Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Número de suscriptores: 5 509
Fotos: 8,170
Videos: 3,710
Enlaces: 1,360
Descripción:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷

👥 Número de suscriptores

5 509
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: +71
Promedio/Mes:: +132

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 369
Promedio/Día:: 1,120
Promedio/Tiempo:: 1,112
ERR: 24.85%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 5
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 983 26-06-05 18:25
Ну, всі вже зрозуміли, росіянці війну не закінчать, бо не хочуть цього та вже, мабуть, і не можуть. Занадто багато всього завʼязано у них на цій війні. Мова зовсім не про гроші (або не тільки про них). Нинішній режим вже не зможе існувати без війни, адже зробив війну — основою свого політичного сенсу. Маленька побєдоносна не вийшла, тому, друзі, ми з вами точно будемо свідками краху пітунського режиму. Бульбашка дуже переповнена вже, далі — буде натягуватись аж до тих пір, поки не лусне. Ви ж розумієте, що у кремля вже не існує правильного ходу: зупини війну — виникне питання навіщо це все було та якою ціною; продовжувати — там треба мобілізація, втрати і найголовніше — економіка, яку добре та динамічніше «чухають» наші далекобійні санкції. Так здається, що ісконним легко все пояснити, проте не забувайте, що у випадку чого і там вилізуть дуже впливові гравці, які вміло долиють масла в будь-який з вогнів. В кремлі це дуже добре розуміють. Ніхто не каже, що нам збс, оцим йобнутим всяким про «астанаві вайну» дорога нахуй. Адже ми не маємо виходу і якщо перестанемо захищатися та чинити опір — нас просто не стане.Дуже хочеться, щоб якнайбільше українців побачили крах режиму якнайшвидше, але допоки цього не станеться — мусимо воювати і стримувати ворога!
👁 794 26-06-01 06:24
Сьогодні рік, як росія взяла в рот.Сьогодні рік славнозвісній спецоперації України під назвою «Павутина».Сьогодні рік, як увесь світ спостерігав, як українські дрони за кілька тисяч доларів знищують борти стратегічної авіації РФ вартістю сотні мільйонів доларів.Сьогодні рік, як тодішній голова СБУ Василь Малюк говорить на відео Ось так зараз гарно виглядає аеродром “Бєлая (у вогні і диму) І всі тоді буквально були в приємному шоці від того, як це сталося.Сьогодні рік, як увесь світ спостерігав, як дрони українських спецслужб вилітають із фур за тисячі кілометрів від державного кордону України.Сьогодні рік, як увесь світ побачив, як горить стратегічна авіація на авіабазі «Оленья» в Мурманській області, за тисячі кілометрів від ДКУ, а російські ППОшники не змогли відбити атаку.Сьогодні рік, як Україна провела унікальну операцію, яка готувалася більше півтора року під носом у ФСБ у Челябінську.Сьогодні рік від мемного відео, яке побачили мільйони людей, де росіяни заявили, що їм дали в рот, а їхній розвідці — за щоку.Сьогодні рік, як Україна провела операцію, якої в історії ще ніхто ніколи не робив, просто в тилу ворога агентура СОУ за тисячі кілометрів від ДКУ, під носом усіх спецслужб рф, створили машини-вбивці для стратегічної авіації рф, продумали всі деталі до секунди й одночасно запустили «Павутину», завдавши ворогу удару на мільярди доларів.Втрати такої дорогої техніки навіть важко оцінити, бо на балансі рф таких бортів залишилося мало, а деякі з них росія вже взагалі не виробляє.Люди, які спланували й реалізували такий задум, справжні герої України 🫂
👁 1,020 26-05-27 09:07
Сьогодні Москва святкує Курбан-байрам, коли можливі, мабуть, єдині масові зібрання міцних чоловіків, які не розганяє московська поліція. Якби раптом ці міцні чоловіки вирішили, що час закінчувати війну та пішли на Кремль - тоді, ймовірно, їх не змогли б зупинити заградзагони поліції. І влада диктатора Путіна швидко завершилась би. Як кажуть, на Бога сподівайся, але й сам не плошай. Путін сам не зупиниться, і тому, тисячі й тисячі родин віруючих мусульман у Росії за ці роки вже отримали звістки про загибель своїх чоловіків, синів, братів на так званій "СВО". Питання, чи готові ці тисячі чоловіків нарешті скинути російського диктатора? Чи підкаже Аллах якомусь з їхніх лідерів цю просту і логічну думку? Бо в іншому випадку ще тисячі й тисячі з них загинуть за палаци Путіна і його амбіції.Чи їхні лідери і надалі будуть служити кривавому диктатору Путіну та замість піклування про свій народ - будуть піклуватись виключно про власні гаманці, наповнені кривавими грошами в обмін за трагічну долю солдат, яких перемолов Кремль у м'ясорубці агресивної загарбницької війни проти українського народу, який не скорився імперії поневолених народів, не скорився Москві.
