Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - hexdrunker reflections
Añadido 14 jul. 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Número de suscriptores: 32 513
Fotos: 1,790
Videos: 78
Enlaces: 893
Descripción:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io

👥 Número de suscriptores

32 513
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -304
Promedio/Mes:: -719

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 044
Promedio/Día:: 7,890
Promedio/Tiempo:: 6,239
ERR: 24.74%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 3
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 10,000 25-09-17 13:16
Falcon на BuidlpadЦікавий сейл почався на Buidlpad. Всі деталі розписали в DOUBLETOP, вже йде етап KYC та реєстрації.Що важливо знати?По-перше, це безпека❗️❗️Мені вже декілька людей написали, що їх заскамили на фішингу, адже є скам сайт двійник. Тому будьте дуже обережні, переходьте лише за перевіреними посиланнями, а також не довіряйте гугл, бо там є реклама.Правильний сайт: buidlpad.comПро стейкінгСнепшот: 19.09.2025, 14:59. За стейк $3к ми отримуємо кращий FDV ($350M), а також, ймовірно, біля 100% проходку. Якщо у вас є вільна ліквідність це ок варіант, але не варто очікувати тут прям топову дохідність.Я несу всі свої аккаунти, адже незрозуміло, які з них побриють. Скоріш за все побриють більшу частину. А на решту занесу максимум. По заносам стейблів і локу на місяць вважаю, що це не той спот, куди треба грузитись. Дуже цікавий місяць буде, і стейбли зайвими не будуть точно.Як підвищити шанси алокаціїВикористовуємо адекватні локації, не Африку та Індію. По можливості, тримаємо депозит відразу на акаунті при реєстрації та проходженні KYC.Сейл вартує уваги, можна спробувати прийняти участь. АЛЕ! Точно не той варіант, куди варто летіти не по РМ, тому робимо все з розумом. GL!
👁 9,220 25-09-03 17:32
Linea шорт не можна лонгОбговорюємо зараз активно з командою вихід Linea, вже є певні думки та очікування, ділюсь з вами.Поточна оцінкаСудячи з pre-market Binance, трохи більше $2B FDV, на старті має бути близько 22% саплаю, але це ще можуть змінити. В такому випадку стартова капа буде близько $450M.Для L2 з нормальним TVL і сильними інвестами виглядає адекватно, навіть трохи недооцінено, якщо дивитись лише на TVL.Що буде з TVL?Найбільш очевидний варіант — TVL почне стрімко падати після запуску. Але це далеко не факт. У Linea зараз досить сильна LP-кампанія для «непотрібного ефіру» з мінімальним ризиком.Хто за штурваломМережа керується людиною, що стоїть біля витоків ETH-DAT нарратива (Любін, співзасновник Ethereum). Він публічно «булл-постить» про Linea.Тому поки ETH сильний і ми маємо певний хайп навколо DAT, токен можуть гарно розкачати в коротко/середньо-строковій перспективі. Лонг-терм, як і абсолютна більшість L2 — down only.План дійЦілком логічно очікувати, що можуть підвезти "гучні анонси" вже після того, як більшість продасть дроп.Далі в перші тижні після TGE можна розглядати long по активу, але треба оцінювати ризики, мати інвалідацію та гарний ТВХ. DYOR, не забуваємо!Навіть якщо вийде дорого на старті, точно не хочеться брати якийсь агресивний шорт відразу — досить ризиковано. Виглядає дуже цікаво, буду активно слідкувати, хочу взяти як спекуль.
