Fuente
Hype🚀AirDrop | Що зараз воркає адмін?🔸Ще в середині листопада я зробив 4 аккаунти бін...
1 150 Vistas/Alcance
2025-12-16 16:26
Mensaje №1908
💸Що зараз воркає адмін?🔸Ще в середині листопада я зробив 4 аккаунти бінанса і в загальному на ак має прийти 60$ (20 вже прийшло). Якщо у вас є ручні дропи то час від часу можна непогано загнати новорегів, бритва мінімальна. Далі крутю альфу, буду старатись викладати кожного разу таблицю з затратами і чи вигідно це взагалі ▫️Почав крутити OKX wallet. Мене ця історія якось минула зі старту, а коли хотів почати крутити то виходили дропи по пару доларів. Зараз вирішив почати бо бачу позитивну тенденцію☝️Загнав 5 укр акаунти в TS NIGHT. Дропи ручні, на мітки ще не провіряв. Давно не робив тут також новорегів, тому навіть трохи незвично. Буду старатись тестити різні гео і по одному аккаунту підганяти кожен день↔️🔀 Також є дві нові рулетки на BibgX/Bitget. Затрати там невеликі, якщо є аккаунти то можете відворкати:ПЕРША, ДРУГА Брав доволі відчутну паузу від крипти і тільки зараз по нормальному починаю вертатись. Промок мало, але ворк буде завжди, тому стараюсь хоч трохи, але кожен день щось робити. У ф'ючерси майже не лізу, бо це лудка. Вона капець як спокушає на такому ринку, але треба мати холодну голову і чіткий план, по іншому це дорога до зливу банку
🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