, тому зачасту йому дають парнерки з більшою нагородою чим великим каналам, бо він не абузер). Канал називається "Дневник Инвестора", він українець якщо щоОсь такий пілотний пост в рубриці #АбузБірж. Я надіюсь той хто ніколи не робив мультиаккаунти, почне саме з Binance, бо тут все максимально просто. Все що треба це хороший момент і дропи під руками. На слідуючи раз коли буде знову хороший момент загнати пару нових аків, детально розпишу як і що краще комбінувати Натикайте ❤️, побачу чи цікава вам така рубрика, далі буде цікавіше)🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ💬Чат | Другий канал | Admin
👁 1,150 25-12-16 16:26
💸Що зараз воркає адмін?🔸Ще в середині листопада я зробив 4 аккаунти бінанса і в загальному на ак має прийти 60$ (20 вже прийшло). Якщо у вас є ручні дропи то час від часу можна непогано загнати новорегів, бритва мінімальна. Далі крутю альфу, буду старатись викладати кожного разу таблицю з затратами і чи вигідно це взагалі ▫️Почав крутити OKX wallet. Мене ця історія якось минула зі старту, а коли хотів почати крутити то виходили дропи по пару доларів. Зараз вирішив почати бо бачу позитивну тенденцію☝️Загнав 5 укр акаунти в TS NIGHT. Дропи ручні, на мітки ще не провіряв. Давно не робив тут також новорегів, тому навіть трохи незвично. Буду старатись тестити різні гео і по одному аккаунту підганяти кожен день↔️🔀 Також є дві нові рулетки на BibgX/Bitget. Затрати там невеликі, якщо є аккаунти то можете відворкати:ПЕРША, ДРУГА Брав доволі відчутну паузу від крипти і тільки зараз по нормальному починаю вертатись. Промок мало, але ворк буде завжди, тому стараюсь хоч трохи, але кожен день щось робити. У ф'ючерси майже не лізу, бо це лудка. Вона капець як спокушає на такому ринку, але треба мати холодну голову і чіткий план, по іншому це дорога до зливу банку 🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 14,200 25-11-17 12:57
🔵Забираємо 100$+ з сейлу Monad на CoinBase Біржа запустила свій сейл Monad, де ми можемо викупити токени проекту по хорошій ціні (премаркет х2 від ціни сейлу)Що робити?🟠Реєструємось на CoinBase 🟠Вписуємо пошту та телефон 🟠Додаємо виписку на англ мові🟠Чекаємо початку сейла та заносимо свої $USDC 🟠На український номер телефону коди не приходить в звичайний час, тільки в період 5:00-7:00. Тому раджу або купити eSIM Orange Flex (перша сімка - 35 зл, друга - 15) або отут за 6$. Самий найкращий варіант це прив'язати номер друга з Європи (всеодно потім відв'яжемо)🟠Після верифікації вас попросять виписку з банку. Обов'язково робіть її англійською мовою і скріншотом (лишнє обрізаєте)🟠В кінці заходите в Налаштування-> Accounts-> Три смуги -> Security -> 2-step verification. Далі додаєте Passkey і Google Authenticator та відключаєте номер телефону🟠Викуп токенів буде в порядку живої черги, але преорітет будуть надавати користувачам з меншою сумую викупу. Тому краще загнати пару маленьких аків 🕒Старт сейлу сьогодні в 16:00, а результати скажуть 23 листопада в 4:00🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 14,400 25-11-06 10:51
🔸Актуальний гайд по Binance Alpha та як правильно крутитиЯкщо по простому, то Binance Alpha це розділ, в якому ми накопичуємо бали, а на них ми можемо забирати дропи з токенами чи приймати участь в IDO За що дають бали?🟠Якщо тримаємо гроші на акаунті: 100$ - 1 бал, 1000$ - 2 бали, 10000$ - 3 бали🟠Якщо крутимо оборот в токенах на альфі: 32.768$ - 15 балів, 65.536$ - 16 балівЯк крутити об'єм?🟠Маємо аккаунт Binance 🟠В мобільному додатку переходимо в Ринки - Alpha - BSC. Далі обираємо токени зі значком х4 та найбільшим оборотом. Зараз самі актуальні токени це #AIO та #CDL🟠Кожного дня робимо об'єм для 15 балів (32.8к), або для 16 балів (65.6к). Як правильно крутити показав у відео. Головне обрати правильний час для торгівлі і не спішити. Також у вкладці Події Alpha ви можете дивитися скільки об'єму ви вже зробили, щоб не рахувати самомуУ висновку ми тримаємо гроші на біржі, крутимо щодня об'єм в розділі Alpha, накопичуємо бали, забираємо дропи з токенами та заробляємо. Затрати на 66к оборот лише 3.5$, на 33к в два рази менше. За два тижня затрати 30-60$, забравши один дроп, ви вже окупаєте їх. 🔔Дізнаватись коли роздають дроп можна через сповіщення цього бота🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 1,700 25-09-13 09:23