👁 9,280 25-07-17 12:05
І такі результати по всім напрямам. По фьючам — будь-ласка. По сейлам — вперед. По відпрацюванням лістингів — теж. По фармінгу, дефі, нфт, макро, дропам. Все в одному. Кожен знайде для себе користь. Ми це будували >5 років, зараз це вже машина, яка стабільно їде. Без перебоїв. І кожен може стати частиною цієї екосистеми.Це не тільки про колли в каналах, чи якісні ресерчі по сейлам, чи гайди як десь зламати систему. Це про спільноту, про людей, про однодумців. Про сумісні зідзвони по напрямам, про покер кожного понеділка, про зустрічі раз на квартал, про сумісні поїздки. Про арену та можливість проявити себе і стати частиною команди. Сквад це не просто інструмент, який економить вам час, приносить кошти. Це екосистема. Яка закриває всі болі криптанів, які в них є. Я колись теж прийшов сюди у далекому 2017 і не розумів куди бігти і що робити. Так само був на фомо, як кожен з вас і не знав який токен купити. Так само втрачав кошти. І зараз, за 5+ років, побудував те, що мені самому було потрібно. Чим я сам користуюсь.Так, ми іноді даємо в штангу. Іноді не фіксуємось вчасно. Іноді можемо десь недогледіти. Іноді зарано відкупити. Іноді теж піддатись фомо. Або пропустити якусь інфу. Ми — люди. Це — нормально. Сквад — не кнопка бабло. Сквад — ваша точка зростання. Попросив хлопців відкрити продажі до кінця дня, більше інфи в боті - https://t.me/squad2top_bot?start=squad*Зробили спец офер на рік 😘І памʼятайте, що risk-on ринок не триває вічність, і коли ви все ж таки вирішите, що хочете в сквад — скоріш за все, залишиться тільки фіксувати старі позиції та сидіти на заборі. Тож робіть вибір зараз. А я пішов запишу вам відео з оглядом на ринок, що думаю зараз, чи треба баїти сьогодні, чи почекати відкат. Буде сьогодні ввечері. Очікуйте ❤️
👁 10,500 25-07-07 11:43
This is how you know a man that is going to make it — Скваду 5 років. Відкриваємо двері на 2 дніСьогодні 5 років 2TOP Squad. Перший ювілей. Продукт, який я build-жу кожен день, продукт, яким я пишаюсь та реально користуюсь. І на честь ювілею ми вирішили відкрити Squad на 2 дні. Умови, деталі й відео-огляд дивіться на сайті.Чому саме заразПо-перше, літо цілком ймовірно виявиться активнішим, ніж очікувалося.По-друге, зараз найкращий час розібратись в "предметі" більш детально, щоб бути готовим забирати можливості під час наступних risk-on. Дуже гарні очікування від ринку до кінця цього року, про це детальніше писав тут.Що ви отримуєте?- зручна оновлена структура з фокусом на пошук конкретних ідей на ринку;- аналітика та підтримка від величезної команди 24/7 по всім напрямам;- onboarding дзвінки по всім напрямам для новачків;- огляди макро, Arena з колами від учасників, новий підхід до summary та багато іншого.Деталі: https://squad.doubletop.io/Якщо у вас залишились запитання: @doubletop_squad_supportСьогодні, до речі, ще будемо святкувати Squadом ювілей, про це вже дивіться в сторісP.S. На фото неочікуваний risk-on, який розпочався відразу влітку.
👁 12,700 25-07-02 15:16
2TOP Squad — кейси за червеньНаша команда продовжує шукати можливості, навіть в умовах такого choppy ринку 😅Speculations & Futures:Відпрацьовуємо кожний гучний лістинг. Шортимо, якщо проект виходить з великою переоцінкою або з великим відсотком на дроп, що дуже тисне на ціну. Але не робіть це бездумно — робіть ресерч, адже не всі токени можна шортити. Також зараз можна ловити спреди між біржами. Приклади шортів:- $RESOLV — забрали 15% руху;- $BDXN — забрали 60-70% руху.Також, намагаємось шукати дуже точкові трейди, як наприклад $HYPE, який брав у лонг, коли Іран випустив ракети у відповідь, що ставило крапку у конфлікті. Дуже зрозумілий сетап і гарний РР. Sales:- LOUD - про проект і сейл писав дуже багато, навіть відео записали. Швидкі ікси, але подальшого росту нажаль не було. Тут не кожен міг прийняти участь, але хто зміг - той заробив. В середньому з алокації 0.05 $SOL можна було отримати $500-600.- PLASMA - все таки вийшло занести, поінти фармляться. Дали кол про відкриття пула вночі, хто не спав, той міг спокійно занести. Проект зібрав 1млрд за лічені хвилини. Але наразі не маємо розуміння дохідності, тож чекаємо.- SAHARA - дуже крутий кейс на х2.5 від ціни сейлу. Можна було зробити будь-яку кількість аккаунтів і винести його. В перепідскиску закидували $3000, отримали алокацію на $282, продавали по $600-700 (з одного акку).- FRAGMETRIC - рейстейкінг на Солані. Провели перший сейл на новій платформі від Bybit, деталі були тут. Також швидкі ікси, але залежало від того, в який пул заносили. Заносили 10 $bbSOL, тут також формат перепідиски. Аллокацію давали різну (залежить від пулу), але продати можно було на ~$350, якщо продавали одразу. NFT:- Подарунки та стікери в ТГЗараз це дуже хайпова тема. Подарунки зробили неймовірні ікси з перших покупок в кінці 2024, зараз почали фіксити профіт. Стікери також не відстають - одразу після мінта можна було продавати в 5-10х. Приклад стікери від Pudgy Penguins, Azuki, Bayc. Хлопці навіть на мітапі намагались змінтити, до речі відео з мітапу тут.- Trailheads від Сamp NetworkПаблік мінт було важко забрати, тож ми відкупили на дні по 0.11-13 $ETH, ціна вже доходила до 0.3 $ETH, наразі 0.23 $ETH.Ці результати показують те, що навіть на нудному та незрозумілому ринку є можливості. Головне, правильно адаптуватись, не поспішати, мати план, та його притримуватись. Доречі, планую записати відео про ситуацію на ринку та свої очікування. Накидайте реакцій, якщо цікаво А якщо хочете доєднатись в сквад, запишіться у бот предзапису - лінк. Як тільки відкриємо набір - ви потрапите першими, та ще й за кращими умовамии🤝
