Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - HANNA PYLIEVA ПРО ІТ 🚀
Añadido 06 dic. 2025

HANNA PYLIEVA ПРО ІТ 🚀

@hanna_pylieva_data_channel
Número de suscriptores: 2 200
Fotos: 518
Videos: 21
Enlaces: 312
Descripción:
Про роботу з даними в ІТ, машинне навчання, аналітику і Python

👥 Número de suscriptores

2 200
Promedio/Día:: +9
Promedio/Tiempo:: +29
Promedio/Mes:: +140

👁️ Vistas promedio por mensaje

588
Promedio/Día:: 752
Promedio/Tiempo:: 545
ERR: 26.73%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 818 26-04-08 15:48
Не люблю подібне визнавати, але я втомилась. У такі моменти я скорочую робочі й побутові задачі до мінімума й намагаюся відновити енергію. Бо знаю, що це тимчасовий період, і далі буде легше.А найбільше виводить з цього стану бачення великої цілі, куди я йду. І, як вже колись казала, моє оточнення — сімʼя та команда — їх підтримка дозволяє мені вийти з цього стану іноді за півгодини 🥹Сам з цим розумінням — що вигорання трапляється, це невідʼємна частина роботи й життя — у моїх навчаннях я теж враховую, що в якийсь момент студенти обов'язково втомляться.І для таких випадків у нас в академії є:⚪️постановка цілей на початку, аби памʼятати для чого ми тут⚪️окрема гілочка в месенджері, куди можна написати, і вас підтримають⚪️можливіть зідзвонитися і обговорити не тільки технічні питання, а й просто отримати «психологічну сесію» ⚪️ і навіть окремий тренінг про вигорання та відновлення енергії Коли ти оточений одногрупниками, кураторами й викладачем⚪️нехай і онлайн⚪️— шансів успішно дійти до кінця в рази більше, ніж коли ти йдеш цей шлях самостійно.Ми дійсно дуже дбаємо про стан учнів, бо це важливо для кінцевої мети, яку я як авторка курсів та власниця академії ставлю перед собою — ваші офери.До речі, після завершення вас 6 місяців супроводжує карʼєрний центр у пошуці роботи⚪️це вже включено у вартість⚪️А також у нас є комʼюніті випускників і партнерства з компаніями, які наймають наших учнів.Саме це відрізняє Data Loves від інших шкіл та академій — ми даємо і сильні технічні знання, і впевненість, і психологічний коучинг. Аби учні виходили сильними, свідомими фахівцями.Якщо хочете освоїти машинне навчання якісно і з супроводом — повну програму можете знайти на САЙТІ.Заповнюйте анкету передзапису. Найнижча ціна діятиме ще декілька днів 🤓
👁 867 26-04-06 14:57
У 20 років я боялася 30-ти, бо думала, що це вже «старість». Зараз мені 32, і я почуваюся більш щасливою, ніж будь-коли: маю улюблену роботу з високим доходом, коханого чоловіка, подорожі, машину, власну квартиру в Варшаві.В інтернетах це називають успішним успіхом, але насправді це return of investments — колись я зробила вдалий вибір напрямку роботи і пішла в Data Science 😎Це був 2017 рік і найбільша інвестиція в моєму житті: я наважилася піти на магістратуру на Data Science в Український Католицький Університет⚪️навчання коштувало $6300 👀⚪️Спочатку я працювала аналітиком на фултаймі за $1200. Було дуже важко, бо вчилася по 40 годин на тиждень і поєднувала це з повноцінною роботою.Але вже під час магіструри я знайшла іншу роботу — позицію Middle Data Scientist із ЗП $3000. Тож для мене return of investment стався за 2 місяці роботи👌Після цього я працювала в багатьох проєктах, з таблицями, зображеннями, відео, текстом. А завдяки Machine Learning за 2 роки моя ЗП зросла до $4500, ще за два — до $6500. Тепер я маю $7-10k на місяць.Тож, повертаючись до навчання. Зараз вам не треба платити майже більше $6000 і витрачати роки на магістратуру, як це робила я.Можна опанувати цей напрям за 9 місяців на моєму курсі «Machine Learning для людей». Інколи в директі я бачу «це не те саме, що диплом магістра». Так, я не даю диплом університетського зразка. Але ви отримуєте гарантовано актуальну програма, яка містить більше 27 практичних DS задач і дає всі необхідні для роботи навички. Наприклад, у новому 5-му потоці ми додаємо окремий модуль по computer vision та рекомендаційних системах. Тому що я регулярно аналізую ринок і бачу, що роботодавці почали про це частіше запитувати. А ще ми додали +1 практичний проєкт, щоб студенти краще відпрацювали навички. Тож наприкінці у вас буде 3 готових проєкти в портфоліо. Тобто мій курс — це реальні знання та навички для майбутньої роботи. І якщо вам цікаво навчитись використовувати Machine Learning у своїх поточних задачах, аби збільшити дохід — заповнюйте анкету передзапису, і мій менеджер відповість на всі ваші питання про навчання 🙌ХОЧУ НАВЧАТИСЯ
