Fuente
Cringe Crusade | ПеремовиниА в них і далі "Все о'кей"Розмова плідна,вір-не вір.От тільк...
244 Vistas/Alcance
2025-03-20 05:53
Mensaje №16563
ПеремовиниА в них і далі "Все о'кей"Розмова плідна,вір-не вір.От тільки,хто кому лакей:не розгадали до сих пір.Пограють в карти чи в хокей."Хороші" хлопці,всі їм раді.Не бачать горя і смертей.Зате в костюмах,при параді.А знаєте, є ігри кращі.Прижилися в "червоній" зоні.Та виграти в них буде важче.Одна з них"Біг посеред дронів"Ще можна "Танці в колі бомб"(коли немає укриття).Вмить пропадає весь апломбі відчуваєш сенс життя.А жарти ці-не зовсім жарти.Тяжкий у України хрест.Надіємось-не щезнем з картипід чийсь брехливий "мирний жест"А час біжить,гравець невпинний.І,схоже,світ до того звик,що наодинці Україна тримає щит четвертий рік.Затерта істина до дир.Вікрий же очі,сонний світе!Так просто не настане мир.Ростуть тиранів апетити .Труну свободи вже ладнаютьі похорон готують пишний "Новий порядок" обіцяютьі нас впрягають в рабське дишло.Слова,як м'ячик у пінг понгзі.Туди-сюди,яка в них сила?"Стурбовані"," нам жаль "," в тривозі"А справи? А конкретні дії?Один лиш вихід-спільний меч.Один кулак,єдина сила.І голова зловісна з плечВсім іншим-мир,свобода,крила.19.03.25. ХерсонІрина Гривняк