Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Número de suscriptores: 5 509
Fotos: 8,170
Videos: 3,710
Enlaces: 1,360
Descripción:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷
Fuente

Грибник🇺🇦 | ерефія знову грозиться бомбити Київ.Шо це може означати, окрім їх безс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦 Грибник🇺🇦 @gribnik_ukr
1 560 Vistas/Alcance 2026-05-25 13:02 Mensaje №19940
ерефія знову грозиться бомбити Київ.Шо це може означати, окрім їх безсилля та безпорадності? Нічого. Буряти стираються в м'ясних штурмах, поповнювати втрати прихованою мобілізацією стає все важче. НПЗ, заводи та загалом тили – горять. Так, може поки з недостатньою інтенсивністю та динамікою, але все ще попереду. Це їх і лякає. Так само, як і лякає можливий та, в їх випадку, необхідний хід – загальна мобілізація, адже русакам воювати по телеку набагато зручніше, аніж в реальному житті. Їх есвео триває 5 рік без взагалі будь-яких виразних результатів та, ба більше, досягнень, які можна видати за перемогу. На ультиматуми вєлікіх ніхто не зважає – або справедлива зупинка війни, або йдіть нахуй. Ох же як це їх бісить, навіть не можу собі уявити. Що якась там Україна не боїться вялікую та не виконує ультиматуми. Тому, їм нічого не залишається окрім як займатись тероризмом – безкінечними погрозами та обстрілами в міру своїх можливостей. І грати у свої спєктаклі – коледжі, далі товарісчі майори ще щось придумають і тд і тп. Будуть придумати возмєздія, грати вистави з ООН. Звісно, вони можуть і будуть продовжувати вбивати всіх та все, куди зможуть дотягнутися ракетами і шахедами. Але нічого в нашому житті не буває вічним. Більше засмучує тільки реакція світу на ці події. Вчора, окрім рішучого засудження ми нічого, на жаль, не побачили. Просто ж географія звірств та тероризму росіянців може раптово змінитись або розширитись і там уже просто засуджувати може не вийти. Тому, друзі, живемо. Бо що ж нам ще залишається?Все буде!🇺🇦🫡