👁 847 26-04-04 12:41
Я в айтішці більше 10 років, маю команду з 15 людей, і прямо зараз в моїй ІТ-академії проходять курси 170 студентів — і я все ще регулярно навчаюся.Наприклад, учора слухала лекцію про побудову стартапа⚪️в офісі Meta в Варшаві⚪️😎Якщо пропустили, нагадаю: я потрапила в 30-тку з 300 людей, хто пройшов відбір на навчання Genesis.Це офлайн лекції 2-3 рази на тиждень, які проводять С-level співробітники екосистеми Genesis.Чому вирішила піти?Я маю великий досвід в ІТ, але ніколи не запускала ніколи ІТ-компанії. Зрозуміла, що хочу навчитися. Тому пішла до тих, хто вміє — це логіка, якою я користуюсь по життю.Але є важливий нюанс: я йду навчатися або за гроші, або туди, де є чіткий відбір / дедлайн / структура. Бо інакше це просто не матиме сенсу.Для прикладу. У LinkedIn мені порадили безкоштовний курс — YCombinator Statup School. Я знаю про нього вже 3 роки. І досі не пройшла, бо там немає системи.За статистикою⚪️а я регулярно цікавлюся патернами поведінки щодо навчання та читаю дослідження на цю тему⚪️лише 2-10% людей завершуть курси а-ля Coursera. Щось безкоштовне на Youtube — ще менше.А от cohort-based курси⚪️навчання у групі⚪️як мій — від 75% 🤓Чому? Бо є:⚪️група — як соціальний фактор та відчуття приналежності до чогось більшого ⚪️дедлайни і розуміння, чому треба зробити саме зараз ⚪️домашки, які стимулюють одразу практикувати, а не просто послухати ⚪️особлива підтримуюча форма фідбеку і ще багато методологічних деталей, яких немає в тій же Курсері.Тому коли я чую, що «все є у вільному доступі в мережі» — погоджуюся, проте знаю, що якби так працювало у навчанні, ми б вже вивчили весь інтернет 😊Словом, якщо ви справді хочете отримати результат і освоїти машинне навчання —запрошую на новий потік «Machine Learning для людей» 💗АНКЕТА ПЕРЕДЗАПИСУ
👁 794 26-04-02 16:49
Друзіі, нарешті 🥹Я відкриваю анкету передзапису на «Machine Learning для людей». Вже 5-й потік, сама не вірю.У цьому дописі ще раз коротко розповім:⚪️кому підходить курс⚪️чи не буде заскладно⚪️що в програмі⚪️які результати отримаєте від навчання даю посилання, де записатися з найбільшою знижкою.Перше, що вам треба розуміти: «Machine learning для людей» — це глибокий курс-професія. Це означає, що за 9 місяців з повного нуля ви дійдете до впевненого рівня і зможете використовувати ML в проєктах. Моя мета — дати вам сильний практичний ML-фундамент і нові можливості в кар’єрі.Кому підійде курсВін для вас, якщо ви: ⚪️давно цікавитесь ML і не знали, з чого почати⚪️хочете використовувати ML в поточній роботі⚪️розробка, аналітика, DevOps, PM, чи QA⚪️⚪️хочете глибоко розбиратись в ML методах, як базових, так і сучасних (нейромережі, LLMs)Що ви будете знати і вміти після курсуЯ даю всю необхідну для старту роботи базу. Ви будете:🤍самостійно тренувати ML-моделі і оцінювати їх якість🤍обирати правильну модель під конкретні дані🤍чистити й аналізувати дані🤍повноцінно деплоїти моделі 🤍розуміти, як усе працює зсередини🤍використовувати сучасні LLMs у бізнес-завданняхЯк побудована програмаЙдемо від основ програмування до деплойменту ML-моделей. Так, аби зрозуміли навіть новачки — від простого до складного [ не хвилюйтеся, математичні теми теж покриваємо в ході навчання ]Статистичний факт: всього за курс ви розвʼяжете понад 27 повноцінних ML-задачіЧи не буде заскладноОскільки моя основна ціль — довести вас до оферу, у нас вибудована ціла система навчання:⚪️Пояснення візуальні, на прикладах, і простою мовою⚪️Короткі уроки 15-30 хв⚪️Всі знання закріплюємо на практиці⚪️Чат, де щодня можна задавати питання⚪️Регулярні Q&А-зідзвони, аби додатково розібрати ваші питанняЯ постійно оновлюю наповнення і методологію, аби подача була ще легшою і цікавішою. Скільки часу потрібно на навчання10-12 год на тиждень на перегляд лекцій і ДЗ.Як записатися Найважливіше: на курс можна потрапити лише за передзаписом. АНКЕТА ТУТ⭐️Вона потрібна, аби менеджер опрацював ваші питання та зміг якомога більше розповісти про курс до того, як ви оплатите. До речі, найближчі декілька днів діє найнижча ціна 😊P.S Оплата частинами теж доступна, запитуйте про умови в менеджера.
