Fuente
hexdrunker reflections | А що далі?Атмосфера у CT (криптотвітер) останнім часом максимально при...
17 000 Vistas/Alcance
2025-06-20 14:52
Mensaje №1145
А що далі?Атмосфера у CT (криптотвітер) останнім часом максимально пригнічена. Багато хто йде з ринку, хтось ставить під сумнів, чи не марнує час, і загалом відчувається втома. І це все поки біткоїн тримається вище 100к.Жорстка правда в тому, що більшість з нас не виграє у цій грі. Тому, насправді, питання не в тому, “чи варто кинути все”, а в тому “чи дійсно ви любите те, що робите?”Любити — не значить ловити дофамін після прибуткової угоди. Це означає, що вам має подобатись сам процес, нудні періоди як зараз, постійна робота над собою. Якщо ж вам подобається тільки "виграші й гроші" — можливо, час змінити сферу діяльності. Бо в такому разі тут вас чекає лише "біль".Але якщо ви справді сфокусовані на правильних речах — цей період тиші й невизначеності — подарунок. Адже саме зараз час працювати. У більшості з нас між “виграв” і “злив” — лише 2–3 звички. І майже завжди вони народжуються з страху або жадібності.Тож ви маєте визначити, що саме вас тримає, далі скласти план і просто почати його виконувати.ОригіналУ такі моменти й перевіряється, хто насправді тут надовго. Мораль тут дуже проста — ви маєте робити тільки те, що подобається, інакше буде дуже складно. Хто прийшов сюди виключно за профітом — його змиє. Я памʼятаю часи 2018-2019 років, коли люди в прямому сенсі "йшли" з крипти. І казав собі, що я тут не тільки за профітом. Я дуже кайфую від процесу, що йду попереду всієї планети, крипта - це майбутнє. Зараз рівень прийняття зовсім інший, але цей вайб залишається.✍️✍️✍️