👁 1,560 26-05-25 13:02
ерефія знову грозиться бомбити Київ.Шо це може означати, окрім їх безсилля та безпорадності? Нічого. Буряти стираються в м'ясних штурмах, поповнювати втрати прихованою мобілізацією стає все важче. НПЗ, заводи та загалом тили – горять. Так, може поки з недостатньою інтенсивністю та динамікою, але все ще попереду. Це їх і лякає. Так само, як і лякає можливий та, в їх випадку, необхідний хід – загальна мобілізація, адже русакам воювати по телеку набагато зручніше, аніж в реальному житті. Їх есвео триває 5 рік без взагалі будь-яких виразних результатів та, ба більше, досягнень, які можна видати за перемогу. На ультиматуми вєлікіх ніхто не зважає – або справедлива зупинка війни, або йдіть нахуй. Ох же як це їх бісить, навіть не можу собі уявити. Що якась там Україна не боїться вялікую та не виконує ультиматуми. Тому, їм нічого не залишається окрім як займатись тероризмом – безкінечними погрозами та обстрілами в міру своїх можливостей. І грати у свої спєктаклі – коледжі, далі товарісчі майори ще щось придумають і тд і тп. Будуть придумати возмєздія, грати вистави з ООН. Звісно, вони можуть і будуть продовжувати вбивати всіх та все, куди зможуть дотягнутися ракетами і шахедами. Але нічого в нашому житті не буває вічним. Більше засмучує тільки реакція світу на ці події. Вчора, окрім рішучого засудження ми нічого, на жаль, не побачили. Просто ж географія звірств та тероризму росіянців може раптово змінитись або розширитись і там уже просто засуджувати може не вийти. Тому, друзі, живемо. Бо що ж нам ще залишається?Все буде!🇺🇦🫡
👁 884 26-05-23 15:46
Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями.
👁 1,030 26-05-13 09:42
‼️ ГУР інформує — росія розпочала  комбінований тривалий повітряний удар по критичних обʼєктах в Україні  13 травня 2026 року держава-агресор росія розпочала проти України комбіновану повітряну атаку, яка може мати тривалий характер.  ☝️У першій хвилі атаки агресор застосовує значну кількість ударних безпілотників для перевантаження системи протиповітряної оборони України та ураження цивільних обʼєктів.  Надалі росія планує застосувати значну кількість крилатих ракет повітряного та морського базування, а також балістики. Цілі москви — обʼєкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення великих міст, зокрема енергетики, підприємства ВПК, будівлі органів державної влади.  У такий спосіб росія, яка відкинула пропозиції перемирʼя, прагне вкотре вплинути на стійкість України у війні за свободу.  ГУР МО України нагадує про важливість реагувати на сигнали повітряної тривоги та — як завжди в таких випадках — скористатись укриттями.  Тримаймо стрій! 🇺🇦 Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,680 26-05-08 13:13
«путін согнул Запад. Ми побєділі нєчто болєє, чєм украінскій националізм»: кремлівські політтехнологи розробляють «образ побєди», який має продати росіянам мирну угоду з Україною. З презентації, яку оприлюднив Центр «Досьє», випливає, що росіяни розраховують отримати повний контроль над Донбасом і частковий — над Запорізькою та Херсонською областями. В адміністрації путіна бояться, що якщо війна, на якій загинули сотні тисяч росіян, завершиться без явних досягнень, то суспільство сприйме це негативно. Тому в документі прописані «перемоги», якими збирають годувати росіян: територіальні завоювання, природні ресурси, сухопутний шлях до Криму та узбережжя Азовського моря, очищення росії від еліт, які її зрадили, потужний економічний удар по ЄС, відсутність Акту про капітуляцію росії. Окремо в презентації прописана боротьба з проблемною аудиторією. Так звані Z-блогери там вказані як «диванні ультрапатріоти» — для них запланована «емоційна переобувка» та погрози відповідальністю за дискредитацію армії. Ветеранів, яким також може не сподобатися мирна угода, збираються зайняти акціями пам’яті, пропонуватимуть вступати в політичні партії, а найбільш проблемних відправлять в Африканський корпус.