#ВоркАдміна Результати неділіMEXCНа цій неділі тут був Launchpad LINEA, де можна було на новий ак викупити токенів по ціні 0.01$ ( на лістингу було х3). Правда під кінець набігло багато людей, то було не вигідно - я скіпнув. Там зараз запустили два нових Launchpad SOl і BTC. Солана виглядає покраще, але треба дивитись під кінець ☝️BYBITНа цій неділі тут викатилитокен сплеш HOLO, де зараз малює нагороду 400$ на ак. Я загнав тільки два укр кус, бо давненько вже не заганяв і поки буду тестувати на своїй шкурі що там і по чому. Там почали прилітати фейси, при клеймі нагород, але потім чомусь зняли їх. Не подобається мені данний рух, але поки на канторі хрест ставити рано◻️OKXВсі біржі пробують копіювати альфу бінансу, і OKX не виключення. Нещодавно був анонс їхньої альфи на гаманці і що за це буде якийсь дроп. Єдина різниця з бінансом: вся процедура проходить на гаманці без верифікацій і тд. На цій неділі анонсували дроп LINEA, де вийшло 70-240$ на ак. Враховуючи, що затрати були не великі, то це гарний результат. Я особисто поки не спішу крутити ту альфу на окх гаманці, бо я замітив там цикл як і у бінанса в 15 днів, тому почну краще з понеділка і буду крутити об'єм 100$ кожен день. Не чекаю що насиплять так само багато як то було перший раз, але всеодно крутити треба щоб не ловити фомо 🔸BINANCE Я думаю багато хто закинув альфу після тухлого серпня, але це було зря. На цій неділі тут було два жирних дропа: OPEN ( я забрав на 2 аки ) і LINEA ( також забрав на 2 ). В суммі на ак вийшло 260-300$ з двох дропів. Звісно ніхто подібного не чекав, але хто мав терпіння то забрав. Також жирно насипали за Pre IDO HOLO і його бустер кампанію. Ну і було чотири фаст промки: OPEN, LINEA, HOLO та PUMP. Ці дропи для мене сигнал - це тільки початок.Ітого бінанс мені насипав 570$ ( 2 вчительські зп ). Впринципі непогано, хто має більше аків чи брав участь у бустері то у вас нагорода побільше Розказуйте, на чому заробили на цій неділі?🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 1,150 25-08-25 13:42
🧐Що таке альтсезон і чого всі його чекають?Зараз ринок вроді непоганий, але немає головно аспекта - хайпу і піару. Вирішив розписати, що таке альтсезон, чого його всі чекають, і що він нам дасть в перспективі🟠Для початку трошки води. Альтсезон - це період, коли ростуть старі токени ( не тільки ефір чи біток ), створюються комфортні умови для лістингу нових монет та вливають достатньо грошей в ліквідність загального ринку. Наведу вам простий приклад на основі базару: загальна кількість яблук на базарі - 1000. Ви торгуєте тільки 30 яблуками, тоді як ваш сусід торгує 500 плодами. Він має гарну репутацію, хорошу ціну і займає 50% усього ринку. Щоб до вас пішли покупців, потрібні певні умови: щоб його доля на ринку зменшилась, ви покращували свої умови і долю ринку, знижували ціну і мали хорошу репутацію протягом часу, Ось це я тільки що описав простими словами ситуацію, в якій знаходиться крипта зараз. На ринку домінує біткоін, інвесторам і тд мало цікаві альткоіни, бо вони не стабільні і швидко укатаються. Тому все більше людей добавляють #BTC чи #ETH, чим якісь альткоіниЩо тоді треба для початку альтсезону і хороших лістингів?