Fuente
Cringe Crusade | Тим,хто на лівому березі (виключно окупантам)Ті,хто на лівому,які вам ...
187 Vistas/Alcance
2025-03-29 08:38
Mensaje №16681
Тим,хто на лівому березі (виключно окупантам)Ті,хто на лівому,які вам сняться сни,коли летять на правий хижі дрони?Ланцюг Дніпра,скалічені мостиі міста посивілі скроні...Ті,що на лівому ,вам теж казки читали,добро і зло вас вчили розрізняти.Які ж то феї наказалиХерсон невинний розстріляти?Ті,що на лівому,ким бачите себе?"Багатирі","борці з нацизмом".Свідомість ваша-дзеркало криве,отруєне імперським героїзмом.Ті,що на лівому,в якій звитязізвільняєте нас від життя?В якій купаєтесь образі?То дай вам,Боже,каяття.Ті,що на лівому,в Херсоні гинуть дітивід ваших подвигів,від мрій гнилихі до кінця життя вам не відмитиневинну кров-найтяжчий гріх.Ті,що на лівому,ви смерті сіячі,несете зло на чорних крилах.І вдень,і вранці,і вночіХерсон розп'ятий під прицілом.Ті,що на лівому,то все даремно.Стає нас менше,гіркі втратита ми ,герої,достеменно,а ви у вічному проклятті.Ті,що на лівому,зубами не скрипіть,не мрійте посадити нас за грати.Херсон згуртований стоїть,продовжує за правду воювати.Ті,що на лівому,бандити і катиВас неминуча жде розплата.Херсон відродимо,збудуємо мостиі лівий берег буде правий обнімати!ХерсонІрина Гривняк