👁 703 26-04-01 16:45
Вчора слухала лекцію від Олександра Личака, СРО ІТ-компанії Obrio про продуктову аналітику. І, як виявилося, класичні data-science задачі ніхто не відміняв: бізнесам все ще потрібні прогнозування LTV, виявлення фроду, сегментація клієнтів 😎А ще — рекомендаційні системи, комп'ютерний зір, NLP, аналіз часових рядів і багато інших цікавих штук. Тобто задач для ML-спеціалістів зараз прям багато⚪️як і вакансій на DOU⚪️І це круто, адже з мого досвіду — у ML приходять люди з абсолютно різним минулим: аналітика, маркетинг, розробка. І всі знаходять нішу до душі, бо в кожному напрямі ML цінується свій досвід.Тобто, щоб перейти в ML, вам не треба забувати весь свої попредені навчички й починати з нуля. Навпаки — саме поєднання ML з вашою експертизою робить вас унікальним спеціалістом на ринку.Показую наглядно на картинці 👆Свого часу я вже пройшла схожий шлях від аналітика-джуна до Senior ML Engineer за 4 роки. Як раз тому що постійно використовувала свої сильні сторони для нової ролі + паралельно формувала сильну технічну базу.Мій курс «Machine learning для людей» побудований так, аби дати вам:⚪️ комплексне уявлення про ML⚪️готові проєкти для портфоліо розуміння, як найкраще продати свій досвід.І я бачу, як цей підхід працює на практиці. Після навчання офери отримують студенти з дійсно різним бекграундом: від будівельника до лінгвіста. Завтра відкриваємо анкету передзапису на Machine Learning для людей 5.0 💗Вам першим розкажу про круті оновлення, програму, і бонуси для «ранніх пташок» 🙌
👁 685 26-03-31 17:05
У суботу випускали 9-й потік курсу з аналітики. Кожного разу це хвилююче по-новому, адже від мого навчання буквально залежить успіх студентів у подальшій карʼєрі 🥹Небагато хто зміг доєднатись онлайн, натомість була дуже лампова атмосфера, де не страшно бути собою і ділитися враженнями чесно. Цього разу дівчата багато говорили, що найбільш цінною їм була підтримка від мене та кураторів. І так, я дуже це розумію! Бо освоєння професії — це непросто. І не через складні інструменти, а через страхи й думки, що не вийде. Тому я завжди наголошую, що вхід у професію — це в першу чергу мислення, а потім вже технічні навички. І обидвом цим речам важливо правильно навчати 🤓Я обожнюю досліджувати, як навчаються люди і як навчаюсь сама, бачити в цьому патерни і впроваджувати у мої продукти. Тому що дати разову лекцію — це одне. А провести людей шляхом у 8 місяців до нової професії, навчити думати по-новому — кардинально інше, і це, власне, і є моя фінальна мета.Я так кайфую від того, що створюю справді унікальний продукт, який дає не тільки сильні технічні навички⚪️це база⚪️, а і повний необхідний супровід в професію. І найприємніше — бачити, як такий підхід працює. Учні знаходять роботу і стають реально цінними спеціалістами на ринку. Навіть, якщо до навчання не мали досвіду в аналітиці та ML вза-га-лі.Я регулярно публікую кейси студентів у каналі. Наприклад, Оксана, з якою ми «перепакували» її досвід у фінансах і прийшли до оферу в аналітиці з перспективою переходу в ML⚪️після декрету⚪️Або Галина, яка перейшла в ML після роботи викладачем іноземних мов. Ці історії випускників — і є те, для чого я створюю та вдосконалюю продукт з кожним новим потоком. І наступний потік «ML для людей» — не виключення 😊Вже скоро відкриваємо анкету передзапису. Чекаєте?