🟠Для початку потрібно зменшити рівень домінації біткоіна. За це можна довго писати, але скажу коротко: якщо доля бітка в загальному ринку буде падати, значить гроші перетікають в альткоіни, що стимулює ринок до їх росту. Після цього інвестори з більшим інтересом дивляться на альту і туди інвестують. Друга умова - це лістинги хороших монет. В останній час дуже багато токенів укатуються над швидко в дно. Нам абузерам, глобально на це пох*й, але на довгій дистанції це погано. Одні інвестори прогоріли, другі прогоріли, а треті взагалі не захочуть інвестувати в спорні проекти. На виході ми маємо те, що через брак хороших, стабільних лістингів, ми маємо велику кількість відвертих "щитків", що відлякує інвесторівДля чого нам взагалі той альтсезон?🟠Тут монета двох сторін. Глобально хороші, жирні промки можуть бути будь-коли, але коли почнеться повноцінний альтсезон - вони будуть завжди. Коли на ринку всі умови для хороших лістингів, то токену хорошо вийти буде в рази лекше, а в наслідку Хороший лістинг - хороші промки - наш профіт💸Мої думки коли буде альтсезон і що я від нього чекаю🟠Я думаю альтсезон буде в кінці осені - початок зими. Глобально я б сказав що ми зараз сидимо на пороховій бочці. Багато умов до повноцінного альтсезону вже зроблено, але поки більшість проектів, бірж мовчать. В мене складається відчуття, що всі чогось просто чекають. Чого - не розумію.Тому всі дружно цього чекаємо, глобально для нас нічого не поміняється, тільки більше $ в кінці місяця заробимоВсіх обняв❤️. Пост довгий, але давно вже хотів його написати
👁 952 25-08-12 08:19
🔸Pre - TGE BitLayer на Binance🟠Pre TGE відрізняється від звичайного IDO тим, що лістинг буде не зразу після закінчення TGE, а через певний, невизначений час. Зазвичай я раджу вам скіпати ідо і тим паче пре ідо, але тут інший випадок. Цей токен виходив на сейлі коінліста по ціні 0.20 за токен, що виглядає непогано. Але на пре ідо, нам дадуть викупити токенів по ціні 0.02$, що в 10 раз менше🟠Коротко кажучи, якщо алокація з IDO буде 3-10$ в токенах, це можна сміливо рівняти до алокації 30-100$ з коінлісту, не враховуючу іксів🟠Виглядає як смарт варіант для тих, хто скіпнув сейл коінліста і хоче влетіти в проект. Механіка як у звичайного ідо, нічого не змінилося: після старту кидаєте 3 #BNB і після кінця ідо викупаєте свої бнб назад, разом з токенами. Детально можете почитати в цьому постіЯкщо поріг буде 230-240 поінтів - я буду приймати участь. Мінімальні ризики, а шилу довкола проекту достатньо. Лістинг обіцяють в вересні - жовтні, тому довго чекати не прийдеться. Якщо ринок буде хорошим, можливо це буде найкраще ідо зі всіх, але це не точно😁 Період промо 13 серпня 11:00 -13:00Всіх обняв, бінанс кормить🙂‍↔️🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 811 25-08-08 20:21
⚠️Де краще тримати гроші і які є підводні камені на біржахОдин з самих важливих скілів в крипті це безпека своїх коштів. Я завжди був прихильником тримати гроші на біржі, бо це елементарно безпечніше. І ось я дійшов до думки: де все ж краще тримати гроші просто так, щоб були мінімальні ризики блокування грошей і різних підводних каменів. Коротко пройдусь по всім топ біржам і дійдемо висновку🔸BINANCE Топ 1 біржа світу, яка має найбільше грошей в себе у пасиві. Тримати тут сумми до 10к$ можна сміливо, питань не буде. Якось у мене був прострочений паспорт, і на слід день кантора вже запросила оновити данні, тому за нами там добре дивляться 😁. В загальному топ біржа, де гроші не страшно тримати ◻️OKXТоп 2 біржа світу з хорошою репутацією. Якщо відкинути факт абузу, то для своїх потреб і холду грошей кантора дуже непогана. Так, верифікації лиця час від часу приходять, але якщо це ваш особистий акаунт - проблем немає бути. Тут також можна холдити великі сумми і не боятись ☝️BYBIT Ця кантора трохи відрізняється на фоні двох попередніх. Буквально 3 роки назад це була доволі слабенька тір 2 біржа, яка зробила епічний стрибок і стабільно