Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Número de suscriptores: 5 509
Fotos: 8,170
Videos: 3,710
Enlaces: 1,360
Descripción:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷
Fuente

Грибник🇺🇦 | Сьогодні Москва святкує Курбан-байрам, коли можливі, мабуть, єдині мас...

Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦 Грибник🇺🇦 @gribnik_ukr
1 020 Vistas/Alcance 2026-05-27 09:07 Mensaje №19946
Сьогодні Москва святкує Курбан-байрам, коли можливі, мабуть, єдині масові зібрання міцних чоловіків, які не розганяє московська поліція. Якби раптом ці міцні чоловіки вирішили, що час закінчувати війну та пішли на Кремль - тоді, ймовірно, їх не змогли б зупинити заградзагони поліції. І влада диктатора Путіна швидко завершилась би. Як кажуть, на Бога сподівайся, але й сам не плошай. Путін сам не зупиниться, і тому, тисячі й тисячі родин віруючих мусульман у Росії за ці роки вже отримали звістки про загибель своїх чоловіків, синів, братів на так званій "СВО". Питання, чи готові ці тисячі чоловіків нарешті скинути російського диктатора? Чи підкаже Аллах якомусь з їхніх лідерів цю просту і логічну думку? Бо в іншому випадку ще тисячі й тисячі з них загинуть за палаци Путіна і його амбіції.Чи їхні лідери і надалі будуть служити кривавому диктатору Путіну та замість піклування про свій народ - будуть піклуватись виключно про власні гаманці, наповнені кривавими грошами в обмін за трагічну долю солдат, яких перемолов Кремль у м'ясорубці агресивної загарбницької війни проти українського народу, який не скорився імперії поневолених народів, не скорився Москві.