👁 750 26-03-29 14:19
З боку часто здається, що ІТ, як і більшість диджитал-професій⚪️а тим паче віддалених⚪️— це легко: сидиш за компом, нічого такого не робиш. А насправді ти платиш тим, що мусиш постійно думати, мозок не вимикається буквально ніколи. Тут майже нема рутинних дій, де можна відключитися і просто робити. А натомість є постійна невизначенність і зміни, під які треба підлаштовуватися. І саме за пошук шляхів і рішень нам і платять. Але важливо розуміти, заради чого ти платиш цю ціну. Наприклад, у машинному навчанні цей «інтелектуальний внесок» добре оплачується. Data Science за свіжим аналізом DOU — найбільш оплачуваний напрям 🤌Коли ти розбираєшся з кодом, моделями й агентами — ти стаєш людиною, яка буквально «рулить» сучасними системами. І яка потрібна всім, бо всім треба АІ і ті хто знають, як ним користуватися.Трохи цифр: з року в рік цей попит зростає на 198% 😱А крім цього ML — це ще і прогнозування для бізнесу: рекомендації, клієнтська аналітика, fraud detection. Для ШІ ці задачі складні, а от професійний ML-фахівець вміє таке розвʼязати, а значить дає суттєву цінність продукту. І за це отримує класні гроші. Звісно, є своє але. Для такої ролі треба нормальний такий набір навичок: програмування, математична база, ML та DL алгоритми — за тиждень освоїти не вийде.Але за 8 місяців із повного нуля — ізі 😎Скоро стартує набір на 5-й потік «Machine Learning для людей» — мого флагманського курсу-професії, де за чіткою структурою та з купою практики ви освоюєте ML і одразу зможете працювати.Днями відкриваємо анкету передзапису, і там, як завжди, будуть найкращі умови. Слідкуйте за каналом, щоб не пропустити анонс 🤫
👁 1,040 26-03-23 08:59
🤍🤍🤍🤍 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍 Ділюся історією ще одного випускника — Іван Закорчевний, 35 років, студент курсу «Аналітик даних в ІТ»:Точка 🤍До аналітики Іван працював у диджитал-маркетингу і вже базово був знайомий із даними:⚪️знав, як писати прості запити в SQL ⚪️колись будував пару графіків у Tableau / BI ⚪️проходив курси з Python, але впевненості у знаннях не було, тому не використовувавЗапит був такий: змінити напрямок, освоїти нову професію та вийти на Middle Data Analyst із доходом не нижче поточного.Точка 🤍Під час курсу Іван реально вже почав застосовувати знання в роботі:⚪️поглибив SQL і почав використовувати його впевнено⚪️освоїв Python до рівня виконання реальних бізнес-задач⚪️почав будувати ETL-пайплайни⚪️використовує Python для прогнозування на клієнтських проєктахІ найважливіше — змінив ставлення до програмування:«Раніше було упередження, що це не моє. Зараз розумію: головне — логіка і розуміння, як працює код». Результат 😊може самостійно аналізувати датасети в Python😊пише скрипти під бізнес-задачі 😊використовує аналітику в реальних проєктахНавчився більш поглиблено працювати з SQL, вивчив Python та в цілому стало більш зрозуміло, як працює аналітика та як брати максимум з кожного датасету. Враження від курсу«Курс навіть трохи перевершив очікування. Дуже сподобалась структура, логіка і постійний фідбек від кураторів».