утримує топ 3 світу по об'єму на данний момент. Гроші тут тримати можна, але глобально небачу особливого сенсу на фоні двох попередніх. Хіба як диверсифікація ризиків то непогано↔️BITGET Як кантора для абузу - слабенько, як інструмент криптана - топова біржа. Плюсів у неї дох*я: мультививоди, на скільки хочеш гаманців, куча різних мереж для депозитів, суб адреса для депозитів. Я сюди кидаю завжди гроші з мультів байбіту, бо максимально легко зробити нову адресу і кинути usdt в мережі аптос без комісії. З поводу холду тут грошей то це непогана біржа, лице я тут ніколи не ловив, проблем з виводом ніколи не було. У кожного абузера повинна бути ця біржа 🔄GATEОт це кантора максимально цікава. Якщо бути чесним, то більш менш нормальною вона стала місяця 3-4 назад, не більше. Було багато історій, про ліквідацію шортистів в #LA ( фіктивний памп ), таких собі лаучпадів і тд. Краси і довіри це біржі точно не добавляє. Тому я там тримаю гроші тільки на арбітраж криптовалюти, більше не бачу сенсуMEXCМожете продублювати мою думку про гейт і вийде то саме. Біржа сама по собі непогана: хороші лаучпули, лаучпади та стейкінги для нових користувачів. Але більшість людей боїться кидати 2к$ на новий ак, бо можуть дати ризик контроль без причини. Верифікацію лиця там можна обійти через п2п, а от рк - дуже важко зняти. Тому я її використовую для промок і арбітражуРоблячи висновок, можна сказати одне: не тримайте всі гроші в одному місці. Розділіть їх між окх, байбітом та бінансом і у випадку проблем - то у вас ще два запасних місця з грошима. Якщо активно абузите байбіти, бінгх, мекси і тд то тримайте гроші ще на бітгеті - для абузу тема. Ще раджу вам використовувати якийсь лівий аккаунт, для оплати верифікацій дроповодам чи інших транзакцій лівим людям. Біржа вільно може заморозити вам гроші, якщо отримувач підозрюється в скамі. Тому не лініться і оплачуйте з твінка Всіх обняв, трохи води налив, але пост важливий. Думаю скоро ще запилю пост за методи безпеки в крипті, щоб зменшити шанси втрати грошей🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ
👁 830 25-05-31 12:34
#ВоркАдміна Результати за неділю☝️BYBIT На цій неділі був токен сплеш PFVS ( зараз нагорода 15$ 😁 ), роздали за MegaDrop і партнерку з ним, вийшло трохи гірше чим попередній мегадроп, але піде. І головна історія цієї неділі - роздали за тс NXPC. Місця були п'ять хвилин і бритва мінімальна, тому той хто встиг виконати умови в цей час - залутав 1к+$ ( нажаль не я )▫️OKXНа цій неділі було два промо від Okx: HUNA і SOPH. Зараз курс токенів трохи просів, але вприцнипі піде. Вони трохи поміняли систему промо: тепер для старих треба холд 5 днів 300$ і торг 300$ в токені, а новим 100 або 500$ в холоді 3 дні, та 100$ або 500$ торгу в токені, нагороди сумуються. Тепер для ферми окх треба більше грошей холдити 😁⚪️MEXC та ↔️BITGETНа цій неділі MEXC виплатив за промо MNTC, до речі виплатив непогано і бритви було менше чим ті рази. Бітгет анонсував промо OnChain, де треба кожного дня протягом неділі торгувати на 20$ в OnChain, за кожен день торгівлі дають бал - більше балів, більше нагород ( максимум 7 балів ). Також виплатили за форму NXPC, учасників було багато, тому шанс виграти був мінімальним. Ще виплатили за попереднє промо OnChain по 50$ в #BGB, бачу там бритва була нормальна.🔸BINANCEІсторія з альфа поінтами походу ще довго буде писатись. Було 5 дропів і 2 IDO з середніми Нагородами близько 100$. Зараз смарт крутити альфу, бо затрати невеликі, ризики невеликі, а профіт хороший. Також було швидке промо, де за деп і торгівлю ми залутаємо 300 #SOPG ( 20$ ). Тут також змінили умови: якщо раніше нам давали нагороди протягом 2 днів, то тепер вони прийдуть протягом 2 неділь після кінця промо Що у вас там по дропам/промкам?🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