👁 818 26-05-06 09:54
Після вчорашніх жорстоких ударів проти наших міст і громад – Дніпра, Запоріжжя, Краматорська й інших – російська армія продовжила активні бойові дії та терористичні обстріли й цієї доби. Вибір Росії – очевидна відмова від тиші та від збереження життів. На всіх ключових ділянках фронту тривають штурмові дії, і лише від початку цієї доби російська армія здійснила вже майже 30 штурмових дій. Зафіксовано більше 20 авіаційних ударів із застосуванням більш ніж 70 авіабомб тільки за сьогоднішню ніч і ранок. Протягом цієї ночі російська армія завдавала й удари дронами різних типів. Зокрема, наші Сили оборони України знешкодили лише ударних дронів майже дев’яносто. Були й ракетні удари. Загалом станом на 10-ту годину ранку російська армія здійснила 1820 порушень режиму тиші – обстріли, спроби штурмів, авіаційні удари, застосування дронів. Я вдячний нашим воїнам за захист українських позицій. Україна чітко заявляла, що діятиме дзеркально, враховуючи навʼязливі російські звернення через ЗМІ та соціальні мережі з проханням влаштувати тишу на час московського параду. Для всіх нормальних людей очевидно, що повномасштабна війна та щоденні вбивства людей – це поганий час для публічних «святкувань». Росія має закінчити свою війну, що триває зараз. Навіть із відключеним інтернетом та заблокованим звʼязком більшості росіян абсолютно зрозуміло, що їхнє керівництво може вийти з бункера й обрати мир. Наші дипломатичні пропозиції є в російської сторони, і єдине, що потрібно, – це готовність Росії рухатись до реального миру.Станом на цей день констатуємо, що російська сторона зірвала режим припинення вогню. За підсумками вечірніх доповідей наших військових та розвідки визначимось із подальшими нашими діями. Слава Україні!
👁 2,340 26-04-11 11:19
Великодній обмін: ще 182 українці — вдома! Повернення наших громадян з російського полону на рідну вільну землю, до найближчих і найдорожчих — найбільш довгождана щемлива подія, яку завжди з нетерпінням чекає вся Україна. Як я й казав нещодавно — перед Великоднем за дорученням Президента України команда Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими здійснила запланований черговий обмін, в межах якого звільнено 175 українських Захисників та 7 цивільних громадян. Вітаю кожного! А ще — всіх рідних, хто дочекався найзаповітнішої звістки перед святом: обійняти своїх після нестерпно довгої розлуки. Радію, що серед звільнених вояків — більшість, хто перебував у полоні з 2022 року, зокрема героїчні оборонці Маріуполя. Вдома також — 25 офіцерів, визволити яких було вкрай складним завданням, але вся команда Коордштабу впоралась, вчергове досягла результату. Дякую партнерам зі Сполучених Штатів Америки та Обʼєднаних Арабських Еміратів за сприяння у проведенні Великоднього обміну! Працюємо далі, аби повернути додому всіх наших! Найближчим часом будуть ще добрі новини.Слава Україні!
👁 2,930 26-03-09 14:19
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!