👁 12,400 25-06-25 15:16
YT/PT та фарм через PendleРеакцій ви плотно накидали, дякую! Починаємо нашу серію гайдів з огляду на протокол Pendle.Фарм через YTЗазвичай фарм через YT — це завжди ризик. Адже ви вкладаєте свої активи, спалюєте їх в надії отримати більше дропу на TGE, а в результаті отримуєте БУ або навіть великий мінус.Але є спосіб, який мінімізує цей ризик — PT токени.PT токениХоча PT не дають поінтів, вони дають гарантовану дохідність, тому вони також можуть бути корисними.Ідея простаКупити PT токени, щоб дохідність перекрила нашу втрату по YT. Наприклад: — купляємо PT токенів на $950; — а $20–30 кладемо в YT.Деякі протоколи, як-от Exponent, пропонують такий варіант для LP позиції.ПрикладУ новому пулі fragSOL, якщо внести 10 fragSOL на період до 31 жовтня, зверху отримаємо ще 1.2 SOL (якщо дотримаємо до кінця).Купляємо YT токени на суму 1.2 SOL (приблизно $172), і виходить, що ми фармимо сайзом 20.53 SOL поінти від Fragmetric. Без ризиків.Але мінуси теж є:— треба більше ліквідності, бо ми фактично вкладаємо і в PT, і в YT;— можна залишитися в БУ (при тому, що потратили купу часу), від нас тут мало залежить.Якщо маєте сильний конвікшен по тому чи іншому проекту — це гарний альтернативний, щоб зменшити ризики і пофармити поінти до TGE. Можна робити комбіновано. Можливі варіанти фарму:— PT/YT cUSDO (USDO) - 20 Nov 2025 - OpenEden;— PT/YT sUSDf (USDf) - 25 Sep 2025 - Falcon Finance;— PT/YT tETH (stETH) - 08 Jan 2026 - Treehouse;— PT/YT wstkscUSD (stkscUSD) - 18 Dec 2025 - Rings Protocol.Не забувайте про реакції, чим більше накинете, тим швидше вийде наступний гайд
👁 17,000 25-06-20 14:52
А що далі?Атмосфера у CT (криптотвітер) останнім часом максимально пригнічена. Багато хто йде з ринку, хтось ставить під сумнів, чи не марнує час, і загалом відчувається втома. І це все поки біткоїн тримається вище 100к.Жорстка правда в тому, що більшість з нас не виграє у цій грі. Тому, насправді, питання не в тому, “чи варто кинути все”, а в тому “чи дійсно ви любите те, що робите?”Любити — не значить ловити дофамін після прибуткової угоди. Це означає, що вам має подобатись сам процес, нудні періоди як зараз, постійна робота над собою. Якщо ж вам подобається тільки "виграші й гроші" — можливо, час змінити сферу діяльності. Бо в такому разі тут вас чекає лише "біль".Але якщо ви справді сфокусовані на правильних речах — цей період тиші й невизначеності — подарунок. Адже саме зараз час працювати. У більшості з нас між “виграв” і “злив” — лише 2–3 звички. І майже завжди вони народжуються з страху або жадібності.Тож ви маєте визначити, що саме вас тримає, далі скласти план і просто почати його виконувати.ОригіналУ такі моменти й перевіряється, хто насправді тут надовго. Мораль тут дуже проста — ви маєте робити тільки те, що подобається, інакше буде дуже складно. Хто прийшов сюди виключно за профітом — його змиє. Я памʼятаю часи 2018-2019 років, коли люди в прямому сенсі "йшли" з крипти. І казав собі, що я тут не тільки за профітом. Я дуже кайфую від процесу, що йду попереду всієї планети, крипта - це майбутнє. Зараз рівень прийняття зовсім інший, але цей вайб залишається.✍️✍️✍️
👁 14,000 25-06-03 20:42
Пампфан це якесь недорозуміння, якщо чесно. Фактично, найбільший велью-екстракшн за всю історію в крипті. Окрім того, що 95%+ всіх учасників платформи в мінусі, і лише маленький відсоток заробив всіх трейдерів заробив хочаб 10к, з яких більша частина інсайдерів. Так вони ще й забрали з ринку на даний момент вже $617,482,741. За менше, ніж рік. Це при тому, що їм не треба, як умовному хайперліквіду мати гарного ММ, плотний стакан, резервні фонди. Це просто грамотний маркетинг. Будь-яка інша платформа може виконувати той самий функціонал. Більше $500М чистого прибутку, за менш ніж рік, з нічого. І цей весь прибуток в соланах, яка йде в стакан. І це гроші, які забрали у работяг (нас з вами).Дуже малий % людей на дистанції на мемах в профіті, 9 з 10 історій - дуже плачевні. Селлінг преже на солану. Велью екстракшен з мережі. Ну і мета змінилась, погодьтесь, не в найкращий бік. Раніше були технології, цікаві проекти, віра в те, що це змінить світ. А зараз атеншн трейдинг бляха)Тут можна знайти всю статку: https://dune.com/_d3f4ult/pumpdotfunІ зараз вони роблять сейл, по 4 лярди оцінки. І збирають ЛЯРД. Розбудіть мене, пліз.
