Fuente
Hype🚀AirDrop | Що таке альтсезон і чого всі його чекають?Зараз ринок вроді непоганий,...
1 150 Vistas/Alcance
2025-08-25 13:42
Mensaje №1824
🧐Що таке альтсезон і чого всі його чекають?Зараз ринок вроді непоганий, але немає головно аспекта - хайпу і піару. Вирішив розписати, що таке альтсезон, чого його всі чекають, і що він нам дасть в перспективі🟠Для початку трошки води. Альтсезон - це період, коли ростуть старі токени ( не тільки ефір чи біток ), створюються комфортні умови для лістингу нових монет та вливають достатньо грошей в ліквідність загального ринку. Наведу вам простий приклад на основі базару: загальна кількість яблук на базарі - 1000. Ви торгуєте тільки 30 яблуками, тоді як ваш сусід торгує 500 плодами. Він має гарну репутацію, хорошу ціну і займає 50% усього ринку. Щоб до вас пішли покупців, потрібні певні умови: щоб його доля на ринку зменшилась, ви покращували свої умови і долю ринку, знижували ціну і мали хорошу репутацію протягом часу, Ось це я тільки що описав простими словами ситуацію, в якій знаходиться крипта зараз. На ринку домінує біткоін, інвесторам і тд мало цікаві альткоіни, бо вони не стабільні і швидко укатаються. Тому все більше людей добавляють #BTC чи #ETH, чим якісь альткоіниЩо тоді треба для початку альтсезону і хороших лістингів?🟠Для початку потрібно зменшити рівень домінації біткоіна. За це можна довго писати, але скажу коротко: якщо доля бітка в загальному ринку буде падати, значить гроші перетікають в альткоіни, що стимулює ринок до їх росту. Після цього інвестори з більшим інтересом дивляться на альту і туди інвестують. Друга умова - це лістинги хороших монет. В останній час дуже багато токенів укатуються над швидко в дно. Нам абузерам, глобально на це пох*й, але на довгій дистанції це погано. Одні інвестори прогоріли, другі прогоріли, а треті взагалі не захочуть інвестувати в спорні проекти. На виході ми маємо те, що через брак хороших, стабільних лістингів, ми маємо велику кількість відвертих "щитків", що відлякує інвесторівДля чого нам взагалі той альтсезон?🟠Тут монета двох сторін. Глобально хороші, жирні промки можуть бути будь-коли, але коли почнеться повноцінний альтсезон - вони будуть завжди. Коли на ринку всі умови для хороших лістингів, то токену хорошо вийти буде в рази лекше, а в наслідку Хороший лістинг - хороші промки - наш профіт💸Мої думки коли буде альтсезон і що я від нього чекаю🟠Я думаю альтсезон буде в кінці осені - початок зими. Глобально я б сказав що ми зараз сидимо на пороховій бочці. Багато умов до повноцінного альтсезону вже зроблено, але поки більшість проектів, бірж мовчать. В мене складається відчуття, що всі чогось просто чекають. Чого - не розумію.Тому всі дружно цього чекаємо, глобально для нас нічого не поміняється, тільки більше $ в кінці місяця заробимоВсіх обняв❤️. Пост довгий, але давно вже хотів його написати