Fuente
Грибник🇺🇦 | Сьогодні Москва святкує Курбан-байрам, коли можливі, мабуть, єдині мас...
1 020 Vistas/Alcance
2026-05-27 09:07
Mensaje №19946
Сьогодні Москва святкує Курбан-байрам, коли можливі, мабуть, єдині масові зібрання міцних чоловіків, які не розганяє московська поліція. Якби раптом ці міцні чоловіки вирішили, що час закінчувати війну та пішли на Кремль - тоді, ймовірно, їх не змогли б зупинити заградзагони поліції. І влада диктатора Путіна швидко завершилась би. Як кажуть, на Бога сподівайся, але й сам не плошай. Путін сам не зупиниться, і тому, тисячі й тисячі родин віруючих мусульман у Росії за ці роки вже отримали звістки про загибель своїх чоловіків, синів, братів на так званій "СВО". Питання, чи готові ці тисячі чоловіків нарешті скинути російського диктатора? Чи підкаже Аллах якомусь з їхніх лідерів цю просту і логічну думку? Бо в іншому випадку ще тисячі й тисячі з них загинуть за палаци Путіна і його амбіції.Чи їхні лідери і надалі будуть служити кривавому диктатору Путіну та замість піклування про свій народ - будуть піклуватись виключно про власні гаманці, наповнені кривавими грошами в обмін за трагічну долю солдат, яких перемолов Кремль у м'ясорубці агресивної загарбницької війни проти українського народу, який не скорився імперії поневолених народів, не скорився Москві.