👁 10,500 25-05-27 15:06
Трохи думок по ринкуСхоже, починаємо бачити перші сигнали слабкості. Маємо норм новини:- фонд на $425M від кофаундера Ethereum Foundation;- $2.5B на BTC від Трампа.А реакція ринку поки млява, + далі BTC конфа, може бути "sell the news".Вчора здавалось, що на заяву Трампа взагалі не було реакції, і це вже виглядало тривожно.По домінації BTCГрафік важко аналізувати — це все ж похідний інструмент. Але за характером руху схоже, що це може бути друга вершина перед ще одним легом вниз. Хоча тренд у BTC.D виглядає сильним.Простими словами:If BTC→ & BTC.D↓ = ALTS↑If BTC→ & BTC.D↑ = ALTS↓If BTC↓ & BTC.D↑ = ALTS↓ Що по моїм позиціям?- закрив всі ф'ючі (пнл на скрін, могло бути сильно краще);- закрив ончейн пози: $GORK, $IBRL, $LAUNCHCOIN, $DARK.Враховуючи, що ончейн так чи інакше залежить від загального фону — вирішив закрити позиції за поточними цінами. Далі чекатиму запуску $LOUD і спробую зайти в нього цим же розміром плюс щось зверху.ВисновкиНайближчі години ключові, якщо BTC покаже слабкість (з моменту написання вже показує) — закриватиму частину позицій, можливо, відкриватиму шорти. Якщо просто рендж — фокус на альту та домінацію. Якщо $BTC продовжить рости — все гуд.Дивимось за реакцією ринку, можливо знову доведеться залітати в пробой😁А ви як думаєте?❤️ - підемо далі вгору;🐻 - чекаємо корекцію.
👁 11,400 25-05-26 15:16
Коли фіксуватись? Думки по ринкуСьогодні відкрив тижневий графік $BTC і побачив там 7 зелених свічок поспіль. Логічне питання — а коли фіксуватись? Відповідь проста — скоро.Але спершу про менші ТФПерейшов на 1D (ось графік) і порівняв з минулими двома імпульсами (кінець 2023 - березень 2024, кінець 2024 - січень 2025).Ми або вже десь у фіналі імпульсу, або дуже близько.Ще є others/total3Також глянув на графік others/total3, тут видно, що альта завжди робила перехай, тому зараз ще є апсайд. На цьому фоні було б чудово побачити падіння домінації, в ідеалі зробити перелой нижче 62%. Але..Альта та $BTCПроте пам'ятаємо, що залежність між зростанням альти та падінням домінацією BTC — слабка. Мало чомусь про це говорять, але весь ріст альти в кінці 2023-березні 2024 був без падіння домінації. Очікування на найближчі тижніБазовий сценарій - зростання протягом 1-3 тижнів в діапазон до ~$115k.Інвалідація сценарію - якщо ми провалимося нижче 104к. Для мене це свідчитиме про появу СЛАБОСТІ. Я весь час пишу, що не бачу слабкості, але якщо ми підемо під 104к - це буде слабкістю.ВисновкиЯ думаю, що в нас є ще 1–3 тижні, щоб фліпати щитки, незалежно від домінації. Головне, щоб $BTC не полетів каменем вниз на 90к.Ринок вже потроху підводить до точки, коли потрібно буде різати позиції, хеджитись, частину виводити в стейбли.Що чекати цього тижня:— Bitcoin конференція 27–29 травня (може дати пролив по класиці);— Макро: у четвер — ВВП, у п’ятницю — PCE, у вівторок — "минутки" (протокол засідання) FOMC.Тиждень буде цікавим, продовжуємо повний lock in.