👁 798 26-03-17 16:06
Q&A: правда про вхід в ITДрузі, сьогодні у форматі швидкого питання-відповідь розповім все, що так вас цікавить про початок роботи в ІТ.Чи варто звільнятися зі стабільної роботи, щоб спробувати ІТТочно не одразу. Часто ми бачимо перед собою дві крайнощі: терпіти роботу, яка не влаштовує або різко стрибнути в невідомість та спалити всі мости.Але тут є третій, найлогічніший варіант — напрацьовувати ІТ-навички паралельно з роботою. Для цього знадобиться 10-15 год на тиждень. З таким темпом за 6-8 місяців можна починати шукати роботу.У такий спосіб у вас буде менше внутрішнього тиску⚪️бо ви продовжуєте працювати і отримувати ЗП⚪️Просто одночасно освоюєте нові навички та рухаєтесь до своєї цілі. 😊Звільнятися раджу коли ви або вже отримали офер в ІТ, або маєте базовий набір навичок для пошуку роботи і фінансову подушку принаймні на 2-3 місяці. Чи реально в ІТ заробляти 2-3 тисячі доларів?Якщо вам обіцяють $2500 в ІТ одразу після навчання — біжіть з тої контри, бо вас розводять. $2-3к зазвичай отримують ті, хто вже працював на схожій ролі, але не в IT. Наприклад: бізнес-аналітик, фінансист, операційний менеджер — у людини вже є всі навички, необхідні для роботи, і вона просто переходить у айтішну компанію. Фактично, рід діяльності не змінюється, лише сфера. Якщо ж ви заходите в професію з нуля, реалістична зарплата на старті в Україні — $600-1200. Далі — якщо ви працюєте в нормальній компанії, де є регулярні перегляди зарплати, щороку вона може рости приблизно на $300. Якщо ж міняти компанію ~раз на рік — зростання може бути швидшим. Іноді навіть х2 за рік. Я робила так сама, тому точно знаю, про що кажу. Але тут варто бути обережними, активна зміна компаній часом може зашкодити резюме, тому не зловживайте. Чому не беруть на роботу після курсівЯк думає більшість: «пройду перший ліпший курс, вивчу базові інструменти й одразу знайду роботу». Але коли ви починаєте шукати роботу і ходити на співбесіди, виявляється, що рекрутери звертають увагу на інше — чи вмієте ви пояснити та презентувати свої висновки, донести цінність тощо. І просто мати базові технічні навички вже недостатньо. Тому в Data Loves ми приділємо багато уваги й даємо купу практики, аби студени навчились думати як технічні спеціалісти. А як дізнатися, що напрям мені підійдеНасправді, тільки спробувати. Хоча б у тестовому форматі ⚪️наприклад я обов'язково проводжу мінімарафони перед стартом своїх великих програм⚪️Проблема у тому, що багато новачків зарано роблять висновок, що напрям не їх. Ще до того, якзрозуміли, як виглядає робота зсередини.І тут дійсно легко переплутати складність на старті з неправильним вибором напрямку.Тому протестувати професію — чудове рішення.⭐️Звісно, зважайте на свої вподобання та сильні сторони. Наприклад, аналітика добре підходить тим, кому цікаво розбиратися, чому щось працює, що стоїть за цифрами і як дані впливають на рішення. Якщо ж вам важлива активна комунікація, а працювати з таблицями не подобається — це, швидше за все, не ваш варіант.🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍Робимо другу частину? Залишайте питання, які цікавлять, в коментарях 👇
👁 925 26-03-14 10:03
Чому студенти обирають Data Loves Academy?Навіть попри те, що на ринку зараз дуже багато навчань, з кожним потоком курсу з аналітики студентів у нас стає все більше.Я і моя команда регулярно збираємо зворотний зв’язок, і ось що студенти згадують найчастіше 👇⚪️Структурованість та відсутність хаосуФразу «ви все розклали мені по поличках» я чую майже від кожного студента. І дуже цим пишаюся, адже структурована програма — це те, над чим я справді багато працюю.⚪️Проста мова подачіМоя головна фішка 😎Щиро впевнена, що від викладача і того, наскільки зрозуміло він може пояснити складні речі, залежить 50% успіху студента. А можливо, і більше.У КПІ нас вчиликласично-пострадянськи: «Ось тобі незрозуміла абстрактна фігня, і якщо ти не зрозумів — значить ти дебіл».Своїм студентам я пояснюю технічні теми буквально на пальцях⚪️і пайтон теж⚪️⚪️Індивідуальний підхід і розгорнутий фідбекНа курсі є QA-сесії зі мною, щоб задати всі питання, а також детальні розбори кожної домашки. Тож ви гарантовано не будете відчувати себе самотніми на цьому шляху 🤌⚪️Практика (її багато)Програма побудована так, щоб нові знання одразу закріплювалися на прикладах. І не штучних⚪️знаєте ці діалоги з підручників англійської, які ніколи б не відбулися в реальному житті?⚪️Тільки брудні дані, бо наша мета — підготувати до роботи і реальних задач.⚪️Надихаюча атмосфера та енергіяЯ справді горю тим, що викладаю, і це відчувається навіть через екран. Тому мотивувати студентів і закохувати їх у дані — теж мій суперскіл.Якщо тут є випускники або студенти, і вам є чим доповнити список, велкам у коментарі 💗